TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 27 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ssometimes Avatarı

Son Giriş
    30.09-2019
    Saat
    17:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    23

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar merhabalar;
    Önceden de yazmıştım , işimden memnundum.
    Ben aslen Çevre Yüksek Mühendisiyim.
    Bu yıl engelli raporu aldım bipolar ve uyku apnesinden.
    Çevre alanında değil ilk defa farklı bir alanda muhasebede çalışıyorum.
    İşyerim başlarda çok iyiydi, sonradan tavırları değişti, henüz 3 ay oldu başlayalı.
    Bana karşı özellikle muhasebe bilmiorum diye alaycı tavırlar sergiliyorlar.
    Oysaki ben yüksek mühendisim, alsınlar bakalım türev integral.
    Kimse hiçbişey öğretmiyor, onların yerini almamdan korkuyorlar.
    Yönetici 2 kadın var, şef ve muhendis, kesinlikle ben değil, onlar engelli, herkes haklarında ruh hastası diyor.
    Çok bunaldım arkadaslar, strese girdim, hastalıgıma iyi gelmiyor ki, uzun süredir stabilim.
    Ben karakter olarak ılımlı, uyumlu bir insanım; insanların 3 günlük dünyada bu egolarını, kaprislerini, komplekslerini hiç anlayamadım.
    Çıkmazdayım, 2021 yılında raporumun süresi doluyor, alsam mı yeniden?
    E-KPSS diyorum ama bu yaşta ders çalışmak çok zor geliyor.
    Hastalıgımın çok çok kötü evreleri oldu bu geçen 8 yılda, intihar bile ettim, ama şu an çok şükür iyiyim, eger bu işyeri beni yeniden hasta etmezse.
    Özel sektörde çeşitli alanlarda calıştım, ama mutlu olamadım, çok zor bazı seyler.
    Teşekkürler okudugunuz için....

Üye
    tkahveci86 Avatarı

Gerçek Adı
    tarık
    Son Giriş
    10.10-2019
    Saat
    14:35
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    84
    Verilen Beğeniler
    1

psikiyatrik hastaya insanların yaklaşımı açısından heryer aynı

Üye
    tb2nhf Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    0

Canınızı sıkan sizi deprasyona sokan kıskanc insanlardan oldukca uzak durmaya calışın

Üye
    tysharp Avatarı

Gerçek Adı
    Sherlock H.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    76

@ssometimes

Bence mücadele edin. Eksiksiniz diye sizi küçümsedikleri alanlarda kendinizi geliştirin ve karşılarına öyle çıkın.Asla pes etmeyin.İyi akşamlar.

Üye
    tkahveci86 Avatarı

Gerçek Adı
    tarık
    Son Giriş
    10.10-2019
    Saat
    14:35
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    84
    Verilen Beğeniler
    1

hayatın her alanında standart yapılması gerekenleri sürdürebilen bipolar insanları örnek gösteriyorlar bence onlar azınlık

Üye
    tysharp Avatarı

Gerçek Adı
    Sherlock H.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    76

@tkahveci86

Bence Psiko-sosyal engelliye pozitif düşünebilme yeteneği kazandırılmalı. Böyle olunca hayat güzelleşiyor.

