Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 88 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    vergi idaresine gidip eksik olanın ne olduğunu gösteren yazıyı almalı ve hastaneye giderek o eksikliğin giderilmesini sağlamalısınız.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    toprak 24 Avatarı

Gerçek Adı
    turan
    Son Giriş
    07.01-2016
    Saat
    15:37
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey bugün vergi dairesinden evrağı aldım,ankara hastaneden % 40 polio sekelinin tablo 3.4 göre yazılmasını isitiyor.acaba hastanede yeniden kurulamı gireceğim...acil bilgi bekliyorum teşekkürler.

Üye
    REKLİ Avatarı

Gerçek Adı
    ilker
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet kardeş yeni rapor istiyo düşürün diyo doktorlara oyalıyo seni tekrar gideceksin yüzde kırkı alamayacaksın düşürse bundan iyiydi mahkemeye verirdin şimdi mahkemeyede veremezsin yolun uzun kardeş allah yardımcın olsun

Üye
    toprak 24 Avatarı

Gerçek Adı
    turan
    Son Giriş
    07.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yeni rapor istemiyorlar kardeş,% 40 raporun tablo 3,4 göre açıklamasını yazın diyorlar.yanlış bilgi veriyorsun.bülent bey sizden bilgi bekliyorum.bana vergi dairesinin verdiği kağıtta % 40 ın açıklamalaı olarak rapora ekleyin yazıyor.

ilker bey,bu benim aldığım rapr mahkeme hastanesinin vermiş olduğu karardır.yani kati karardır.ankara kabul etmezse yine mahkemeye başvururum.uzun sürsede sonuçta haklı çıkacağımı tahmin ediyorum.

Üye
    toprak 24 Avatarı

Gerçek Adı
    turan
    Son Giriş
    07.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhabalar arkadaşlar, bundan 3 ay önce marmara tıp fakültesi hastanesine istanbul il sağlık tarafından gönderildim.hakem hastanesi olan bu hastanede bana % 40 b1 polio sekeli diye rapor yazdılar.evrak il sağlığa gitti,ordan bana geldi.ben vergi dairesine verdim.ordan ankaraya gitti.fakat vergi dairesine geri gelmiş,eksik açıklamalar var diye.ben vergi dairesinden kağıdı aldım,marmara tıpa üst yazı yazmışlar.yazıyı tablo 3,4 göre raporun düzenlenmesini rica ederiz demişler.ben şindi yenidenmi sil baştan işlere başlayacağım.yenidenmi sağlık kuruluna gireceğim.yoksa beni muayene eden doktoru bulup,na açıklamasınımı yazdıracağım.acil cevap bekliyorum.yarın hastaneye gideceğim.bilen herkesden yardım rica ediyorum.

Üye
    ekinos Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

benim raporda da eksik bilgi vardı bir ay önce almıştım gittim bilgiyi düzelttiler

Üye
    toprak 24 Avatarı

Gerçek Adı
    turan
    Son Giriş
    07.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yeniden sağlık kuruluna girecekmiyiz. yazıyı sadece ortopedi doktorumu düzeltecek.yine % 40 alabilirmiyim,oran değişirmi. sağlık kurulu raporu yeniden yazılırsa o kadar doktorun imzasını nasıl bir araya getireceğim.

Üye
    NSBMEHMET Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    28.01-2016
    Saat
    11:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende yeni rapor aldım % 60 benim rapordada sadece polio sökeli + şeker + tansiyon yazılı yani başka açıklamalı olarak tanı girilmemiş göndersem raporumu sorun yaparlarmı sizce

Üye
    toprak 24 Avatarı

Gerçek Adı
    turan
    Son Giriş
    07.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet,açıklama olmayınca sorun oluyormuş,özür cetveline göre açıklamalrı yazılmalıymış.

sizden bilgi bekliyorum.

Üye
    NSBMEHMET Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    28.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

lansporal kardeşim senin raporda teshiste tam olarak ne yazılı açıklama falan varmı söyleyebilirmisin benimkimde sadece şunlar yazılı polio söklei + şeker + hiper tansiyon başka hiç bir şey yok

Üye
    toprak 24 Avatarı

Gerçek Adı
    turan
    Son Giriş
    07.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sadece % 40 polio sekeli yazılı,onuda kabul etmemişler,açıklamasını istiyorlar.tablo 3,4 yürüyüş bozukuluğuna dair açıklama.istiyorlar.

Üye
    NSBMEHMET Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    28.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

of benimkide öyle yandık desene gelişmelerden benide haberdar edermisin kardeşim allah yardımcın olsun işini ras getirsin

Üye
    toprak 24 Avatarı

Gerçek Adı
    turan
    Son Giriş
    07.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey,hastaneye gittim.aynı doktora göründüm.hakem hastanesinde görevli olan bu doktor,önceden bana % 40 vermişti, şimi tablo 3,4 göre yazacağından sana % 36 verebilirm dedi.ben % 40 tan niye düştü dedim,ankara öyle demek istiyor dedi.ben % 42 rica ettim,bana dediki haftaya cihazın varsa onla gel vereyim dedi.bende durumu kurtarmak için var dedim.,şimdi polio sekeli ile ilgili dize kadar nasıl bir cihaz almalıyım.acil bilgi bekliyorum. çok acil,pazartesi hastaneye cihazla gitmeliyim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Birilerinden ödünç ortez bulup gitmelisin...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    toprak 24 Avatarı

Gerçek Adı
    turan
    Son Giriş
    07.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    daha önce % 40 olan rapor oranım.% 20 ye düşünce il sağlık müdürlüğüne şikayet etmiştim.onlarda hakem hastanesine gönderdiler. bu sefer % 40 aldım. rapor ankaraya gitti, 3 ay sonra gelen yazıda eksik açıklama var diye. tekrar hastaneye gittim hastane tablo 3,4 göre bu sefer % 36 yazdılar.kafayı yemek üzereyim.ben şimdi ne yapacağım.bu evrağın ankaraya gidip geri gelmesini bekleyeceğim.ilk aldığım % 40 sağlık kurulu raporum geçerliliğini kaybettimi şimdi.

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon

Başlığın Etiketleri