Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    moge55 Avatarı

Gerçek Adı
    murat özcan
    Son Giriş
    20.04-2013
    Saat
    22:27
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    öncelikle selamlar

ben 05.04.2013 tarihinde vergi indirimi raporu icin başvurdum ve cıkartım. bana teslim etmeden direk defterdarlığığa gönderileceği söyledier ve bana raporun fotokpisini verip aslı gibidir diye başhekimlikte onaylatıldı

sakatlık oranlarım ... sol kulak 100db kadar duyuyor sağ kulak 30 db kadar oranı % 26 verdiler
    belfıtığından L4 L5 SANTRAL PROTÜZYON ORANI % 7 verdi
    hafif astım olarakta % 20 verildi
    toplam % 53 oran yapıyor karşılarında değerlerin toplamı ama hastane düşürerek hastanede% 45 derece olarak onaylandı

bu ankaraya gittiğinde nekedar düşer
    duyduğuma göre yeni yıldan itibaren daha düşürülmediğini söylüyorlar hastanenin raporunu kabul ediyorlarmış doğrumudur

bana bir yardımcı olursanız sevinirim ve düşük gelirse ne yapmalıyım SAYGILAR....

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.240

Düşecek diye bir kural yok. Raporda bilgiler yeterli açıklıkta doldurulmuşsa, Ankara'da onaylanacaktır... Bekleyip göreceğiz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    moge55 Avatarı

Gerçek Adı
    murat özcan
    Son Giriş
    20.04-2013
    Saat
    22:27
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın abim resmi gazetede 30 MART 2013 DE yayınlanan 15 maddede sağık kurulu heyetinin kaldırıl dığı yazıyo aslı astarı nekadar bilmiyom benım raporda balthazart formulu ıle düşürüldü hesap sonrası E oldu bu sağlık kurulu olayı doğrumudur bilmiyorum maliye ye gittim sordum bizim öy bişeyden haberimiz yok dedi .Vergi indirimine esas raporlar
    MADDE 15 – (1) 193 sayılı Gelir Vergisi Kanunu hükümlerine göre, sakatlık indirimine esas olmak üzere düzenlenen raporlarda, raporu düzenleyen sağlık kuruluşu tarafından işverenin bulunduğu yerdeki il defterdarlığına gönderilen özürlü sağlık kurulu raporu esas alınır.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.240

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Murat bey, alıntıladığınız madde yıllardır varolan ama uygulanmayan bir maddedir. Yok hükmünde sayın...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...