Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 35 mesajın 31-35 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Nostradamus Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    12.04-2016
    Saat
    23:06
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Filozof ve golden heartHalk yakıp yıkmak için ve sırf gezi parkı için meydanlara çıkmıyor yılların birikmişliği ve son zamanlarda sarfedilen çirkin sözler için meydanlara çıkıyor tahrik edip olayların büyümesine sebep olanlarda bellidir. Karşı çıkmak için x le y ile birlik olup elele verdiniz diyenler durumu fırsat bilen parti mensuplarıyla halkı bir tutmaya devam edin.....anca böyle basit kelime oyunlarıyla savunursunuz. Ve kendinizi kandırıp avunursunuz

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

gezi parkı eylemine kimse bişey demiyorki, bugünki gibi olsaydı bende katılırdım, ve desteklerdim. ama iş kırıp dökmeye, yakıp yağmalamaya gelince orada durun. bilmem ne kadar ağaç için 3 fidan gibi insanı yok ettiler. şehitmiş ne şehidi niyazi oldular. x veya y dedikleriniz şimdi niye kovulup meydana alınmıyor. demekki onlara hakimdiniz önceleri ses getirmek için x ve y dediklerinizi siz kullandınız gibi görülüyor.

Üye
    Nostradamus Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    12.04-2016
    Saat
    23:06
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yelpaze;

Cevabını kendin vermişsin...bizler onları kullanmadık onlar fırsattan istifade,etmeye,çalıştılar halkımızda,durumu anladığı için şu,an meydanlara çıkamıyorlar.3 fidan konusunda haklısın olmamalıydı ....

Üye
    gul38 Avatarı

Gerçek Adı
    gül
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    7

benim vergimle yapılan yerleri kırıp dökmeye kimsenin hakkı yok. engelliler eylemlere katılarak varlık göstermeye çalışacağına herkes kendi şehrinden başlayarak engellilerin sorunlarına kendi çapında çözüm üretsin. ben belediyeye bireysel başvurumla mesire alanlarına engelli otoparkı eklettim. ayrıca kamelyaların yanına kadar otomobilimizle girme izni çıkarttırdım. şimdi sıra yüzme havuzlarına aqua lift asansörü ekletmede. daha gerçekçi ve hayatımızı direkt etkileyen eylemlere buyurun arkadaşlar. taş atmayı terör gruplarına bırakın bize faydası yok.

Üye
    Birtan07 Avatarı

Gerçek Adı
    Birtan07
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Keşke Deniz Hüseyin Ulaş Yaşasaydı ve Ş....zler asmaydı da , Amerikan emparyalizm ve kapitalizmi daha iyi anlasaydı halkımız !

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123