Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 47 mesajın 46-47 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    serkan akilli Avatarı

Son Giriş
    28.11-2011
    Saat
    09:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar, uzun bir süre foruma yazamadığım için üzgünüm. Bizim küçük misafirin baya büyük işleri varmış Bu arada e-postama bir miktar anket de ulaştı. Ancak halen 70 kadar anket eksiğimiz var. Anket gönderen ve yorum yazan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum, bundan sonrasını Antalya'daki dernekler yoluyla tamamlamaya çalışacağım. Her zamanki gibi yardımlarınıza açığım Görüşmek üzere.

Üye
    gurbetci44 Avatarı

Son Giriş
    21.03-2012
    Saat
    13:18
    Yaşadığı Yer
    CANADA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben aranizda cok yeniyim, oncelikle merhaba demek istiyorum. Engelim yok ama araniza katilmaktan cok mutluyum.
    Oy kullanma hakkinda, yurtdisinda yasayan biri olarak, burda kullanilan sistem cok hosuma gidiyor. Oncelikle uzaktan oy kullanma sistemini onaylamiyorum cunku oy kullanmak hicbir zorlama olmaksizin tek basiniza kagidi doldurmak demektir. Bu eger uzaktan olucaksa hicbir garantisi yok. Kaldigim ulkede engelliler ve engelsiz ama gecerli bir ozuru olanlar (ornegin o gunu yurtdisinda olucak ya da bir amelyat olucak vs...) ön secim gunu diye bisi var. Boylelikle engelliler de beklemek zorunda kalmiyorlar.
    Ama tum bunlardan once, en onemlisi, tum secim binalarinin engelliler icin uygun ve alt katta veya asansorlu olmasi gerekiyor.
    Bir ay once turkiyede engelli erkek arkadasimla gezerken turkiyenin ne kadar engellilere ''engelli'' oldugunu anladim. Bence tum devlet ve buisness sektörundeki binalara ''engellilerce ulasilabilir'' olmasi yasasi cok acil lazim!!!!!
    Bol Sanslar... YILMAYIN

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234

Başlığın Etiketleri