Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 60 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    dün taksimdeki karanfil eylemini halk tv.den izliyordum. aniden tekerlekli sandalyede bir çocuk ekrana geldi, tam o sırada çocuk sandalyeden kalktı yürümeye başladı, etrafındakiler mudahale ederek çocuğu tekrar sandalyeye oturttular. ve arkasındaki adam sandalyeyi sürerek uzaklaştılar. ne yapmak istiyorlardı acaba

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

bir saniye şimdi tekerlekli sandalyedeki sağlammı olayı anlamadımda

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

12-13 yaşlarında erkek çocuktu, gayet sağlıklıydı, en azından ayaklarında bir problem yoktu

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

dostempati sonuna kadar katılıyorum yazdıgın yazılar her neden se silinmekte burda isteyen istedigi gibi fikir söyliyemiyor malesef anca sitenin yönetimin hoşuna gidecek türden yazılara izin var burda bile demokratik hakını kullanamıyorsun her kesi tek tipe sokmaya calışıyorlar madem bir platform konu acılmış herkes düşüncesine saygı gösterilmeli illa sizlerin gibi düşünmeye zorluyamazsınızki bütün engellileri yazdıklarımda kırıcı ve hakaret unsuru yok küfür yok herkese hayırlı kandiller lütfen herkeside butur siyasi idolojik oyunlara engellileride alet etmeyin

Üye
    nargül Avatarı

Son Giriş
    30.04-2014
    Saat
    01:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

sadece bacağı kırık olan bir çocuk

korktu kaçmayı düşündü kalktı bir kaç adım gitti babası bacağına zarar vercen otur dedi oda oturdu

Üye
    UnFeeLinq Avatarı

Gerçek Adı
    R. Eyüp Eken.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    2

müftü karısıyım diye piyasaya cıkan kadının ilce başkanının karısı çıkıyorsa bunada inanırım ben.

Üye
    nargül Avatarı

Son Giriş
    30.04-2014
    Saat
    01:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

evet ya bir dönem müftülük yamış şimdi ilçe başkanlığı yapıyormuş

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

şuraya bak bu gezi parkı olayları pembe diziye dönmüşde haberim yok.kimin eli kimin çepinde anlamak lazım

Üye
    mami23082 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    17.12-2016
    Saat
    02:49
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    3

valla gene olan garibana oldu ankara kızılaydaki bütün engelli metro asansörleri cam çerceve ne varsa halledilmiş durumda heralde eskiden o asansörlerin olduğu yerde ağaçtı ondan yıkmak istedi demokratik arkadaşlar

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:06
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    56
    Blog Mesajları
    10

Biliyoruz Ulaştırma bakanımızın işi başından aşıyor zor tabii twitter gavurunu imana getirip işbirliğine sokmak sonra girerse kullanıcıların hangisi ayyaş hangisi çapulcu hangisi ehl-i müslüman tek tek inceletmek, hani onun işi değil biliyoruz onuda şimdi bunca işinin gücünün arasında sıkıntıya sokmak da istemeyiz ama keşke TÜVTÜRK de biz sakatların yaşadığı Türk kafasıyla Alman zulmüne çıkartılacak bi kanunla çözüm bulunsa"Bu sakat aldığı aracı kendi sakatlığına uygun tertibat taktırmışsa kılı yünü tüyü araştırmadan muayeneden geçer "babında ...Bizde sakat sakat oturmamız gereken evden çıkıp bir kaç sefer, şehir dışındaki bu noktalara gidip gelmesek de toplumun gözüne "biz de varız'ı" sokmasak seçimler de hatırlanana kadar..

Üye
    mami23082 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    17.12-2016
    Saat
    02:49
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    3

ne istediğini anlamadım ama ben asansörler kırılmasın istiyorum çok mu oluyorum acaba uçurtmayı vurmasınlardan sonra asansörü kırmasınlar

Üye
    Yaşamak_güzeldir Avatarı

Son Giriş
    09.07-2013
    Saat
    01:49
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geziparkı'ında başlayan ve sürecin içerisine dahil olan her bireyin bir duruş olarak siyasi yeterliliği vardır. Ne kadar da ideolojik bir yapı olmadığı söylesen de...
    İktidar tarafından onore edilmeyip tehdit edilen bir medya yalanı ile geziparkı değersizleştirilip, itibarsızlaştırlıp halkın önüne yandaş medya ile sürüldü iktidar tarafından. İlk önce umutsuz bir vaka gibi, İki ayyaş, sonrasında renkler saf tutunca çapulcu, alanlar özgürlük isteyince marjinal ve en sonunda terörist oldu. Yeterli kifayette mundarlık yapılmaya çalışılsa da kurulan bütün kapanlar aslında kendisine kurduğu bir cendereye hapis yatmasını sağladı. İçerik olarak geziparkının alanlardaki sosyolojik açıklamasını yapacak donanımda bir uzman değilim. Genel kanaatim yarına dair karanlığı ret eden bir anlayışın daha güçlü olduğunu görmek iyi bir deneyimdi bence toplumun....

İkinci planda ise şu var. Dün, bugün ve yarın alanlarda daimi olan engelliler, toplumsal olarak bir eksikliği dile getiren kesimin yanında olmalıydı ve kısmen oldu da. Dün toplumu genel olarak duyarlı olmaya çağırdığımız kesim bugün bizi orada görmeyi isterdi. Gittik de, gitmeliyiz de.
    Demokratik alanların başka mutsuz(kaba bir tarif gibi oldu ama benzetecek kelime bulamadım.) bir kitleyle beraber büyütülmesi gereken olguyu aslında irdelemek gerekir. Sonuçta engelliler ve öteki,beriki diye yaftaladığımız bütün kesimlerin bu alanı doldurduğunu düşünüyorum. Kimse başkasını farklı görerek doğmaz. Herkes bunu sonraki deneyimlerinden öğrenerek kanıksar ve pozitif ayrımcılığa uğratır.

Yasaklı Üye
    keremöz Avatarı

Son Giriş
    29.08-2014
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sonucne oldu olan ölenlere oldu cokyazikaya cok üzülüyorum kardesim bu ölenler insanya ne olursaolsun hangi irktan hangi mesefden olursaolsun

Üye
    ademtrakya Avatarı

Gerçek Adı
    adem
    Son Giriş
    29.06-2013
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bence engelli sitesinde siyaset yapmak acizliktir ayıp size yaa.. engelilere değer verilmeyen bir ülkede bence mesele 3-5 tane ağaç değil siz bakın 2 tama olucakmı yeni yasada neler var o işi yapanlar ve sol sağ zaten yıllardır diğer güçler tarafından kullanılıyor bence yeter artık yaa bir engelinin evlenmesi ne kadar zor evine ekmek götürmesi benim halim gibi bundan bahsedin ...

Üye
    Leandros Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kamuya açık alanları "biz bunu yada şunu yaparken size mi soracağız?" diyerek kafasına göre şekillendirmeye çalışan iktidarın demokratik olduğu söylenemez. Türkiye büyüyorsa neden yoksulluk sınırı 3000 lira civarında? Büyük devlet olmak, halka sormadan iş yaparım demek değildir!!!

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234