Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    seranko Avatarı

Son Giriş
    22.06-2017
    Saat
    20:13
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba
    Beni muayeneye gönderen maliye... SGK görevlileri ; Yönetmelik böyle,itirazın varsa mahkemeye gideceksin diyor.. Ben de yönetmeliğin mi yoksa DANIŞTAY'ın hükmünün mü geçerli olduğunu soruyorum... Biz yönetmeliğe bakarız,eğer DANIŞTAY'a bakmamızı istiyorsan mahkemeye vereceksin ya da hakem heyete gideceksin tercih senin diyorlar.. Yani sizin anlayacağınız hepsi başından atıyor... Rabbim ; Hakkımızda hayırlısı ne ise onu göstersin... Hakların mahkeme kararı ile alındığı bir ülkede yaşadığımız için bunlar olağan şeyler artık.. Allah kolaylık versin sizlere ve cümlemize...

Üye
    toprak1453 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Memur yönetmeliğe bakar bu doğru.Danıştay kararına uyması gereken kurumdur.Kurum danıştay kararına göre yönetmeliği değiştirmekle yükümlüdür.Onun için memurun sizi başından savması söz konusu değil.Umarım hayırlısıyla istediğiniz sonuca ulaşırsınız.

Üye
    vuslatsevdası Avatarı

Gerçek Adı
    musab
    Son Giriş
    30.04-2015
    Saat
    19:39
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

deniz hanım sanırım siz memur olarak görev yapmaktasanız öyleyse memurluğunuz kaç sene olmuş oluyor ve daha yeni rapor aldınız değilmi?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    947
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teorik olarak evet, rapor süreli de olsa süresiz de olsa kurum kontrol şerhi koyabiliyor. Ama bu mevzuata uysa da adalete ve akla uymuyor! 13 yıldır tedavi gören ve raporunda muhtemelen kronikleşmiş bir durum olduğu açıkça yazılan birine 1 yıllık vergi indirimi vermek haksızlık.

Ben olsam 1 yılın sonunda aynı raporu götürüp defterdarlığa veririim Çünkü "sürekli" ibareli raporu olan kişiye hastane yeniden rapor vermeyecektir. O gün geldiğinde bakalım ne olacak...

2008 oncesi - % 58 Sürekli raporuma rağmen Maliye 1 yıllık vergi indirim hakkı tanımış!?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12