TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Aysunyonel Avatarı

Son Giriş
    26.11-2018
    Saat
    09:13
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba

2004 yılında geçirdiğim trafik kazası sonucu boyundan aşağı felç oldum. 3 yıl içinde fizik tedavilerle yürümeye ve işe başladım.

Kaza geçirdiğimde çocuk gelişimi bölümünde yüksek lisansımı yeni bitirmiştim. Şimdi doktoramı tamamlamaya çalışıyorum. Geçirdiğim bu süreçte yeğenlerimle oynarken ya da onların bazı ihtiyaçlarını gidermeye çalışırken çok yetersiz hissettiğim zamanlar oldu, eğer anne olsaydım neler hissederdim fikri ile araştırdığımda akademik olarak engelli anneler ile ilgili hiçbir veriye ulaşamadım.

Bu nedenle, doktora tez konumu BEDENSEL ENGELLİ ANNELERİN ÖZYETERLİKLERİ olarak belirledim, fakat şu an 3-7 yaş arası çocuğu olan 30 bedensel engelli annelere ulaşmam gerekiyor. Yardımınıza ihtiyacım var. Sevgiler saygılar.

Üye
    Aysunyonel Avatarı

Son Giriş
    26.11-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kendim engelli olduğum için yapılan bazı araştırmalara olan şüpheyi çok iyi anlayabiliyorum ama engellilerin anne olması ve çocuklarına yetebilmeleri açısından önemli bir akademik çalışma yapmak istiyorum. Maalesef ülkemiz bu konuda çok kısır. Yurtdışındaki makalelere baktığımızda ne kadar çok çalışma yapıldığını ve sonuç alındığını görüyoruz. Lütfen birbirimize destek olalım

Kendim engelli olduğum için yapılan bazı araştırmalara olan şüpheyi çok iyi anlayabiliyorum ama engellilerin anne olması ve çocuklarına yetebilmeleri açısından önemli bir akademik çalışma yapmak istiyorum. Maalesef ülkemiz bu konuda çok kısır. Yurtdışındaki makalelere baktığımızda ne kadar çok çalışma yapıldığını ve sonuç alındığını görüyoruz. Lütfen birbirimize destek olalım

Üye
    qwe Avatarı

Son Giriş
    03.02-2020
    Saat
    17:18
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

bedensel engelli bi anneyim yardımcı olmak isterdim ama cocugum 7 aylık henüz, 3-7 yaş diye belirtmişsin

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    05:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.716
    Verilen Beğeniler
    3.205

Uygun olan arkadaşlarımızın araştırmaya katkı sunması çok iyi olur. Destek olalım lütfen.

Üye
    Aysunyonel Avatarı

Son Giriş
    26.11-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çok teşekkür ederim. Maalesef 3-7 yaş arası çocuğu olan annelerle çalışmam gerekiyor çünkü Uygulamalar ve ölçekler bu yaş grubuna uygun. Yine de desteğinizi hissetmek çok güzel

Desteğinize teşekkürler.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: OturanBoğa Mesajı Gör
    Uygun olan arkadaşlarımızın araştırmaya katkı sunması çok iyi olur. Destek olalım lütfen.
    Desteğinize teşekkürler
    Konu Aysunyonel tarafından değiştirilmiştir (15.11-2018 Saat 21:34 ). Gerekçe: Düzeltme