Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 46 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    168

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    projen cok guzel kutlarım esra. sen gıbı ıdealıst genclık varken bu yapmak ıstedıgın seyı begendım ılgını hıcbır sey dagıtmasın basarıya ulasacak yolunda devam et
    bıde senden bı ıstegım var
    eger ılgılenen odyolojı bılgısı olan bır arkadasın boyle hayırlı bır seyle ugrasıyorsa
    bız ısıtmeyenler ıcın ısıtme cıhazı alırken bılgılı olmamız ıcın bı etkınlık kurs gıbı bırseyler yaparmı, konu dısı ama

Üye
    esrayuksel Avatarı

Son Giriş
    25.04-2014
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Malesef böyle bir tanıdığım yok İyi dilekleriniz için teşekkür ederim Rabbim yüzümüzü kara çıkartmasın.

Üye
    kadirgursoy Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    18:18
    Yaşadığı Yer
    Arnavutköy
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Esra hanım projeniz belki bir devrim niteliğinde olabilir!
    Lakin benim kanaatim bir avuç engellinin kısa bir süre katılımı ile şenlenir sonra bir iki medya internet haberi ile şahlanır zamanlada tarihin tozlu sayfalarında unutulur gider.
    -Niye? diyeceksin hemen söyleyeyim elindeki mevcut bütçe ne kadar iyi olursa olsun ya da destekçilerin ne kadar bürokratik ve iş çözer olursa olsun mutlaka bir kalantör sizin projenizi çıkarları uğruna değiştirecektir.

Üye
    esrayuksel Avatarı

Son Giriş
    25.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu henüz gerçekleşmiş birşey değil eğer kazanırsak gerçekleşecke olan bir şey.. Ekonomiklikle alakalı sorunların nasıl giderilebilecğeine dair çalışmalarımızvar şuan açıklayamıyorum sonuçlanmadığından dolayı.. Bu konuda destek sağlanabilecke pek çok kurum ve fon var. Üstelik birkaç engelli değil, bizim hesaplarımıza göre her şehirden en az 300 engelliyi sosyal ve ekonomik hayata karıştırabiliriz. Bu çok ciddi bir rakam.. Sadece zamana, inanca ve biraz inat etmeye ihtiyacımız var.. hepimizin..

Üye
    VİRGO Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    16:11
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Dua edelim arkadaşlar.. Biz gayret ettik olmadı belki dua ile olur..

Üye
    esrayuksel Avatarı

Son Giriş
    25.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ha şöyle

Üye
    VİRGO Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    16:11
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

İşimiz dua ya kaldıysa way bizim halimize...!! Acep i-recep bizi kurtarmaz mı??

Üye
    esrayuksel Avatarı

Son Giriş
    25.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dua ya kaldiysa ne sansliyiz, olursa hayrindan olmazsa serrinden olmaz

