Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mert01 Avatarı

Gerçek Adı
    R.Azim
    Son Giriş
    18.08-2017
    Saat
    19:53
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    10

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Normalde 2010 yılında tokat vergi dairesine başvurarak vergi indiriminden faydalanmaya başladım. Ancak maaşıma ne kadar yansıdığını bordroda göremiyorum, bunun görülebileceği/sorgulanabileceği bir yer var mıdır? Ayrıca maaş dışında örneğin kiraya verdiğimiz bir ev için de elde ettiğimiz gelirden belli oranda vergi indirimi muafiyeti olur mu? Değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Üye
    sivaslı Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şimdi şöyle bordronda Yasal İndirimler bölümünde atıyorum 3. dereceden Sakatlık İndirimi 3 190 TL yazar.Bu da ayda 45-50TL lik bir tutardır.
    Kiradan vergi indirim sözkonusu değildir.Sadece sana ait evinden emlak vergisi muafiyeti hakkın var.

Üye
    mert01 Avatarı

Gerçek Adı
    R.Azim
    Son Giriş
    18.08-2017
    Saat
    19:53
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    10

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşekkür ederim emlak vergisi için başvurdum. Bu e-bordorda da yazar mı yasal indirim diye? ben bordrolarıma e - bordrodan bakıyorum ve böyle birşey yazdıgını görmedim. Ancak vergi indirimini hak ettigimi biliyorum aramıştım, mutemedim de başvurumdan itibarenki vergi indirimi bedelini geriye yatırmıstı.