Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Sabri Emin Avatarı

Gerçek Adı
    Sabri Emin
    Son Giriş
    30.05-2016
    Saat
    11:18
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba.

Ben Ege Üniversitesi MYO öğrencisiyim. Ben ve 7 arkadaşımla birlikte bir sosyal sorumluluk projesi başlattık. "Engelliler İçin Bir Dakika" adında ki projemizde amacımız üniversitemizde ve öncelikli olarak şehrimizde daha sonra da ülkemizde engellilerin hayatını kolaylaştırmayı istiyoruz.

Projemizde ilk olarak öğrencilere ve öğretim görevlilerine engellilerin hayatını etkileyen faktörleri sorduk. Ardından bu sorunlara çözümler bulmak için onların fikirlerini sorduk.

Bu çözümlerden, fikirlerden en az bir tanesini hayata geçirmek istiyoruz ve projemizin Türkiye genelinde farkındalık yaratmasını istiyoruz.

İlk olarak youtube kanalımızda röportajlarımızı yayınladık. Sonra scorp üzerinden başlık açtık ("Engelliler İçin 15 Saniye") ama beklediğimiz ilgiyi göremedik.

Röportajlarımızdan bir örnek:

Öğretim görevlileri ile yaptığımız röportajımız:

Öğretim Görevlileri Videomuz(Tıklayınız)

Böyle bir kaç tane röportajlarımız var. Sizden de ricam bu projeyi çevrenize duyurmanız. Ne kadar proje duyulursa bizde o kadar destek alırız. Destek büyüdükçe yetkilerin karşısına çıkma işimiz kolaylaşır.

Bize video çekerek destek vermek için SCORP uygulamasını indirip "Engelliler İçin 15 Saniye" başlığına post gönderebilirsiniz. Not olarak SCORP uygulaması ile herhangi bir ticari işimiz yok, sadece onlarda bu projeyi destekledikleri için ve Türk sosyal ağ sitesi oldukları için bu uygulamayı kullanıyoruz.

SCORP videomuza BURADAN göz atabilirsiniz.

Bize ulaşmak isteyenler için iletişim adreslerimiz:

universiteliyesorduk@gmail.com

Youtube Adresimiz(Tıklayınız)

Facebook Sayfamız(Tıklayınız)

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:37
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    61
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

Engellilik için duyarlı olmaya dikkat çeken çalışmanız için teşekkürler...

Üye
    Sabri Emin Avatarı

Gerçek Adı
    Sabri Emin
    Son Giriş
    30.05-2016
    Saat
    11:18
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşekkür ederim