Sayfa 24 / 67 İlkİlk ... 1420212223242526272834 ... SonSon
Toplam 995 mesajın 346-360 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    saglıkmemuru Avatarı

Gerçek Adı
    aydın samakoflu
    Son Giriş
    17.12-2013
    Saat
    09:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    senin raporunda yazan teşhisi yazarsan daha belirleyici cvb veririm

Üye
    aydıncan Avatarı

Gerçek Adı
    aydın
    Son Giriş
    09.05-2015
    Saat
    09:12
    Yaşadığı Yer
    ELAZIĞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

acaba artarmı? gözlüksüz 3 metreden bir kimseyi bile seçemiyorum.geceleri mümkün olmadıkça dışarı çıkamıyorum.sağ gözlük numaram 2,50 oldu habire yükseliyor doktor dedi %32 yolda düz yürüyemiyorum. düz bişey kesemiyorum.nasılki tek farla bi araba trafiğe çıkamıyorsa bizede bi ayrıcalık tanınmalı bence.

solgözde afaki operatuar yazıyordu görme haasasiyeti gerektiren işlerde çalışabilr diye ama süreklidir.86 da taş degdi.askerede almadılar kaldık ortada iyimi.

Üye
    fatihsan 55 Avatarı

Son Giriş
    12.09-2013
    Saat
    19:52
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar bende samsun araştırma hastanesinden %55 le mayısın 5 inde aldığım raporu samsun maliyesi mayısın 30 unda ankaraya yollamış ankarayı aradım bize mayısın 30 unda geldi dediler.Sonucu sordum şuan değerledirmede dediler.Acaba ne zaman sonuçlanır.Benim hastalığım hepatit b

B18,1 Kronik viral hepatitB delta ajansız
    HBs Ag+),HBe Ag;(-),Anti HBe;(+)
    HBV DNA ;195,000,
    Karaciyer biyopsi;Kronik hepetit.
    Histolojik aktivite indeks derecesi;7/18
    Modifiye histolojik aktivite evresi;5
    20/03/2013
    HBs Ag ;(+), HBe Ag;(-),Anti HBe;(+)

Karar ;Hastanın telbivudin 600mg tablet 1*1 biryıl kullanması uygundur.
    doç.dr.ibrahim GÖREN
    İç hastalıkları ve gastroenteroloji uzmanı

Raporum böyle ondokuz mayıs üniversitesinde tedavim devam ediyor.
    Ünüversitelerden vergi indirimi alırsan parayla ssk karşılamıyor.
    ünüversite beni vergi indirim raporu almam için samsun eğitim araştırma hastanesine gönderdi ordaki hoıca bana yukarda yazdığım oranı verdi.

Ankaranın raporu düşürme olasılığı varmı yardımcı olursanız sevinirim bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar vardır.Yardımcı olursanız sevinirim hepinize saygı ve selemlarımı sunarım.

Üye
    yaman-0655 Avatarı

Son Giriş
    03.07-2013
    Saat
    11:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın 55 geçmiş olsun raporunuz aynı oranda geçer artık maliye bu uygulamayı bıraktı sağlık kurulu raporu ne ise onu veriyor ama tedavi aşamanız devam ettiği için raporunuz sürekli olmayabilir

Üye
    katip001 Avatarı

Gerçek Adı
    veysi
    Son Giriş
    02.10-2015
    Saat
    22:15
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yaman kardeş nereden biliyorsunuz o uygulamayı bıraktığını biraz daha açıklarmısınız. bir önceki yönetmelik ile son çıkan yönetmelikte merkez sağlık kurulu hakkındaki maddeler noktası virgülüne kadar aynı...

Üye
    AFİR Avatarı

Son Giriş
    31.07-2013
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba,
    10/04/2013 tarihinde büyük mükellefler vergi dairesine başvuruda bulundum. Aynı gün bakırköy sadi konuk hastanesine sevk edildim, hastane randevusunu 15 gün sonraya alabildiğim için 26/04/2013 tarihinde heyet raporu işlemlerine başladım ve 29/04/2013 tarihinde heyet raporum tamalandı %60 kronik böbrek yetmezliği + %10 yüksek tansiyon = %64 olarak oran verildi. Bu belge 21/05/2013 te büyük mükellefler vergi dairesine ulaştı, 23/05/2013 tarihinde de Ankaraya gönderilmiş. Bugün istanbuldaki vergi dairesine uğradım raporumun ancak eylül ayında gelebileceğini, çok yığılmanın olduğu ve temmuz ayında doktorların bir çoğununn çalışmayacağını dolayısıyla raporlara ağustos ayında bakılabileceğini söylediler. Beklemeye devam

