Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mehran Avatarı

Son Giriş
    10.12-2014
    Saat
    02:33
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Engellilerin kariyer olanaklarını araştırdığımız bir proje için anket yapmaktayız. Aşağıdaki linkten ulaşıp doldurursanız, çok yardımcı olursunuz.
    Teşekkür Ederim

https://docs.google.com/forms/d/1-vc...Qussk/viewform

Üye
    burhanettin Avatarı

Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    13:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Ben sonradan engelli biri olduğum için yaşamak benim için çok ama çok önemli, biliyorum artık başkaları için yaşıyorum beni sevenler yada yarım kalan işi bitirmek isteyenler, durum böyle oluncu işyine bana kalıyor, bunun için kariyer önemli heleki engelliyseniz,
    Geçmişten günümüze ya başkalarının dediği gibi enkaz devralıyoruz yada tüm engellere göğüs geriyoruz, peki nasıl profosyönel işimize kariyer bağlanılır yaşam bu kadar kıymetli ve acımasız,
    Ben ağır sanayide çalışıyorum çok cins ve okadar da ilginç bir iş, fakat her zaman kendisini yenileyen bir meslek, insanın %40 gücünü makinalar karşılıyor, tıpkı devletin % 40 raporu gibi , zaman içerisinde makinaları kapasitelerinden dolayı değişikliğe uğratıyoruz, çalışan personelde de değişiklikler ölüyü ve çok yoğun bir tempo içerisinde çalışınılıyor tabiri caizse meydey meydey cencengir,
    Evet engellinin kariyer yapması olmaz ise olmaz, hiç bir insan yarım kalan aşkla yaşıyamaz, benim %40 hücrelerin ölmüş fakat geri

Üye
    muratcankarakose68 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat Can Karaköse
    Son Giriş
    21.02-2016
    Saat
    17:46
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Güzel bir anketmiş bunu arkadaşlarımada önericem onlarda katılsın bu ankete. Tesekkür ederim.

Üye
    CPT. NEMO Avatarı

Gerçek Adı
    HASAN
    Son Giriş
    12.07-2017
    Saat
    21:05
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    dolduruldu kolay gelsin