Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mehmet-41 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    45
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    siz hiç bir şey yokmuş gibi emekliliğe başvurun bir sorun çıkmaz rahat olun şefin söylediği gazoz ağacı kardeşim şimdiye kadar herkes böyle emekli oldu sadece bilgi kirliliği var gidin sgk ya emekliliğinizi verin

Üye
    banderas Avatarı

Son Giriş
    31.12-2014
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben de sakin kafayla düşününce anladım evet dediğiniz gibi yapacağım nedense bilgi kirliliğide hep engellilerin üstünde.

Üye
    mtunc52 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed Tunç
    Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    00:49
    Yaşadığı Yer
    Ordu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bence o memur un engellilere bi ön yargısı vardır.Mesela Hastanelerde özürlü rapor biriminde çalışan memurlar bile öyle işgüzarlık yapıyorlarki,resmen senin rapor almanı istemiyorlar.Ama başka hastaneye gidiyorsun aynı birimdeki memurlar çok daha iyi niyetli ve işin hep olumlu yönüne bakıyolar.Malesef bu çifte standart ülkemizin kanayan yarası.Sizin olayda da böyle olmuştur bence,mesela başka bir SGK birimine başvurabilsen belkide senin işlemlerin çoktan başlatılırdı bile.

Üye
    banderas Avatarı

Son Giriş
    31.12-2014
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İnanın tek bildiğim bu süreci mutlu ve huzurlu bir şekilde geçirmekti ama onun sevincini bile yaşıyamıyorum , şu an iş yeri ayrı bir sorun , daireler ayrı bir sorun , yöneticiler ayrı bir sorun
    Bana emekli olduktan sonra devam sözü veren işyerim şimdide emekli olma öyle devam et diyor şimdi birde iş bulma telaşı e zaten dünyanın borcu var yıllardan beri asgari ücret düzeyinde ücretlerle çalıştım ne bileyim uzun lafın kısası bana bu huzursuzluğu yaşattılarya allah bildiği gibi yapsın.

yarın v.dairesinin sgk ya yazdığı yazının bir nüshasını alıyor olacağım bakalım ne olacak.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12