Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ersin_67 Avatarı

Gerçek Adı
    ersin
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    13:27
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm arkadaşlar ben kendi işime geri dönmek istiorum vergi indirimi alıyorum kendi sigortamı kendim ödeyebilirmiyim illa başka birinin üstündenmi sigortalı görünmek zorundmıyım vergi indirimi kendi işime dönersem geçersizmi kalr

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Defterdarlıktan elde ettiğiniz sakatlık indirimi bakidir. Bağkur'a geçmeniz bu hakkınıza hiç bir zarar vermez.

Yalnız, unutmayın, son 2520 primin fazlası hangi statüde ise, emeklilik o statüde gerçekleşir. Bu bağlamda fazlalık Bağkur'a geçerse, emekliliğiniz de Bağkur'lu olarak gerçekleşir. Bu durumda sakatlık indiriminiz emekliliğinizde hiç bir işinize yaramaz; Bağkur sevki ile hastaneye gidip yeni rapor almak zorunda kalırsınız
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ersin_67 Avatarı

Gerçek Adı
    ersin
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Bülent bey benim fazlası bağkurdan şimdi siz bağkura geçsenizde sakatlık indiriminiz devameder diyosun sonrada vergi indirimi bağkurda bir işinize yaramaz diyosunuz benim tamamem umutlarımı kırdınız şimdi ben şimdi 3.buçuk yıl sigorta ödeyip erken emekli olma hakkına sahip olamıyorummu yani boşunamı çekiyorum ben şimdi bunca cefayı burda biri olur diyo biri olmuyo diyo kimin bilgisi doğrultusunda ne yapıcamı bilemez oldum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

SSK'ıl çalıan olarak devam ederseniz vergi indiriminizle emekli olursunuz tabii: http://www.engelliler.biz/forum/emek...bilirim-2.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ersin_67 Avatarı

Gerçek Adı
    ersin
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

ben zaten bağkura tekrar geçmiycem sigortaya devam edicem 1261 günü doldurursam ben sigrtadan erken emekli oluyomuyum hani son 2520 gününüz hangisiyle ondan olursunuz diyosunuz ozaman benim işim yine kötü oluyo

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Son primlerin 1261'i ssk statüsünde olunca, ssk statüsünde emekli olacaksınız...