Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 80 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    reletec Avatarı

Son Giriş
    29.09-2013
    Saat
    14:02
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Resmi gazetede yazması şart değil derken ? Bunlar neye göre çalışıyor ? Ben merkez sağlık kurulu yönetmeliğinin nerede geçtiğini öğrenmek istiyorum ve bu benim en doğal hakkım. Ayrıca ben maliye bakanlığında heyete girmiyorum yetkili sağlık kurulunda heyete giriyorum. Benim hastahaneden aldığım raporu sekreter mi dolduruyor !!! Uzman doktor dolduruyor devletin doktoru hastahanedekide : aaaaaa tamam maliye bakanlığı sağlık bakanlığının doktoruna güvenmiyorsa o ayrı konu tabi )

Üye
    rusa Avatarı

Son Giriş
    05.09-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul-ataşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

reletec;
    Bu konu defalarca tartisildi...merkez sagkik kurulu..senin raporunu usulen inceler...guven meselesidegil..evrak eksikmi..teshiz e verilen oran cetvele uyarmi diye....sen yaziln makakeleri oku ankarsin..bu sirdugun sorular cok eski ve gecerliligini yitirmis..sorular...maksleleri oju...

Üye
    reletec Avatarı

Son Giriş
    29.09-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kanser hastası adamın %80 lik raporunu % 20 ye düşüren bir kuruma ben nasıl güvenebilirim bu sana normal geliyormu?
    Süper internet çağında bir evrağın 4 ayda gelmesi sana normal geliyormu ? üstelik 1 sene ömür biçilmişken?
    Telefonu açmayan açtığında azarlanmak sana normal geliyormu?
    Bu soruyu sana değilde gelir idaresi başkanlığına yazdığımda gelen alakasız cevap sana normal geliyormu?
    Onbinlerce vergi indiriminden yararlanmasın uğraşsınlar diye o eksik bu eksik gibi bahanelerle kağıdın geri gönderilip aynı sürecin yeniden yaşanmasını sağlayan bir kuruma sessiz mi kalacağım ???????

Hayır ben susmayacağım hakkımı arayacağım çünkü ben mağdurum !!!!!!!

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

rusa;

Devlet hastaneleri, Üniversite hastaneleri üç kağıtçı, cetveli uygulamıyor, okumayı bilmiyorsaki, heyete giriyoruz rapor alırken demekki tüm doktorlar cetvel ve bunu okumaktan bihaber, o zaman neden buralara yönlendiriyor engelliler, yönlendiriliyor ve rapor veriliyorsa neden vergi indirimi içinde direk onanmıyor esas soru bu bence.

Üye
    capsi Avatarı

Gerçek Adı
    adnan
    Son Giriş
    26.11-2017
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ara reletec..en dogal hakkın.

Yasaklı Üye
    keremöz Avatarı

Son Giriş
    29.08-2014
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar ali tezelin bu konu ile yazdigi seyleri ukudum ve bende üs süte meil atdim ali beye ama bir sonuç cikmadi bu günlerde ali tezelin sahteleri cikmis kesin onlardır

Üye
    rusa Avatarı

Son Giriş
    05.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-ataşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

reletec;

Sus diyen yok...vakit kaybetmeden dava ac...oda anayasada yaziyor...hakkini ara...sunuda unutma..merkez saglik kurulu raporuna itiraz hakin biunmakta..ac davayi..ama ozamanda adli tip da incelerler son karari verir ler...bakarsin yoluna...hakini aramanin da bir adabi yolu var...goreyim seni ...

Yasaklı Üye
    keremöz Avatarı

Son Giriş
    29.08-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam bende ariyorum açan yok kackez aradim hep ayni demekki arkadaşlar cuvallari boşaltıyorlar malum o arada telefona bakamazlar orada calisan arkadaşlar cok yoruluyorlar cok calisiyorlar cok üzülüyorum onlar için bu düzen böyle isde

Üye
    rusa Avatarı

Son Giriş
    05.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-ataşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Riera;

iyide kardes..o senin algina alakali...ben de 4 kez merkez sagkik kuruluna evrak gitti..once tedigindim...simdi degiim4 de aynen onaykandi...tanidigim..kisiler icinde ayni...iskeyis normal...

