Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kaçik Avatarı

Gerçek Adı
    Fatma
    Son Giriş
    25.10-2017
    Saat
    22:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ardaşlarlar merhaba;

Benim 2004'ten %40 ortapedik engelli raporum vardı. 2006 öncesi raporlar kabul edilmiyor diye 2008'de istanbul z.burnu eğitim araştırma hastanesinde tekrar rapor aldım %42'lik sürekli raporumu Ankara %28'e indirip geri gönderdi.Ben de 2013 ocak ayında tekrar rapor için haseki eğitim araştırma hastanesine başvurdum. Hastane bana %24 rapor vermiş ankara aynısını onaylayıp geri göndermiş. ben bu rapora itiraz ettim. Kartal eğitim araştırma hastanesinde tekrar heyete girdim. hastane %26 vermiş. henüz Ankara'dan cevap gelmedi. (Fakat %26 olarak onanıp gelecek onu biliyorum).Ankaradan sonuç geldikten sonra ne yapabilirim. Lütfen bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
    Ayrıca çalıştığım şirkette bazı arkadaşlar 2010 - 2011 yılında almış oldukları raporları ankaraya göndermişler o raporlar vergi indirimi için ankaradan onaylanıp geldi.
    Acaba 2008 yılıda almış olduğum raporu hastanenin arşivinden çıkarttırıp aslını alsam onu ankaraya göndersem olur mu? Arkadaşlar lütfen yardımlarınızı rica ediyorum .
    Şİmdiden herkese teşekkürler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Maalesef yapılabilecek bir şey yok Fatma hanım. Ne olurs aolsun sakatlık oranı cetveli'ne göre % 40 ve üzeri rapor alabilmeniz lazım. Aksi halde mümkün değil...

Üye
    kaçik Avatarı

Gerçek Adı
    Fatma
    Son Giriş
    25.10-2017
    Saat
    22:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkür ederim Bülent bey.

Bu raporlar ne kadar süre kayıtlı kalıyor bilginiz var mı? ay sonra falan tekrar başvuru yapmak istiyorum çünkü.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    6 ay sonra yetkili hastaneler'den başka birisine başvuru yapabilirsiniz. Eğer olmazsa, o zaman il sağlık müdürlüğüne gidip rapora itiraz edecek ve onların sevki ile başka hastaneye gideceksiniz