Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Styric Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Serkan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:42
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamlar, Konya da yaşıyorum ve 3 yıla yakın bir şirkette çalışıyorum. Vergi indirimi falan hiç uygulanmadı ve bu arada bir şey sormak istiyorum. Bugün personele sordum, raporunla vergi dairesine git gerekli işlemler yapsınlar oradan alacağın evrakları bana getir ayarlıyalım dedi.

Sormak istediğim bir kaç durum var. Yanımda götürmem gereken evraklar nufus cuzdani, % 43 değerinde olan raporum. Bunlar yeterli midir ? iş yerinden bir belge gerek var mıdır ? Birde vergi dairesinde bu konuyla hangi birim ilgileniyor acaba ?

Ve neredeyse 30 aydır bu vergi indirim ücretini almadım, geriye dönük alma şansım var mıdır ? yol gösterecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Üye
    Styric Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Serkan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:42
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Kendim cevap vereyim bari, ekte bulunan dosyaları gerekli şekilde iş yeri ve siz doldurup vergi dairesine, rapor, nufus cuzdani ile başvuracaksınız. Ben konyada olduğum için buna göre düzenledim.

personel.pdf - 21 KB
    şahıs.pdf - 23 KB

S
    on olarak bunları bilgisayar ortamında doldursak tamamlasak sorun teşkil eder mi ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949