Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gokhan06 Avatarı

Son Giriş
    25.07-2016
    Saat
    16:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İyi geceler kolay gelsin bende bi konu hakkında yardım istiyorum;

%40 raporum bulunmakda ve Engelli indirimi almakdayım bodro da gördügüm Sakatlık indirimi olarak belirtilen 190.00 tl eski İnsan kaynakaları aldıgımı sölemısdı maasa yansıyor dıye ama yenı İnsan kaynakları ne yaptıysa ettıyse maasa eklenmedıgını anladık ben bu rakamı alıyo olmam mı raızm yoksa bazılarıda Emeklı oldugunda o parayı alacaksın dıyor da bılgısı olan warsa sımdıden tsk ederım..

Birde son olarak %40 Epilepsi hastası olan bir kisi vergi ind aldıgı ıcın Araba alabılırmı yada vergiden yararlana bılırmı

Kolay gelsin iyi Forumlar...

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:20
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    197
    Verilen Beğeniler
    87

o miktardan kesinti yapılmayacağı anlamına geliyor,
    buda 190%15 yaptığımızda 28,5 yapıyor. yani yansıması gereken miktar 28,5 TL % 40-59 arasında 3. derece vergi indirimi ile...

sürücü yönetmeliği'ne göre Epilepsi olanlara sürücü belgesi verilmez. farkedildiğinde varolan ehliyetinizde alınır elinizden...

Üye
    gokhan06 Avatarı

Son Giriş
    25.07-2016
    Saat
    16:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

KKELEBEKK Tsk ederim ama ben suan Epilepsi hastası degılım gecirmis oldugum bi hastalık var tabi dogal olarak vergi ind alıyorum rapor suresız bı rapor askerlık muaf ehliyetim de war nasıl olcak :S bana saglık raporu alırken böle böle bi rahatsızlık gecırdım raporum da war dedım ama

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sürücü yönetmeliği şöyle der: " Epilepsi tespitinde sürücü belgesi verilmez. Şüpheli durumlarda klinik gözlem ve EEG tetkiki dikkate alınır."