Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gkc61 Avatarı

Gerçek Adı
    Gökçe çiçek
    Son Giriş
    31.03-2011
    Saat
    17:57
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Öncelilke hepinize iyi günler..

ben üniversite ögrencisiyim ve gençlik merkezinde görevliyim.. açıkcası bi engelım yok ama engellilere yardım etmek istiyoruz.. gençlık merkezınde düzenledıgımız bir tiyatro var engellilerle ilgili açıkcası sorunlarınıızı yaşam hikayelerınızı veya neler istedıklerınızı ögrenmek istiyoruz ve bu konu üzerinde tiyatro yapıp halkı en azından bilinçlendirmek istiyoruz..
    bu konuda açıkcası yardım edebılırsınız diye düşündüm umarımda edersınız cunku halkın bilinçlenmeye ihtiyacı oldugunu düşünüyorum..

şimdiden tesekkur ederım..

eger biz bu tiyatroyu burada düzenleyebılırsek bütün sehirleri tek tek dolaşacagız ve bu bizim için gercekten çok önemli bir konu..

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili arkadaşım kendinizle ilgili bilgileri paylaşırsanız daha bir yardımcı olur herkes. bilginize.

Üye
    gkc61 Avatarı

Gerçek Adı
    Gökçe çiçek
    Son Giriş
    31.03-2011
    Saat
    17:57
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bazı seylerin farkındayım insanların ne şekilde baktıklarını öle insanlar varkı acıkcası yardım etme tenezzulunde bile bulunmuyorlar acıkcacı bu tiyatroyu yapmamızın amacı halkı bilinçlendirmek ama ne kadar bilinçlenırler bilemıyecegım..