Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    çelik Avatarı

Son Giriş
    21.12-2013
    Saat
    17:41
    Yaşadığı Yer
    bozüyük
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    4200 gün bağkurum var iş yerimi kapattım .2005 yılında engelli işçi olarak çalışıyorum işkur ve maliye raporum var ikiside yüzde seksen 1 yıl bilecik te çalıştım ve daha sonra bursa da işe girdim eski işyerim yararlandığım hakları bursa daki işyerime bildirmemiş işbul raporumu göndermiştim ama maliye raporumu eski işyrim göndermemiş bende yeni farkettim vebileciğin defterdarlığından aldığım raporu iş yerime verdim 2 yıllık vergi farkını nerden nasıl alabilirim bilgilendirirseniz sevinirim. teşekkürler.

Üye
    LODOS DENiZCiSi Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yapılması gereken yeni işyerinin bağlı olduğu vergi dairesine vergi indirimi yazısınıda ekleyerek bir dilekçeyle başvurmalısın.Dilekçede bu işyerine başladığın tarihide belirterek geriye dönük vergi indiriminden yararlanabilirmiyim diyerek bir görüş isteyeceksin.Vergi dairesi resmi yazı ile size bilgi verecektir.