Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 52 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ali fikri Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    14:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul artvin,arhavi
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @abu bekir sarı belliki eksik bişeyler var, sizden ne evrağı istiyorlar ?

Üye
    abu bekir sarı Avatarı

Gerçek Adı
    abu bekir sarı
    Son Giriş
    21.02-2017
    Saat
    20:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ankarayı arıyorum bana diyo ki git hastaneden astımla ilgili yazıyı al vergi dairesine ver hastane diyo ki ben elden yazı veremem resmi yazı yazsın bana ben göndereyim vergi dairesi diyor ben sana elden yazı veremem şaşırdım kaldım

Üye
    ali fikri Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul artvin,arhavi
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@abu bekir sarı ilk fırsatta Vatan caddesindeki vergi dairesine gitmenizi yada aramanızı tavsiye ederim ve engelli birimindeki memurlara oda olmadı şeflerine durumu izah edin... size gerekli yönlendirmeyi yaparlar diye düşünüyorum...

birde @abu bekir sarı mahkeme için fevri olmayın sonuçta belli aşamaya gelmişsiniz...

Üye
    abu bekir sarı Avatarı

Gerçek Adı
    abu bekir sarı
    Son Giriş
    21.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

değerli ali bey arkadaşım ben vergi dairesine gittim onlara anlattım konuyu onlarda diyorki ne biz ne hastane sana resmi evrak elden veremeyiz ankara resmi yazı yazacak ondan sonra yazışmalar olacak ankarayı arıyorum ankara bana diyorki şu evrağı elden hastaneden al vergi dairesine getir hastane diyor elden size evrak veremem evrakların tümü bende var heyet in verdiği puan bile var ama bi şey yapamıyorum

Üye
    frtongan Avatarı

Gerçek Adı
    fırat
    Son Giriş
    29.01-2017
    Saat
    18:57
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben 04.03.2015 göderdim 18.03.2015 tarıhınde onaylandı aldım belgemı gecmıs olsun

Üye
    ali fikri Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul artvin,arhavi
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@abu bekir sarı ne eksikse o bilgiyi yazıyla talep etmesi lazım... birde hastane başhekimine yada sekreterine bu durumu aktarın...

Üye
    abu bekir sarı Avatarı

Gerçek Adı
    abu bekir sarı
    Son Giriş
    21.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

girdiğim hastane heyet bölümündeki memur arkadaşlara bildirdim onlar dedi ki bize resmi yazı yazar bizde ne evrak istiyorsa veririz ama biz elden evrak veremeyiz diyolar ama gel bunu ankaradaki memura anlat

Üye
    Mustafa_33 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    30.06-2017
    Saat
    19:24
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Eğer bir yer de çalışıyorsan önce vergi dairesine git ve ordan sevk yazısı gibi bişey veriyorlardı onu al, sonra hastanenin sgk bölümüne git orada kayıt yapsınlar ve kurul tarafına geç akşamdan girişini yaptır. Ertesi gün sabah da doktorları gezer öğlen heyete girersin, sonra çık git evine. Gerisi onların işi.

Üye
    abu bekir sarı Avatarı

Gerçek Adı
    abu bekir sarı
    Son Giriş
    21.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın mustafa kardeşim ben 4 defa kalp kırizi geçirdim tansiyon şeker kua var 3 sıtantlıyım kalbimde sıkıntılı bi damar var müdahale edemiyolar risk li ben hastalığımdan dolayı 7 aydır çalışmıyorum ama vergi indirimi için bi yerde 15 gün işçi gözüküp vergi indirimi müracaatı yaptım 14.12.2014 tarihin de heyete girdim ama sonuç olumlu olumsuz alamıyorum anlatabildimmi kardeş

@Mustafa_33 kardeş sen emekli oldun mu

Üye
    abu bekir sarı Avatarı

Gerçek Adı
    abu bekir sarı
    Son Giriş
    21.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