Üye
    torkucan Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ARKADAŞLAR RABBİM HEPİNİZİN yardımcısı olsun işyerim vergi indirim belgesi istemişti geçen sene ve maliyeye 2006olan yüzde kırk raporumu gösterdim olmaz yeniden hastaneye gidmen gerek dediler ve beni kendileri tarafından beyhekim hastanesine gönderdiler hastane çok uzak bir yerdeydi gittim ve heyette girdim özür oranlarım ölçüldü ve bana oran söylenmedi bir ay vergi dairesi beni aradı ve bize gelip eksik evrak düzenlememi istediler vergi dairesine gittiğimde yüzde elli dört raporumu verdi memur ve ses işitmesonra eksik blgi olduğunu söylediler ankaradan gelen yazıda işitme seviylerinin ölçütü ekskliği adı altında ya yeni rapor veya ilgili doktordan ses seviylerinin evrağını göndermesini istediler hastaneye tekrar gittiğimde beni tedavi eden doktor başka hastnede olduğunu söyleyip o hastaneye gidip doktordan işlem yapmasını ve tekrar hastaneye gelmewmi istediler gittim doktoru gördüğümde elinde evrağa bakıp aniden sinirlendi ve kızdı benim evrağım neresi eksik dedi ben bile korktum ve hemen hastaneyi arayıp tekrar aynı evrağı ankaraya gönderin dedi evrak gitti bir ay sonra yüzde elli dört oran ankarada kabul oldu ve vergi indirimden maaşıma yansıtldı ben işyerindede vergi indirimin bir fotokopisini aldım rapordan hariç bu işyerimn adı geçiyor hatta bu belgede şimdi bende emekli olmam yaklaşınca yeni bir rapor istenirmi yoksa emeklilik işlemlerim olurmu

Üye
    denizsu Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ankara'da ikamet ettiğim için ben eldem teslim ettim.Bu sürecin sonuçlanmasını hızlandırır mı acaba ? ( Ankara'da olanlar için)

Üye
    BODO Avatarı

Gerçek Adı
    OLCAY
    Son Giriş
    02.02-2016
    Saat
    12:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet hemde çok hızlandırır en az 45 gün önceye aldırır.

En az 3 ayı bulur kardeşim

Üye
    NSBMEHMET Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    28.01-2016
    Saat
    11:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim 6 aya girdi cevap hala yok işlede diyorlar ama bir türlü sağlık kuruluna telefonla ulaşamıyorum ulaşan arkadaşlar hangi telefondan ulaştınız

Üye
    pembeyürekli Avatarı

Son Giriş
    21.07-2014
    Saat
    14:00
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben burdan sordum 0312 41533 17.. şu an Nisan ayında gelen evraklar inceleniyormuş..

sabır35
    Misafir Üye
    sabır35 Avatarı

mehmet bey 0312 4153317 telefonu muhakkak açan oluyor hat geri dönerse kapatmayın bekleyin

olcay bey (BODO) bu gün postalanmış olan sonuç tahminen ne zaman elime ulaşır sizin kaç günde geldi Şimdiden teşekküler

Üye
    NSBMEHMET Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    28.01-2016
    Saat
    11:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

0312 4153317 ben zaten bu numaradan ulaşabiliyorum ama burdaki görevli arkadaşlarda bana sizin raporunuzn geç kaldığı çıkması gerektiğini söylüyorlar saplık kurulunu aramamı istiyorlar ve ben bir türlü sağlık kuruluna ulaşamıyorum telefonları açan yok raporumdaki rahatsızlıklar şeker + tansiyon + polio sökeli görevli belki ortobediden kaynaklanmış olabilir dedi ama oda kesin bilmiyor tşk

sabır35
    Misafir Üye
    sabır35 Avatarı

mehmet bey bende şeker tan. ve kulak rahatsızlıklarım var sonuçlandı sizin büyük ihtimal ortapediden veya tüm tahlilleriniz tamammıydı eksik evrak da olabiliyor

Üye
    hakan3347 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2013
    Saat
    03:33
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ocak 2013 te aldığım sağlık kurululunda aldığım rapor yineliyici depresyon %40 ve şeker ve tansiyon %30 toplam %50 sürekli raporum var yaklaşık 6 aydır vergi indirimi için başvuru yaptım daha sonuçlamamış bu hastalığa göre olumsuz cevap alan kimse varmı?

Sayfa 24 / 67 İlkİlk ... 1420212223242526272834 ... SonSon