Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    piano Avatarı

Son Giriş
    08.09-2017
    Saat
    23:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Ufukalp
    Özetleyecek olursak ben şirketi o zaman maliyeye şikayet edeceğim resmen bu vergi kaçırma ayıptır ya engelli üzerinden de olurmu bu hesaplar terbiyesizler ya çok teşekkür ederim

Üye
    _çalıkuşu_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    287
    Verilen Beğeniler
    94
    Blog Mesajları
    17

Bende raporumla vergi indirimi için başvurmuştum.tekrar heyetten geçmem istendi.2 ay önce tekrar heyetten geçtim. Geçen ay aradığımda raorumun bakanlığa gittiğini söylediler.nezaman sonuçlancak bilmiyorum ama eğer raporum daha yüksek gelirse ona göre bir indirim mi uygulanır yoksa hakem heyete mi gönderilirim bende?

Üye
    piano Avatarı

Son Giriş
    08.09-2017
    Saat
    23:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Lâ Tahzen

Benide tekrar hastaneye sevk etmişlerdi ilk raporumda 2 raporumun yüzde fazlaydı ilk rapora göre bu seferde 2 rapor arasında fark var dediler ve hakem hastaneye sevk etmişlerdi hakem hastanesinden aldığım rapor kabul görmüştü engellilere eziyet çektirmek şart olmuş kahretsin yani umarım senin raporun kabul görür inşallah

Üye
    _çalıkuşu_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    287
    Verilen Beğeniler
    94
    Blog Mesajları
    17

Teşekkür ederim.bugün iş yerime bakanlık cevap göndermiş. Tetkik ve bulgular ayrıntılı bir şekilde açıklanmadığı ve eksik bulunduğu için bir karara varılamadığı,tekrar heyetten geçmemi ve ekte bulunan ilave tetkiklerinde yapılıp raporun tekrar kendilerine gönderilmesini istemişler.
    zaten bundan öncede ankara vergi dairesi aynı şeyi diyerek ve ekte solunum testi isteyerek beni numuneye göndermişti heyete.bu seferde maliye Bakanlığı aynı şeyi söyleyip ilave olarak daha başka tetkikler istemiş.
    bu neyin kafası gerçekten. Bir insanı "biz karara varamıyoruz" diye 2 kere aynı hastaneye heyete göndermek hangi akla sığıyor.hastane senin belirlediğin hastane...doktor oranın doktoru...ve bakanlık hâlâ karar veremiyor.ben böyle bir şey i ilk defa kendimde görüyorum. Hakem heyete gönderse anlarım.zaten en başında gönderdiği hastane hakem Hastanesi. Numuneden başka hakem hastane yok diye biliyorum. O yüzden belki hakem hastaneye gönderemedi bilmiyorum.
    ama böyle eziyetide kimsede görmedim,duymadım.okumadım.bana deselerki vergi indiriminden faydalanamazsın..amenna..
    karar veremiyolarmış bir türlü.sinirden gülüyorum sabahtan beri ))

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

@Lâ Tahzen

Bunu bu şekilde yazın bence BİMER kanalıyla SGK'ya ve nasıl bir mantıkla bu şekilde hareketl ettiklerine dair açıklama isteyin.

Üye
    _çalıkuşu_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    287
    Verilen Beğeniler
    94
    Blog Mesajları
    17

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben 3.kez numune hastanesinde heyetten geçtim.aynı tetkikleri yaptırdım.doktorlar benden çok tepki gösterip maliyeye saydırdı
    Biz hakem hastaneyiz nasıl bir daha gönderirler diye.işte not ettikleri bulguların heyet raporuna da yazılması için heyet bölümüne not düşüldü.yani derecem değişmedi eminim.maliyede bekliyormuş raporum şuan.başvuralı 6 ay olacak. İnşallah sonuçlanır da bir karara varırlar bu sefer.
    Maliyede şu yönden haklı.okadar bulgu not düşüyor doktor muayenede.ama heyet raporundaki tanıya eklem Ağrısı denilip geçiliyor. Yüzde 66 rapor vermişsin.bunu eklem ağrısına mı verdin?kaldıki benim eklem Ağrısı şikayetimde yok.doktorlarda işini düzgün yapmıyor.hakem hastanesin ama skolyoz hastasına skolyoz demekten acizsin raporda.olan bizlere oluyo işte.habire git-gel yapıyoruz.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12