Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gamzegül Avatarı

Gerçek Adı
    GAMZE
    Son Giriş
    13.07-2016
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    GAZİANTEP
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben öz güvenli biri olmayı insanlara koşulsuz yardım etmeyi bu filimden sonra öğrendim mutlu olmayı insanlar bize ne kadar engelli gözüyle baksalar da aslında bizde her zorluğun üssünden gelen bireyleriz onun için artık korkmuyorum sadece mutlu olmak için çabalıyorum ve her şeyin üstesinden gelen bireyler oluruz sonsuza kadar hep mutluluk bizimle olur

Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    17:46
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    8

''Tamam mıyız?''ı eleştirililirken filmde parapsikolojik öğeler de bulunduğunu gözden kaçırmışsınız diye düşünüyorum.Her iki karakter de birbirlerini rüyalarında görüyorlar ve zaten bu sayede tanışıyorlar. Tanıştıktan sonra da bu durumda bir keramet var düşüncesiyle sanırım, birbirleriyle yakınlaşıyorlar.

Filmin eleştirisinde filmde eşcinselliğe vurgu yapıldığı anlatılmış ama ben filmi iki kere izlememe rağmen eşcinselliğe dair herhangi bir vurgu hissetmedim. Sanırım bir kere daha izlemem gerekecek. Bunun yanında eski türk filmlerivari iyi-kötü çatışması da dikkatimi çekti, ama bunun olması, sürekli gündeme gelen kadınlara yönelik suçları hatırlatması ve oradaki madur insanlara sahip çıkılması da içimi rahatlatmadı değil hani
    Masalsı hoş bir filmdi diyebilirim...

Üye
    bcrn81 Avatarı

Son Giriş
    23.11-2016
    Saat
    18:00
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sakatlık üzerine filmleren en beğendiğim ABİMM FİLMİ dir.Ordaki karaktere baktıkça abimi hatırlıyorum ve her seferinde huzunleniyorrum ve o hâlâ yanımızda diye sukrediyorum
    Engelli olmak zor Zihinsel Engelli olmaksa daha zor.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12