Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    merve266 Avatarı

Gerçek Adı
    merve
    Son Giriş
    16.11-2009
    Saat
    20:32
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar
    izmirde bir anadolu lisesinde öğrenciyim. ve engellilerle dayanışma kulübünün başkanıyım. Ben, öğretmenim ve arkadaşlarım engellere ve engellilere dair projeler gerçekleştirmek onlarla sevgimizi paylaşmak istiyoruz.
    yeni bir üyeyim neler yapabileceğimiz konusunda sizlerden yardım istiyorum

teşekkürler. iyi günler.

Üye
    M.Zahid Avatarı

Son Giriş
    15.09-2015
    Saat
    11:02
    Yaşadığı Yer
    K.MARAŞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Okullarımızda böyle etkinliklerin olması çok güzel bir o kadarda anlamlı
    Bu duygular ve düşünceler umarım okul sonraki hayatınızdada etkili olur
    Bu sitede yazılanları dikkatlice okuyup değerlendirdiğinde eminim neler yapabileceğine dair zihninde bir çok düşünceler oluşacaktır.

Üye
    körbıçak Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    27.05-2016
    Saat
    15:20
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok güzel herhangi bir projeniz var mı

Üye
    merve266 Avatarı

Gerçek Adı
    merve
    Son Giriş
    16.11-2009
    Saat
    20:32
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

malesef daha yok olması için çabalıyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben olsam belediye ve kaymakamlığa gider, anaokulu dahil ilköğretim ve ortaöğretim çağında kaç kişi engelli çocuk/genç varsa hepsinin iletişim bilgilerini alır, okula gidemeyen varsa içlerinde, belli bir sırayla hepsinin okullu olması için gerekli girişimlerde bulunurdum.
    Dahası, öğretmen ve birkaç öğreciden oluşan bir barış-grubu oluşturur, her ne sebeple olursa olsun evinden çıkamayan engelli çocuklardan her hafta birini evde ziyaret ederdim.
    Evinden çıkıp okula "gidemeyen" ve okuma yazma bilmeyen engelli çocuklara evlerinde okuma yazma öğretmek için öğrencilerden oluşan gönüllü eğitmenler ayarlardım.
    Bu da yetmezdi, okul yönetimiyle gerekli düzenlemeleri yapıp, isteyen çocukların misafir öğrenci olarak derslere girerek iadeyi ziyaret yapabilmeleri için gerekli koşulları sağlardım.
    Bu da yetmezdi, okulun düzenlediği sosyal faaliyetlere engelli çocukların da katılmalarını sağlardım
    Bu da yetmezdi, ihtiyaç sahibi çocuklar için gerekli yardım ve hediyeler sağlamak için birşeyler düşünürdüm.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...