Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    elnino1 Avatarı

Son Giriş
    19.03-2013
    Saat
    10:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar işe girme vb işler için almış olduğum raporu meb e atanınca vergi indirimi için maliyeye verdim maliye raporun geçerli olmadğını hakem hastaneye (ankara numune) gitmemi yeni rapor almamı istedi Şimdi sıkıntı şurda benim o gönderdiğim rapor iptal olup bana tek rapor mu verecekler (hem vergi indirimi hem diğer işler için) yoksa o gönderdiğim rapor aynen geri gelip bana birde vergi indirimi için ayrı bir rapor mu verecekler bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum

Üye
    fuatin Avatarı

Gerçek Adı
    fuat
    Son Giriş
    28.02-2015
    Saat
    00:36
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Maliyye tekrar senin ıstedin hastaneye sevk yapıyor rapor almak cok zor maliye düşürüyor cıkarıyor kafasına gore

Üye
    elnino1 Avatarı

Son Giriş
    19.03-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

maliye beni ankara numuneye gönderdi benim sorum numuneden alacağım rapor vergi indirimi için mi yoksa tüm işlerim için geçerli olacak bir rapor mu olacak

+ konu başlığını düzelten yetkiliye teşekkürler

Üye
    elnino1 Avatarı

Son Giriş
    19.03-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vergi indirimi için aldığım raporun oranı %40 altında olursa iş için almış olduum %58 rapor iptal mi olur bunu merak ediyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.253

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Oran düşük olsa bile bu durum memurşyetine zarar vermez. İşe girişte verdiğiniz rapor Sürekli ibareli idiyse, o rapora istinaden çalışmaya devam edeceksiniz. Ama emeklilik zamanı geldiğinde erken emeklilikten yararlanmak için yeni rapor almanız şart (vergi indirimini elde etseniz de bu böyle, etmeseniz de)
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...