Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345
Toplam 63 mesajın 61-63 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tsrahman Avatarı

Gerçek Adı
    Tayyip Rahm Saltoğlu
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    07:37
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hozgul;

sana katılıyorum, aynı zaman da bu sorunu çözmek için gerekli iradenin bu foruma yazan bir çik arkadaşta olduğuna da şüphem yok. Peşini bırakmamak ve kararlı devam etmek gerektiğini düşünüyorum.

Aday memur eğitimine gidiyorum ve milli eğitimin binasında 100 kişinin arasında sandelyemi kaldırarak beni basamaklardan atlatıyorlar hemde 3 ayrı yerde.

Kendi adıma yaşadığım en büyük sıkıntı; küçük bir şehirde yaşıyorum, yalnızım ne yapabileceğim konusunda henüz hamım. Sesimi yüz yüze Erişilebilirlik konusunda duyurmayı başarmak istiyorum. Ortaya bir şeyler koymak istiyorum. Daha kolaylaştırmak ve erişebilmek istemiyor muyuz.

Yaptığım faaliyetlerde erişilebilirlikle alakalı kurulan komisyonlarda dernek ve federasyon temsilcilerinin de olduğunu söylediler. Hangi dernekler bu konuda daha aktif yol göserebilecek olan var mı?

Bu komisyon Aile ve sosyal politikalar il müdürlükleri ile birlikte çalışıyor.

Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    16.12-2017
    Saat
    18:49
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    19

Antalya belediyeleri engelliler konusunda biraz daha duyarlı diyebilirim.Ama prosedür hep geç işliyor.En son evimin girişindeki rampaya araç park edildiği konusunda şikayette bulunmuştum.Aylar sonra iki adet duba koydular ama kaldırımın üzerinde olduğu için yine önüne araç park ediyorlar.Pek bir işe yaramadı yani..

Üye
    algaNihat Avatarı

Gerçek Adı
    nihat
    Son Giriş
    18.10-2017
    Saat
    20:29
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Slm bizim kurumda 1 tane sakatlar vc si var onada temizlik malzemesi koyuyorlar yani depo
    üç kez boşaltılmasını söylememe rağmen boşaltılmadı.

Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345