Üye
    canfeda20 Avatarı

Gerçek Adı
    Gurbetçi
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Öncelikle şunu belirteyim günümüz 2014 ünde bir engelliye hala 3 ayda bir maaş veriliyorsa bu en baştan devletin en büyük ayıbı buna dikat çekmemizi rica ederim ayrıca engelli dendiği zaman akla sadece duyma konuşma yada çok az bedensel engelli aklınıza gelmesin tekerlekli sandalyede engelliler en arka pılanda kalıyor her yerde her konuda ve özellikle iş ve çalışma konularında şunu unutmayımki tekerlekli sandalyedeyim engellilerin büyük çoğunluğu sonradan engelli konumuna gelmiştir ve nuaazzam yetenekler ve kabiliyetlere saplerdir ama malesef bu Türkiye'de görülmüyor sandalyede oluşu herşeyi bitirmiş oluyor bu çok önemli siz sokakta yada iş yerlerinde günde kaçtane sandalyede engelliye rastlıyorsunuz acaba bu demek değildir sandalyedeki engelli sayısı azdır tam tersi sadece istanbulda ve özellikle benim tanıdığım tekerlekli sandalyede binlerce engelli var ben dahil ama malesef en arka pılandayız özellikle işkurda engelli ilanlarına bakıldığında binlerce ilan var ve bu ilanlar arasında yüzde 99 unda şöyle özellikler sayılıyor .konuşma engeli olmayacak zihinsel olmayacak yürüme olmayacak bilmem ne olmayacak bu tür özellikler sayılıyor ama malesef bir insan oğlu bir ilana tekerlekli sandalyedeki engellide olabilir diye bir özellik düşmüyor örneğin sandalyedeki bir engelli börü memurluğu çağrı merkezi santral bilgisayar evrak işleri ve daha bir sürü iş pozisyonu varken bunlar sayılmıyor Esra hanım eğer böyle T yola baş vurmuşiseniz ve ileriye dönük çalışmalarınızı yoğunlaştıracak olacaksanız ben size bu konuda çok büyük katkılarda bulunmak özere hertürlü bilgi deneyim fikir sunmaya hazırım benimle özelden iletişime geçebilirsiniz özelliklerimi saymak fark ederim bilmiyorum ama kısa özet geçeyim 24 yaşındayım açıktan lise okuyorum tırafik kazası sonucu engelli oldum tekerlekli sandalyedeyim özellikle engellilerin erişebilirlik konusunda tekerlekli sandalyedeki engellilerin görüşleri çok önemli çünkü günümüz Türkiye'sinde sandalyede sokağa dahi çıkmak çok zor kaldırımından tut rampalarının önüne park eden beyinsiz insan müsfetlerine kadar saygılarımla

Üye
    esrayuksel Avatarı

Son Giriş
    25.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Özel mesajla dönüyorum size Deniz Bey

Üye
    mami23082 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    17.12-2016
    Saat
    02:49
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    3

insanları kafasındaki önyargıların değişmesini ve insanların engellilerle arkadaşca ve karşısındakini küçümsemeyen bir şekilde MUHATTAP olmasını sağlayamadıkça yapılan herşey yarım kalacaktır ...

Üye
    esrayuksel Avatarı

Son Giriş
    25.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tamda bu konuda ayni fikirdeyoz bu yüzden engellilere daha cok yardimda bulunulmasini degil, sosyallesirken kendi paralarini kendi emekleriyle kazanmalilar ve insanlar artik uzulerek degil basarilariyla gururlanarak bakmalilar

Üye
    mami23082 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    17.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    3

yalnız insanları bir parkla sınırlandırmanın esir kampı gibi gözüken bir yapı kurmaktan farkı olmadığını da belirtmek lazım zira benim dediğim insanın değerli olan olduğu anlaşılması insan para kazanabildiği lüks elbiseler giydiği kadar insan söylemi yerine en alt tabanda insan olarak bakılmalı sizin dediğiniz de güzel fikir ama şahsen artıları kadar eksileri de var ... kendi gücüyle para kazanma olayı tamam bişey satarken engellilerin hep yaşadıkları problemleri aşmanız gerek bütün engellilerin sadece orada toplamak yerine daha genele özgü bir durum olması gerek .. güzel proje evet ama daha düşünülmesi gereken bir çok şey var gibi ...

Üye
    esrayuksel Avatarı

Son Giriş
    25.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İnsan beyni Muhammed Bey, akıl akıldan üstündür. Oturup eksikleri sizlerle beraber konuşalım diye buradayım

Üye
    mami23082 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    17.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    işte olayın acı verici kısmı proje bitiminde burada olmanız ... yani bilmiyorum ama samimiyetinize pek inanamadım ben zira siz daha önceden başka engellilerle muhattap olsaydınız onlar bunun daha da düzeltilebilecek yerlerini söylerlerdi şahsen ben yardım etmek istediğimi zannetmiyorum ... başka arkadaşlar benden daha iyi yardımcı olur zaten

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon