Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mejnun Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa Kılınç
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:55
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Benim 1999 yılında o günkü yönetmeliğe uygun olarak alınmış %40 oranında raporum var daha size sormuştum ama yeniden rapor almam gerektiğini söylemiştiniz. O raporu kullanıp vergi indirimi istesem re d etseler mahkemeye versem bir şansım olabilirmi. Konuyla ilgili kazanılmış yada kaybedilmiş davalar varmı Teşekkür ederim.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:55
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    188
    Verilen Beğeniler
    82

Önce defterdarlığa başvurunuzu yapın bir, alacağınız oranı görün.. % 40 ve üzeri oran alabiliyorsanız davaya gerek kalmaz zaten. Alamazsanızda davanında faydası olmaz zaten nerdeyse tamamı kayıpla sonuçlanıyor, çünkü mahkemede yeni rapor ister....

Üye
    mejnun Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa Kılınç
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:55
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

Defterdarlik guncel rapor istiyor hastane %12 veriyor 2003 e kadar ozurlu olanlar 2003 ten sonra saglama cikiyor yeni genelgelerle bizlerede cikmaz sokaklarda cikar yol aramak dusuyor raporum surekli durumuda bir iyilesme olmadigina gore benim sucum vergi odemis olmakmi oluyor. Bu durumun hukuka uygun olmadigini dusunuyorum. Benden tekrar rapor isteseler bile eski raporumun 1998 deki genelgeye uygun olup olmadigini falan sormalilar bence yada o genelgeye gore rapor duzenlenmeli ben o hakki 1999 da elde etmisim huku cok bilmiyorum ama haksizliga ugradigimdan eminim. O yillarda miyopdan bile rapor alanlar vergi indirimi alanlar var ben bu yollara tevessul etmeden mevzuata uydgun rapor aldim ve vergimide odedim. Bir yerlerde birseyler yanlis gidiyor.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.233

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Maalesef mahkemeler de yeni tarihli rapor istiyor. Hiç uğraşmayın...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...