Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456
Toplam 80 mesajın 76-80 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    enisfb70 Avatarı

Gerçek Adı
    enis
    Son Giriş
    24.09-2016
    Saat
    21:18
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    eger bırden fazla özurunuz varsa ve raporu aldugınız hastane balt. formulu uygulamadıysa ankara bu formulu uygulayıp oranınız düşebiliyor

Üye
    theprince15 Avatarı

Gerçek Adı
    barış
    Son Giriş
    26.05-2014
    Saat
    10:51
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

%56 oranı % 24 e mi düşürebiliyor raporum sadece gözlerimden başka biyerden değil %14 görme %50 görme alanı olarak aldım..benim bildiğim bu ankara oran düşürmesi kalkmıştı ama yine devam ediyor demek ki bizde hakkımızı mahkeme yoluyla arayacağız..

Üye
    senveben Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    15:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu konuyu başka bir başlıkta açmıştım. Buranın uygun olduğunu düşündüğüm için tekrar yazdım.,

http://www.engelliler.biz/forum/emek...eddediyor.html

Üye
    muratazgın Avatarı

Son Giriş
    22.07-2016
    Saat
    16:18
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bu gün itibarı ile merkez Sağlık kurulunun kalmadığını söyleyebilirim birde ben çözemedim eğer bilen mirileri varsa bana yardımcı olursa sevinirim bu arada görme engelli olarak yeni bir rapor çıkarttım fakat 2 seferdir ısrarla merkez Sağlık heyeti şu ibare ile raporu geri gönderiyor
    HER İKİ GÖZ DÜZELTMESİ GÖRME DÜZEYLERİNİN AÇIK OLARAK BİLDİRİLMESİ
    Raporda ise şu şekilde yazıyor
    GÖRME SİSTEMİ :SAĞ PERFORASYONA BAĞLI AFAKİ (OPERE) SOL GÖRME GÖZLÜKLE TAM %20
    bu konuda ne istiyor merkez Sağlık kurulu anlayamadım bilgisi olan varsa benimle paylaşırsa sevinirim bu sefer hastaneye gidip raporu gönderdiğim tekrar geri gelmesin diye uğraşıyorum

Üye
    kiyasettin Avatarı

Son Giriş
    20.09-2016
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    ıstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ya şu sisteme bakın Allah âşkina adama göz kusuru ile ilgili açıklama yapmışlar ginede yetersiz görmüşler,yani doktorlar daha ne yazsın gerizekalimisiniz sız yoksa yüksek sağlık kurulunda göz doktoru yokmu memur arkadas anlamamış geri göndermiş,her iki gozdede kusur olduğu açık be gerizekali kurul görevlileri korkmayın o kişinin emekli parası sizin cebinizden çıkmayacak yoksa her olumsuz rapor için maliyeden primmi aliyorsunuz Ne diyeyim Sizi vicdanınıza başbaşa bırakıyorum,bir gün herkes unutmasın engelli adayı olabileceğini

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456

Başlığın Etiketleri