Üye
    ssometimes Avatarı

Son Giriş
    30.09-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    23

Ben hayatında mutlu bir insanım.
    Herkese herseye karsı pozitif olumlu ılımlı bakmaya çalışıyorum.
    Ama yıllarca özel sektörde çok çektim, her tür mobbinge maruz kaldım.
    Bu genel olarak denetimsizlikle birlikte oluşan ülkenin sorunu.
    İş arardım patronlar ın bazısı ahlaksız teklifte bulunur, bizim o halimizden faydalanmaya çalışırlardı.
    3 ay çalışır paramı alamaz, sgkye şikayet ederdim.
    İş kazası geçirdim hiçbir hakkım olmadı, işten çıktım.
    Yapamayacagım işler verdiler, aşırı iş yükü yüklediler, hiçbişey ögretmediler, eşiyle kavga eden solugu bizim ensemizde aldı,
    verilen hiçbir söz tutulmadı, düşük maaşlara çalıştım. Sen bize fazlasın deyip işe almadılar, uçsuz bucaksız yerlere gittim, vasıta yoktu, kamyon şoförlerinin canımı tehlikeye atıp kamyonlarına bindim
    Onların yerini alırım diye ki kimsenin yerinde gözüm falan yoktur, işleri öğretmediler.
    Akademisyendim, çalışmak üretmek istedim, önümü kestiler, ayağımı kaydırdılar, iftiralar attılar. Hayalimdi, torpilsiz akademisyen olmuştum, ama hergün eve geldiğimde agladım, sonunda istifa ettim, suçum çalışkan ve bakımlı bir kız olmaktı.
    Bu işyerinde müdür makyaj yapsak aaa sen makyaj yapmışsın, şurana bunu sürmüşsün, şunu giymişsin diye gözlerini dikip konuşuyor, aşırı kompleksli,
    bana karşı muhasebeye yabancı oldugumdan alaycı tavırdalar. daha sayamayacagım pek çok şey
    boşuna bipolar olmadım bir birikim bu, iş yaşamından çok çektim, herkes gibi yıllarca okudum, emek verdim, ben çok çektim, bir gün yönetici olursam ki pek istemem, başkaları asla benim yasadıklarımı yasamasın

Üye
    CgrFb Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa Çağrı Korkma
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:18
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    0

@ssometimes
    Yaklaşık 4 yıldır özel sektörde engelli kadrosunda çalışmaktayım...Ama özel sektörde engelliler dışlanmaktadır...Hor görülmekte,tahammül edilmemekte ve alay edilmektedir.Çünkü ben özel sektörde çok sık dışlanma,tahammülsüzlük,alay edilme gibi v.b duyguları yaşıyorum...Dediğinizde haklısınız bu arada...Engellileri özelde hiçbiri idare etmiyor,tolerans göstermiyor,garip garip bakıyorlar,kafalarını çeviriyorlar ve konuşmaya tenezzül etmiyorlar...Hiçbirinin çalımından geçilmiyor...

Üye
    fkrtce Avatarı

Gerçek Adı
    fikret
    Son Giriş
    12.10-2019
    Saat
    08:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    16

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @ssometimes valla kısaca şunu iyi bil kendinizi aynada görün sağ sola bakarsak evdende çıkamayız. fazla muhatap olma iş yeri sonuçta. argocası tın tın yar busenede olmadı yar de geç. ekmeğini çalışan vermiyor. bende yaşadım. muhatap olma umursama o kişileri bak gör onlar seninle konuşmaya çalışıcak. nekadar umursamazsan okadar ilgi odağı olursun..

Üye
    StratoS Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:49
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    437
    Verilen Beğeniler
    105

@ssometimes

Daha önceki yazınıza da yazmıştım. Genel olarak iş hayatı bu şekilde. İnsanlar ilk önce çok tatlı sonrasında dediğim gibi değişirler. Bu yüzden ya arkadaşların belirttiği gibi hiç takmayıp, bir oyun alanındaymışsınız gibi eğleneceksiniz. Ya da 1-2 yıl burada, 1-2 yıl başka yerde günlerinizi tamamlayacaksınız.

E-KPSS içinde çalışmanıza gerek yok. Mühendis iseniz zaten yaparsınız. Ama Kamu'da çok farklı bir muamele bence beklemeyin...

Üye
    kenan91 Avatarı

Gerçek Adı
    Kod adım Mahmut .)
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:29
    Yaşadığı Yer
    Hayalimde (MOSKOVA ))
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    33

Dik dur, kim sana nasıl yaklaşıyorsa sende öyle yaklaş, alaycı tavırlar mı sergiliyorlar gül dalga geçer gibi, kahkaha at dalga geç sende, oysa ben yüksek mühendisim muhasebe ne alaka falan tarzında şeyler söyle o kendini bi şey sanan insancıklara ;d bizde de muhasebede bi tane ruh hastası var şirkette kimse sevmiyor sanırım muhasebeciler kronik sinir bozucu tipler .d

