Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mervekoc Avatarı

Son Giriş
    13.01-2016
    Saat
    20:41
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba, linkte bulunan anketi üniversitede okuyan engelli arkadaşlarımız doldurarak araştırmama katkıda bulunursa çok sevinirim.
    surveey.com, online anket sistemi

Üye
    SphiNX Avatarı

Gerçek Adı
    isa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:27
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    25

Tez konunuz mu bu?

doldurdum inşallah yardımcı olur ve engellilerin yaşadığı sorunlar konusunda çevrenize daha fazla bilgi verebilirsiniz sizden tavsiyem buradan yüzeysel bilgi yerine engelli derneklerini ziyaret edip birebir bunları görmeniz derim...

Antalyada yaşanyan birisi ve siyasetle ilgililenen birisi değilim. Başka şehirlerden gelen ortapedik engelli arkadaşlarımın söylediğini aktarıyorum Büyükşehir belediyesinin kaldırım yüksekliklerinin ve eğim, rampaların, otobüslerin, üst geçitteki asansörlerin olmasından ve ışıklardaki sinyalizasyon ikaz seslerinden gayet memnun güzel çalışmalar olduğunu söylediler... ama hala yapılması gereken çalışmalar var.

Üye
    mervekoc Avatarı

Son Giriş
    13.01-2016
    Saat
    20:41
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Öncelikle anketimi doldurduğunuz için teşekkür ederim. Tez çalışmam değil henüz üzerinde çalıştığım bir makale. Ben bütün akademik çalışmalarımı engelliler üzerine yapıyorum dolayısıyla insanları bilinçlendiriyor ve engelli dernekleriylede çalışıyorum. Diğer önerilerinizi de dikkate alacağım. İyi günler