Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aliş şerif Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar
    Alınan Beğeniler
    48
    Verilen Beğeniler
    45

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bu konuda ben de bişey sölemessem içimde kalır şehribanun yaşadığına benzer bir durum aslında özetlicem 1 yıl önceki raporu kabul etmiolar neymiş değişkliik olmuş sürekli yazmasına rağmen yok olmaz diolar ya sabır deyip başlıosun kurumdan çalıştığına dair belge alıp gidiosun defterdarlığa hastaneye gönderiolar maliye gönderdiği için allhtan para almıolar ne ise derdini anlatıosun önceki raporu gösteriosun hastenede yazmışlar öncelki engellilerin ve yaşlıların ama sadece yazıda azar üstüne azar ya sabır biz göndeririz diolar gönderdkleri yer mal müdürlüğü bu kadar olur yani defterdrlığa gtmesi gerek bnm rapor 6 ay kalıo sonra ben peşine düşüom veriom defterdarlığa biz sana haber ederiz diolar sonra telefon gelio olmadı eksik belgeler taplo 4 e bkmamışlar diolar ya sabır tekrar gidiosun ek rapor alıosun herşye rağmen filmelri de içine atıom sonuç benim rapor 100 de 45 den 100 de 27 ye inio ankarada ki maliyede ki sağlık kurulu tarafından uygun görülmemiş sağlık olsun diorum pes ediorum şimdilik balhazard formülne göre yanlış hesap bence. birde bişey sorcam ben işe engelli kadrosu ile girdim emkli olrken tekrar mı rapor alcam vergi indirimi olsaydı gerek olmucakmıydı?? bilgisi olan teşkürler şimdiden rapor işlerini düzene sokmaları lazım onu da baştakiler düşünsün kurumlar arasında koordinasyon yok birbirinden haberleri yok valla biz dioz açıklıoz bizden öğreniolar hayret bişey ne ise çok dolmuşum bir daha kmse bni rapor için göndermsn hasteneye burdan yetkililere duyrulur hasta oluom bir ay kendime gelemiom...

Üye
    arzuizmir Avatarı

Son Giriş
    26.02-2010
    Saat
    09:55
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    en büyük problem bence buradaki hastaneden aldığımız raporun Ankaradan geri gelmesi.Burdaki doktorların yaptığı işlerin hiçe sayılması Boşuna yapılmış bir iş olarak geri geliyor .En son hastaneye gittiğimide film çekilmem gerekiyormuş ve tam yarım gün film çekilmek için bekledim Benim fikrim Ankarada eğer karar veriliyorsa bu raporlara oraya gitmektir. En güzeli onlarda görürler duyaralar engelli hastalarla birebir diyalog kurarlar .iş yerinden ayrı izin alıyoruz yok psikiyatri ayrı randevu verir .ya bir kere psikolojımız zaten bozuk normal bir insanın bile bozuk bizden ne bekliyorlar acaba sakat olduğumuz için çok mutlu olmamızı.inanın mantık kalmadı .anlam veremiyorum .

umarım sesimiz ulaşır biryerlere

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12