Boşver gül geç küçük insanlar için kendini yıpratmaya değmez

Üye
    KORKMAZ4423 Avatarı

Gerçek Adı
    korkmaz korkmaz
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:48
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    38

@ssometimes

senin yaşadıklarını herkes yaşıyor.40 yıldırda oluyordu şimdide oluyor.Zihniyet vijdan iman itikat zayıflarsainsanoğlundan herşey beklenir.Dava açsanda bir şey degişmiyor Adalet parası ve adamı olanlardan yana maalesef prensiplerinden ödün verme it ürür kervan yürür

Üye
    mert124 Avatarı

Gerçek Adı
    mert ozgur
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    0

@ssometimes öncellikle merhaba sizin yaşamış olduğunuz şeylerin bir benzerini bende yaşadım ancak benimkinde satışda vardı yani maaşında 50 tl bir artış için satıldım ancak kaybeden inanın ben olmadım o kişi kendi şahsiyetini gösterdi evet ben o iş yerinde ayrılmak zorunda kaldım ancak şu an daha iyi yerdeyim o şahsı ikimizin tanıdığı her yerde onu gömüyorum bunu yüzünede söylerim ancak sıkıntılarla baş etmelisin kimseye pabuç bırakma ikincisi şu dünyada psikoloji sağlamım diyen insan varsa gelsin karşıma hayatını yaşa gerisi hikaye

Üye
    Nurtan Avatarı

Gerçek Adı
    Schrödingerin Kedisi
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:07
    Yaşadığı Yer
    Nefes aldığı heryer
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    1

Sizi muhasebeci olarak mı aldılar, yoksa öğretmek amaçlı mı? Mühendissen eğer muhasebe seni fazla zorlamaz. iş yerindeki çevresel sorunları hepimiz yaşıyoruz. özel- kamu farketmez.
    ''Kimse hiçbişey öğretmiyor, onların yerini almamdan korkuyorlar.
    Yönetici 2 kadın var, şef ve muhendis, kesinlikle ben değil, onlar engelli, herkes haklarında ruh hastası diyor.''
    kimse sizin yerinizi-sizde kimsenin yerini alamazsınız korkmayın! başkalarından öğrenmeyin kendiniz yapın, araştırın, zorlandığınız yerler de sorular sorun yardımcı olmazlarsa da yöneticinize söyleyin. (şikayet altında değil) herkesi boş verin ruh hastası olsunlar, olmasınlar.siz sadece işinize odaklanın. çoğumuzun bu yazılanlardan daha fazlasını yaşadığımız unutmayın. en azından size moral olacaktır. Başarılar...

Üye
    ssometimes Avatarı

Son Giriş
    30.09-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    23

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar çok teşekkür ederim, hepiniz çok naziksiniz. Özel ve aile hayatında da son zamanlarda sorunlar yaşayınca kendimi kötü hissettim ve hastaneye, bipolar konusunda uzman iyi bir doktora gittim. Selay dedi; yapılan ilaç tedavisinin dozu sana çok yanlış verilmiş o yüzden böyle kötü hissediyorsun dedi, bir kan testi yaptılar, abilify içiyorum 7 yıldır, ona vücudum ne kadar ihtiyac duyuyor gibi bir test yaptılar. ben 3 pakete yakın sigara içiyorum maalesef özellikle son zamanlarda, doktor dedi ki, bu kadar sigara ilaçların etkisini çok zayıflatır o yüzden de sürekli sigara içmek istersin dedi, ben çok mantıklı buldum, bana 10 gün rapor yazdı, biraz dinlen işine dön dedi, iyi geldi doktora gitmek, bu arada işyerim den müdür hanım aradı, selay sen degerli bir kızsın, bize de lazımsın, toparlan gel, burda herkes seni seviyori, daha çok işler yapacagız dedi, şaşırdım ama mutlu oldum, işime dönecegim, çok çok teşekkürler değerli yorumlarınız için. Herkese geçmiş olsun. Selamlar, sevgiler..

Sayfa 1 / 2 12 SonSon