Ayrica ..aliezekin meshur ornek davasida tamamen uydurna...mshkene kararini okudum....mahkeme Merkez saglik kurulunun kararini bozma sebebi..usulen..yani yetki tartismasindan degil...yontemindeki yanlislikdan kaynakli..mahkee diyorki (maken)..ey m.saglik kurulu..sen orani dusurdun..ama once tekrar rapor aldirmaliydin...bunu yapmadin osebebe usulde yanlislik yaptin... karari bozdum der....yani ali tezelin yazdigi yanlis...

Üye
    reletec Avatarı

Son Giriş
    29.09-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

rusa;

Işleyiş normal ise neden senin evrakların 4 kez geri geldi onu anlamadım

Üye
    Nostradamus Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    12.04-2016
    Saat
    23:06
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

reletec bu nedir ben izah edeyim...; devlet ve maliyenin işbirliği ile kasalarından mümkün olduğunca az para kaçması için eleme ve yıldırtma politikasıdır

Üye
    rusa Avatarı

Son Giriş
    05.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-ataşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

reletec;

SOYLEKI...SURELI ROPOR VERIYORLR..BENDE USENMEDEN MECBUREN YENILIYORUM...ASIL KONU MREKEZ SAGLIK KURULU yerine rapor alma olayida yenlik yapsalar daha iyi.....eger rapor alma isi daga duzenli.olsa merkez saglik kurulu yuku azalir... sorun raporu yazan larda..saglik kurulari isi cok yogun ve egitimsizler ..dogru rapor..dogru oran merjez saglik durek onayliyor...onaylamazsada..sorun yok..ac davayi.....

Yasaklı Üye
    keremöz Avatarı

Son Giriş
    29.08-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bu konuda sizlerle bir sey paylaşmak isdedim ankara vergi dayresinda arkadasim calisiyor ben raporumu 17.4.2013 cevizlibag verdim orasida tasinmis aksaraya gitmiş yani benim dosya ankaraya gitdimi bilmiyorumda asil konu su (arkadasimi aradim dosya numarami verdim bir bakarmisin diye arkadasimda sagolsun telefonu oradaki calisan bir müdüre verdi sagolsun cok yardimci oldu calisan memur bana dediki kerem bey artik buradan değil raporunuzu verdiğiniz yerden takip edeceksiniz dedi bu konuşma yaklasik 15 once oldu yani benim demek isdediigim konu artik raporlara bakanlik degilde raporunuzu verdiğiniz vergi dayresi ilgineliyor inşallah oyledirde rapor oranlarida düşmesin tek derdimiz budur engelli arkadaşlara allah yârdim etsin haberleri izliyorum suan engelli arkadaşlar maça almıyorlar yanlarindan birde bakan geçiyor bir engelli arkadaş bakanla tokalaşıyor bakan engelli arkadaş diyorki benim yapacagim hic birsey yok diyor bakya birde bakansin güler misin aglarmisin

raporunuzu verdiğiniz yerden takip edebilirsiniz ankara vergi dayresine girmiyor attik oranlarda düşmüyor raporda neyse o

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Bu süper haber teşekkürler keremöz

Üye
    reletec Avatarı

Son Giriş
    29.09-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Keremöz ben 1 hafta önce yeni taşındığı yere vatan caddesindeki sakatlık indirimine başvuru yaptım özelliklede merkez sağlık kurulunu sordum sistem aynen devam ediyor dedi eminmisin raporların ankaraya girmeyeceğine??

Keremöz senden bir ricam var ; arkadaşını tekrardan arayıp sorarmısın güncel olmuş olur haberin.çok zor durumdayız sakatlık indirimi için sana zahmet bir daha sorarmısın sistem devam mı ediyor yoksa merkez sağlık kurulu kaldırıldımı acaba cevabını bekliyoruz teşekkürler...

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon

Başlığın Etiketleri