Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Ahmedkilicc
    Misafir Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İlahiyat fakültesinin olmadığı üniversite mi yapıyor bu anketi bunların yapmak istediği anket değil aslında merak ettikleri bi soru var onu anlamaya çalışıyorlar

Üye
    ahmet75 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    92
    Verilen Beğeniler
    82

üniversite düzeyinde bir anket yapıyorsunuz ama ONLINE form değil, doldurup mail atacakmışız..
    hiç olmamış pratik olun biraz ben de doldurayım anketinizi

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:52
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    61
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

Allah inancının,dinin engellilerin hayatında ne kadar etkili diye bakılmış olmalı ama bir de depresyon ölçeği eklenmiş,Engelli insanlar ne kadar depresif diye mi bakıyorlar acaba

Üye
    Alman Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    40

Hayatımda gördüğüm en saçma anket miş miş mişte muş muş muş.... :P Araştırmaymış pehh duyda inanma.

Üye
    zelihaabaydın Avatarı

Gerçek Adı
    zeliş
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:15
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    0

allahım yarabbim daha neler gorucez..neden hep hastalık yada engel gıbı konular din cercevesı ıcınde elestırılır kı.yanı demek ıstedıgım hep manevıyata baglanır bu tur olaylar.su bi gercek ki iki çeşit dusunen insanlar var
    1.aaa bak göruyomusun kim bilir ne günah işledide bu hale geldı ??
    2.guclu ol evladım Allah salih kullarına hastalık verırmıs ;(......ya olaya hep dine baglıyoruz nasıl yapıyoruz bılmıyorum.hep bi acınası hallere sokuyolar bizi.birazda olaya bilim yönünden bakılsın...ben dıyorum soranlara -kas hastasıyım ablacım..bagısıklık sıstemı cokmesı sonucu bu hastalık olustu...ablanın sordugu soru -evlimisin?? sorsana bi niye bagısıklık sıstemın coktu dıye...yada daha garip seyler -kızım ahirette daha mutlu olucaksın..hastalık cekenler cennetlıktır....toplum olarak katiyen olgunlasamıcaz bunu anladım..bısey daha anladım kı hasta olarak cogu saglıklı kişiden daha mutlu daha huzurlu ve akıl saglıgım yerınde cok şukur..kısacası engelliler adına bısey yapmaya calısıyolar ama ellerıne yuzlerıne bulastırıyolar. bişeyi beceremiyolar...toplum olarak engelliyiz.

Üye
    hakanoncul Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Öncül
    Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    11:03
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Hemen dolduralım.Hem de bir kaç kelimede,gerisini artık hocan anlasın.

Engelliler bir başkasına muhtaç olmadan yaşamak ve kendi nasiplerini kendileri kazanmak istiyor.Bu konuda yöneticilerin engellilere iş konusunda daha fazla yardımcı olması gerekiyor.Özellikle EKPSS için benim görüşüm her yerde ben ve benim gibiler orta öğretim olarak görülürken neden sınavda orta öğretim değil de sınava tabi tutulup ikilik yapılıyor.Eğer lise altı mezunlar ile aynı kefede orta öğretim isek neden biz lise mezunları sınava giriyor?

Hocan sadece şimdilik aklıma gelen bunları cevaplasın anket zaten kendini cevaplar

Üye
    exof Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    NE cahilsiniz keşke hepiniz ölseniz)

İşin geyiği bir yana doldurup anketi yollamak isteyenlerin tercihine saygı duyulmalı ancak bu anketle arkdaş yuksek lisans tezinden kurtulmuş olacak.

İlgili yere ulaştırılabilirse camilerin erişebiilirliği düzenlenebilirse iyi olur.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12