Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 51 mesajın 46-51 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    tabletler konusmayi yaziya ceviriyormus pek duzgun cumle olmasada
    inceleme imkanim oldu biraz ustunde calisilirsa duzgun cumlelerle yazmasi daha kolaymis gibi geldi
    birtek konusanin yuzune tutan goruyor buna bi kordonla uzatilip ahize gibi birsey yapilirsa bu cok isimize yariyacak eminim simdiki halde bile olur bu

bu halde bile konusanin yuzune tutup kendine cevirirp okursan oluyor ama iste is uzun biz sagirlar okuyana kadar karsindakinin ilgisi dagilacak
    ahizeye konusursa olacak bu
    tablete bu ahize parcasini yapmak muhendise zor bisey olmasa gerek
    bunu yapan cok para kazanir
    tabletler bi kere isitme cihazlari kadar pahali degil
    ustelik hic duymayan isaret diliyle konusanlar icin iyi birsey olur nasilsa okuyup yazmayi biliyorlar isaret dilinide herkes anlamiyor

Üye
    optix Avatarı

Son Giriş
    25.04-2016
    Saat
    19:38
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Tablet veya akıllı telefon ile konuşmayı yazıya dökerek iletişim kurmanın pek pratik olamayacağını düşünüyorum, eğer olursa gözlük daha mantıklı.

Benim google glass'da asıl ilgimi çeken olay "Kemik iletimi" teknolojisi, google glass tanıtımlarında bu teknoloji ile müzik dinletiminden bahsediyor, normal duyan bir insana müzik dinletebilecek kadar kaliteli demek ki.

Bu ileriye dönük "konuşmayı ayırt edebilme" konusunda yeni tür işitme cihazları için daha ümitli olmamızı sağlar bence...

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

sevgili optix isitme cihazi kullaniyormusunuz bilmem gecen birisi isitme cihazindaki muzik programinin gurultu programini kullanmamak gibi anlatti ben oyle anladim cok agir isitenlerin muzikle isi olamaz diyorum cunku kanusmalari dudak okuyarak zar zor isitme cihaziyle anliyor
    ilkten muzigin tadini alan ritmlerle muzik dinler ama ben gibi bebekliginden konusmayi ayiramayan dudak okuyanlar ritmdende birsey anlamazzatende gerekli olmuyor bilmedigimiz alem gurultuleri bosa dinlerler muzik diye sozleri cikaramadiktan sonra
    isitme cihazini almak o kadar para sayiyosun bide ustelik ayarlar oturana kadar resmen ISKENCE buna sabretmektense ZATENDE HER KONUSULAN purdikkat olmadigim yerlerde uydurmasyon
    bende diyorumki bu tablet isi olursa satar bizler gibi cok ileri isitme kayiplilar isitme cihazndan iskence gibi yenilemeleden gina gelenler oyle guzel alir sevinerek kullanir

Üye
    optix Avatarı

Son Giriş
    25.04-2016
    Saat
    19:38
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ben işitme cihazı kullanmıyorum shukufe, geçen sene oticon ino almaya karar vermiştim, 1500-1700 TL lira civarı alabilir miyim diye pazarlık etmeye gittim sağolsun(!) işitme cihazı satıcıları beni vazgeçirdiler.

Uzun bir süre işitme cihazı satıcısı görmek istediğimi sanmıyorum...

O nedenle böyle alternatif çözümler bulunca dikkat kesiliyorum

Üye
    DİLEKREM Avatarı

Gerçek Adı
    Huzeyfe
    Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    16:58
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    işitme engellı olarak benım tum duyduklarım saten dunyada esı benzerı olmayan bı dilden gelmıyormu bırakta adam lehce konussun lehce olarak gerı gelsın

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234