anladığım hadarıyla 14.12.2014 tarihinde heyete girdim tahminimce istanbul vergi dairesi kua test sonucumu herhalde yüzde yüz dosyamdan çıkarmış çünkü ben ordaki memur ve müdürle tartıştığım için ayrıca geçen gittim ordaki müdür duvara koca adımı fervi diye yazmış çünkü bana yalan söylediler evraklarım oraya 2 ay önce gitmesine rağmen burda yok dediler bende önce hastaneden evraklarımın gittiğine dair yazı aldım ve dedim yazı burda takıştım bu yüzden onlarla ayrıca hastaneden heyet günümde 96 heyet puan ve hastalık yazan raporumu elden verdi raporumun aslı da bende bende kua testini hastaneden aldım ve ankaraya aps le yolladım benim puanımı ankara düşürürse mahkemeye zaten mahkemeye verecem ayrıca heyete giren tüm arkadaşlar sakın olaki bütün tetkiklerinizi yedekleyin olaki benim gibi aksi devlet memuruna ve müdürüne denk gelirsiniz bi evrağınızı göndermezler sonra uğraşır durursunuz mustafa kardeş hala ankaradan sonuç beklıyorum ve işimi geçiktireni allaha havale ediyorum

siz emekli oldunuzmu mustafa bey

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

@abu bekir sarı

Resmi yazı alıp hastaneye verseniz, bunu denediniz mi?

Üye
    abu bekir sarı Avatarı

Gerçek Adı
    abu bekir sarı
    Son Giriş
    21.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

isyedikleri astım yazısını hastaneden alıp ankaraya gönderdim şimdi de evrk eksik diye eviste yazıyo bu nasıl iş anlamadım

sorun hastanede değil sorun vergi dairesinde bület bey ssk sevkiyle vatan caddesi vergi dairesine sevkle gittim ordan sevkle bakırköy doktor sadiye svkle gittim ve heyete girdim bu evraklarım zırt pırt eksik çıkıyor anlamadım gitti bu evraklarımı hastane göndermesi gerekmiyormu hastane diyor ben gönderdim bi eksikleri varsa bana resmi yazı yazsınlar ayrıca heyet günü 96 sürekli heyet raporumu elden verdiler ve ankarada sürekli evraklarım eksik çıkıyor evraklarımın asılları bende bu evrakları ben elden mi ankaraya götüreyim anlamadım ne saçma sapan sistem vatan caddesindeki müdür ve memur tahminimce evraklarımı eksik göndermişlerdir ben bu yolda dava mı açsam dört buçuk ay oldu

Üye
    GoXEl Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

o site güncel değil. dikkate alma. bekle 15-20 gün sonra tekrar ara ankarayı.

Üye
    abu bekir sarı Avatarı

Gerçek Adı
    abu bekir sarı
    Son Giriş
    21.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fırat kardeş sen ankarada olduğun için erken gelmiştir hele sen istanbulda olsan istanbulda hastaneden istanbul vergi dairesine iki ayda evrak gider ordan ankaraya iki ayda gider ordan da sağlık kuruluna herhalde bir ayda gider olan süreç bu

Üye
    abu bekir sarı Avatarı

Gerçek Adı
    abu bekir sarı
    Son Giriş
    21.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    öncelikle arkadaşlar geçmiş olsun bende 4 defa kalp kırizi gecirdim 3 sıtant takıldı astım kuaa şeker tansiyon hastalığım var 2 damarım da riskli müdahale edilmiyor masada kalırmışım sabah akşam ilaçlarımı içiyorum bende bu sitedeki oturan boğa ve kelebek hanım ve diğer arkadaşlardan yararlandım minnettarım bir çok konu da beni aydınlattılar 01.02.1990 ssk girişim var 7800 yatmış pirimim var bu siteden faydalanarak ssk gittim ben malul bilirken kelebek hanım erken emeklilik dedi bende uydum erken emeklilik için ssk ya gittim beni vergi dairesine sevk etti orası beni devlet hastanesine sevketti 14.12.2014 tarihinde heyete girdim heyet bitiminde bana heyet raporu verildi 96 sürekli ama hala beklemedeyim ankara heyet puanımı 80 e düşürmüş telefonla öğrendim ama resmi yazı hala gelmedi bende yazı beklıyorum yazı gelir gelmez önce emekli olup daha sonra bu düşen oranı neden düşürüldü diye dava açmayı düşünüyorum neden hastane bana 96 sürekli veriyor neden ankara 80 düşürüyor ne saçmalık anlamadım gitti saygılarımla sayın ofiser siz dediniz 80 iyidir diyebilirdiniz neden puanınız düştü demediniz saygılarımla

ufukalp bey benim hastane raporumda yazıyor her tetkikin karşısında puanı toplam 200 üstünden 96 sürekli ama sağlık kurulu bunu 80 e düşürülmüş raporun aslıda bende

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon