Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 60 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    basays;

haklısın engellileri kimse tınlamıyor işte asıl engelli bizi tınlamayanlardır.yok efendim benim şu engelim var bu engelim var demeyin asıl engelliler tınlamayan sorun çıkaran vatanı bölmeye çalışanlar askere kurşun atanlar polisi şeytan taşlar gibi taşlayanlar bizlere engel çıkaranlardır.bizler engelli değiliz

Üye
    uğuracar Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    13:15
    Yaşadığı Yer
    kocaeli/gebze
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Annemin fizyoterapisti ve yanındaki diğer sağlıkçı dün taksime destek için giitiğini ama ortamın gezi parkı eylemlerimin dışına çıktığını ne için orda olduğu belli olmayan , ellerinde ne olduğu, hani bayrakları taşımayan insanlar olduğunu söyledi. Bugün polis müdahalesi sırsında yaşananlar anlattıklarının doğruluğu konusunda delil. Gerçek gezi eylemcileri tomaların önüne geçti, parktan çıkmadı. Başbakanın geziyi bahane edip yakıp yıkıyorlar demesi doğru.. Fakat olayların bu noktayya gelmesinin sebebi hükümet. Topçu kışlasına gelene kadar tarih , tarihi eser adına restore edilemesi, düzenlenmesi gereken onca yer var. Biz tarihi eser diye harabe segiliyoruz, hadi onu geçtik yolların kaldııtımların, kamudaki bütün ulaşılabilirlik sorunlarının bizler için çözseler ya. 7 yıldır erteliyorlar, 3 yıl daha uzattılar. Arkadaş Ümraniye de bir kaldırım var düşman başına adamlar yeni yaptlarınıda aynı yapıyior. Yıllardır Kadıköy boğanın ordan sahile inen yolu insan kazara yapar yahu. Eyemciler mahhale baskısının daniskksını yapıyolar, hemde hemen hemen hepsi bundan şikayetçiydi. evet parkın yıkılıp kışlanın yapılmasına karşıyım. Acaba eylemciler diyebilir mi bütün taksim ağaçlansın diyemez, eylem yapacakları meydan olmaz çünkü. Samimi olmadılarınna biir örnekte talepler hep iptal istememe. Soruyorum neden referandum değil hani demoraksi istiyorlardı. Son olarak eylemlerin bu kadar büyümesi sebepleri Başbakanın padişah edasıyla konuşması ve 11 yıllık AKP icraatlarından olumsuz etkilenen herkes sesini duyurma ortamı bulmuşttur. Mesela benim parkın yanı sıra Tamgün yasası isyanım. Bu arada AKP bu muhlefet varken sittn sene iktidar olurr. Burdaki tartışmamızda hakaret edenler veya efelenenler varya siz yoksunuz aslında

Üye
    basays Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin
    Son Giriş
    18.06-2017
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    4

Mine hanım genç olduğunuzu tahmin etmiştim. Şu an kırklı ellili yaştaki insanlar gezi parkı dediğiniz gerçekten iyi niyetli insanların başlattığı dile gelişin artık kullanışa gittiğini görüyor. Acı şekilde tarih tekerrür ediyor. Bizler çok acılar yaşamış, özgürlükler adına hala da yaşamakta olan yaşayan insanlarız. Ölmedik henüz. Ve hala da özgürleşmedik. Dışarıdan engellilere bir sürü hak verildi zannediyor ya, yaşayan biliyor ya , o mesele aynen.
    Siz gençsizniz. Ama Artık hala kullanıldığını görmeyen , yeşil alan bekçiliği yaptığını sanan insanların geçmişe anne ve babalarınızın yaşadıklarına bakmanız gerekiyor.
    Artık provakötörlerin sahneye indiği bir eylemden bahsediyoruz.
    Mağazalar yağmalanıyor , araçlar yakılıyor , molotof atıp kamu malına zarar veriliyor.
    Bu mu sizin bahsettiğiniz iyi niyetli eylem. Biz bunları gördük , yaşadık ve acı çektik, faturasını ekonomik krizlerle ödedik. özgürlüklerimizi yitirişimizle ödedik. kendini devlet zanneden küçük bir azınlık tarafından ezildik, hırpalandık, ötelendik, horlandık. Hortumlandık.
    Sonra ekonomimizle dışa bağımlı yaşadık. ..Şimdi bu eylem iyi niyetle deva ediyor hala yeşili kurtarmadın dertleri öyle diyebiliyor musunuz hala Mine hanım.
    Bizler aynı gemideyiz, lütfen gençler gemimizi batırmayın, beraber yaşıyoruz , bu ülke bizim. Kurunun yanında yaşda gider unutmayın
    Terör örgütünün işgali altında ki bir taksim ve de gezi parkından bahsediyorsunuz.
    Artık eylem kirlendi ve o temiz kalpli gençlerin eylemi değildir. Görmüyor musunuz sahi.
    Su kaynağından temiz akar ama yolda katılanlar ve içine akanlarla kirlenir , artık durum budur.
    Ve yeri bu site değil.

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

herşeye tmm. eğer engelliler geziye giderse ne olur, sesimizi duyuracağımızı sanıyorsanız çok yanılıyoruz. hepimizi canlı kalkan olarak kullanacaklarına eminim. sonrada engellilerede acımadılar diye reklam edip bel altından vururlar.

Üye
    kuntakinte Avatarı

Son Giriş
    28.11-2013
    Saat
    17:28
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bazılarının bir avuçta olsa yüzbinlercede olsa insanları dinlemeyi ve fikirlerine değer vermeyi öğrenmesi lazım.

Sakatlık Çalışmaları
    ilkerortac Avatarı

Gerçek Adı
    İlkerortaç
    Son Giriş
    05.07-2016
    Saat
    23:28
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çatro'dan Kamuyonun dikkatine!

Ne vahimdir ki, bugüne kadar yeti kaybı olanları, sakatları aynen kürtleri, oruspuları, transları ve tüm sizden olmayanları dışladınız. ve ne yazıktır ki, sıfatların hepsinin
    altı değil üzeri çizildi ve herkes çapulcu olarak savaştı. Bu savaştan bir ibne bir kürt veya bir trans olarak çıkabilecek cesaretiniz olmasa da, cesaretin bedelini ağır
    ödeyen ve esarete karşı duran bizlere sakatlara katılanlardansınız bir kısmınız; üzgünüm ama 'kurabiye !' ..... Tüm ötekilerden farkıdır işte bu, farkı da cesaret
    değildir tek bileşen, SEÇİM hiç değildir. Haydi hayırlı işler çapulcular sizi ....

Kapkaçcıların inşaatları depremde yerle bir oluyor, gezi, gezinmez oluyor, Devlet s**r çektiği sakat popülasyonunu katlıyor. Biz çoğalmak istemiyoruz oysa. Biz hatta bir b*k istemiyoruz. Bir hesapla BAŞbakan 8 milyon yüzde kaçtır.Yüzde kaçı 'EVDE ZORLA TUTUYORSUN' Biz sadece insanlık bekliyoruz, insanca yaşamayı istiyoruz.

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    15:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

ve bugun bır engellı kardesımıze toma aracı tarafından su sıkıldı...sımdı bazı zıhnıyetler cıkacak burda ne ısı vardı orada dıyecek..otursaydı evınde dıyecek..diyecek işte...at gözlüklü zihniyet işte...

http://s7.directupload.net/images/130611/6z7zvv5s.swf yok oyle bır sey dıyenlerde ızlesın...

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

ulubatlı hasanmıydı mübarek. herkes kaçarken elinde bayrak allah allah diye tomaya saldırıyor

Üye
    UTOPYA Avatarı

Gerçek Adı
    Zeki
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    21:28
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Tomayamı saldırıyor...

Vallahi pes

Olaya sakatlık politikaları olarak bakarsak, yerel belediyelerin vermiş olduğu haklar dışında pek dişe dokunur birşey göremiyorum ben... Engelliler en önemli demokratik hak olan oy kullanma olayında bile türlü engelle karşılaşıyor çünkü... Oy bile kullanamazken sakatlık politikalarından nasıl bahsedilebilir?

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

gezi parkındaki pasif direnişciler duruşlarıyla polisi hedef gösteriyorlar ve sadece taksime değil tüm türkiyeye zarar veriyorlar. zaten 3-4 ay olan turizm mevsimi başlamadan bitti. sanırsınızki adamlar tarzan, kızlarda jane. balta girmemiş ormanlarındaki ağaçlar 100-200 yaşında. millet canından malından olurken onlar evlilik proğramları yapıyorlar. yakında devletten bedava prezarvatif dağıtmasını isterlerse hiç şaşmam, umurundamı onların halk. gariban simitcinin arabasını bile barikat yapmışlar. bunlar pasifmiş, ne pasifi teröre çanak tutuyorlar, gezi değil gazi parkı oldu

Üye
    betül1964 Avatarı

Gerçek Adı
    Betül
    Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    22:28
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tekerlekli sandalyeli adamın ne işi var orada diyenlere açık cevap;

ADAM YÜRÜME ENGELLİ ,DÜŞÜNME ENGELLİ DEĞİL...
    Elinde Türk bayrağı başkada bir şey yok kovalasan kaçamaz bunu yapanları ve yaptıranları kınıyorum

Üye
    okens Avatarı

Gerçek Adı
    Okan
    Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    14:48
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

OturanBoğa;

pazar günü gezi parkındaydım. seni orada görünce çok mutlu oldum.ama yanına gelemedim.hem çok kalabalık olması hem de bir grupla beraber hareket etmem dolayısı ile. uzaktan elinde kartondan yapılmış bir pankart olduğunu gördüm fakat uzak mesafe olduğu için okuyamadım. orada seni görünce şunu çok iyi anladım ki bu forumun yöneticileri tamamen bizi düşünen arkadaşlar. bu foruma emeği geçen gerçek emekçi arkadaşlarıma ve forum yöneticilerime çok teşekkür ederim. bizi sadece sanal dünyada değil aynı zamanda gerektiğinde meydanlarda savunduğunuz ve hakkımızı aradığınız için.

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

işte polis bu yakıp yıkmayana müdahale ediyor hatta engelliyide hiçe sayıyor.

halen işkenceci dayakçı kötü polisleri koruyan var işkence yapmayan dayak atmayan polibir bayansle terörle mücadelede şehit düşen yada gazi olan askerlerimizden kimse söz etmiyor.bu gezi parkı eylemini artık ben cüneyt arkın filmi izler gibi izliyorum.ve üzülüyorum.neden polis şu son zamanlarda canavar oldu.gezi olaylarından önce yani 31 mayısdan öncede karakolda bir bayana işkence dayak attılar.işte ben bu tür polisleri sevmem ama vatandaşı koruyan işkence etmeyen dayak atmayan engelliye saygı gösteren polis her zaman başımın üstünde yer var hatta sırtımda bile taşırım.ama işkence dayak oldumu o polisden korkarım.sizden ricam polisi değil askere sahip çıkın

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

betül1964;

ben şüpheliyim. birazcık düşünebilseydi gezi parkının içinde eylemini yapabilirdi radikallerin içinde en ön safta değil. o arkadaşımız oraya tek başına gitmemiştir, barikatlardan dolayı gidemezde zaten. ve polis su sıkınca etrafındakiler kaçmışlar tek başına kalmıştır. o belki engelli bile değildi, ayrıca o su arkadaşımıza gelseydi suyun tazyikinden emin olun uçardı. diğer yönden bakarsak o canlı bombada olabilirdi, molotof taşıyanda. elbette polis uzak tutacaktı

Üye
    hasankokmen Avatarı

Gerçek Adı
    HASAN
    Son Giriş
    07.12-2016
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    NEREDE SAĞDUYUMUZ...
    Çok sevdiğim bir şarkıdan bahsetmek değil niyetim... Fattah Can ve Boş Bardak şarkısı zevkle dinlediğim ve çok sevdiğim bir şarkı...Ama benim buğünkü paylaşımım tamamen toplumumuzda şu anda yaratılmak istenilen kaolitik durum hakkında olacak...Evet bir istikrar vardı ülkemizde tüm değerlerde pozitife ivmeli bir kalkınma hamlesi...Bardak doluyordu ve toplumda güzel kazanımlar elde ediyorduk hepimiz...Ama birileri ısrarla bardağın boş tarafını göstermek adına türlü oyunlar tezgahlıyordu ve bunun için uygun zaman ve mekan kolluyordu.Bir grup çevrecinin masumane başlattığı bir eylem ve Taksim...İşte bu provokatif güçlerin arayıpta bulamadığı ortam önlerine gelmişti ve çok iyi kullandılar.Buna polisin ilk başlarda ki yanlış tutumuda eklenince...Yaklaşık on yıldır düzeltilmeye çalışılan bir ülke portresine lekeler bulaştırıldı.Herkesimden gruplar dikkat edelim amacı sadece siyasi olan gruplar bir anda doluverdi Taksime...Çevrecileri tenzih ediyorum bu gruplardan...Onlarca yasadışı pankart ve söylemlerle Taksimi kirlettiler...AKM yi kirlettiler...Atatürk anıtını kirlettiler...Kamu mallarına zarar verdiler,esnafa zarar verdiler,sivillere zarar verdiler ve bunu çevrecilik adına yaptıklarını söylediler sıkılmadan...Çevrecilik buysa benden fersah fersah uzak olsun...Çevrecilik yeşili doğayı korumak,insana,hayvana saygı duymaktır tüm evrensel ölçülerde...Biz bunu maalesef başaramadık ve ülke imajımızı yerle bir ettik el birliğiyle...Bu resim net bir şekilde ortada ve bunu görmemek için direnen tamamen ideolojik düşünen herkese burdan sesleniyorum...
    Bu ülke hepimizin sağduyudan asla taviz vermeyelim...Demokratik tepkimizi yakarak yıkarak değil uzlaşarak,dialoğla ortaya koymalıyız...

Ves-selam...

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon