Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ülgerr Avatarı

Son Giriş
    14.10-2015
    Saat
    13:56
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben ramotoid artritli bir sağlık çalışanıyım.daha önce agrılarımdan dolayı 4 ay heyet raporu aldım.şu an biraz dah iyiyim.fakat çalışma saattelerim geceli gündüzlü ve hep ayakta bazan 24 saat bazan 16 bazanda 8 sat çalışıyorum ve devamlı hasta tedavisi gerektiren serviste çalışıyorum.üstadlarıma sorum şu. ben defalarca idareyle görüşmeme rağmen durumumu izah etmeme rağmen beni masa başında veya uygun bir yerde çalıştırmamakta diretiyorlar.nöbetten çıktıgım zaman agrılarımdan uyuyamıyorum bile.ama idareceiler bana çözüm sunmuyorlar.ben bu konuyla alakalı bir doktora veya heyete gitsem çalışmamla alakalı daha rahat en azından oturarak bir işte çalışmak için nasıl bir rapor alabilirim.bana iş hayatında yardımcı olabilecek ..yoksa vicdansızlar acımadan ayakta 24 saat nöbet yazıyorlar ...yardımlarınızı bekliyorum teşekküürler

Üye
    Mazhar K. Avatarı

Gerçek Adı
    Mazhar Kurt
    Son Giriş
    18.09-2017
    Saat
    17:38
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Bende romotoid artrit hastasıyım bu rahatsızlığıma %59 engelli raporu verildi sizde böle bir rapor alırsanız sanırım çalışma pozisyonunuz değişebilir.

Üye
    ülgerr Avatarı

Son Giriş
    14.10-2015
    Saat
    13:56
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Mazhar K. Mesajı Gör
    Bende romotoid artrit hastasıyım bu rahatsızlığıma %59 engelli raporu verildi sizde böle bir rapor alırsanız sanırım çalışma pozisyonunuz değişebilir.
    teşekkürler.acaba teshişle alakalı böyle bir rapor almak zormu dur.teşhis yeterli olurmu mr dada hafif kalca kemiğinde düzleşme vardı*

Üye
    Mazhar K. Avatarı

Gerçek Adı
    Mazhar Kurt
    Son Giriş
    18.09-2017
    Saat
    17:38
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

1 günlük iş rapor çıkarmak kan vs. istenirse 3 günü bulur.Engellilerin çalışma mesaileri olsun pozisyonları değişir rahatsızlığına göre

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:07
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    86
    Verilen Beğeniler
    75

MADDE 101- Günün yirmidört saatinde devamlılık gösteren hizmetlerde çalışan Devlet memurlarının çalışma saat ve şekilleri kurumlarınca düzenlenir.

Ancak, kadın memurlara; tabip raporunda belirtilmesi hâlinde hamileliğin yirmidördüncü haftasından önce ve her hâlde hamileliğin yirmidördüncü haftasından itibaren ve doğumdan sonraki bir yıl süreyle gece nöbeti ve gece vardiyası görevi verilemez. Engelli memurlara da isteği dışında gece nöbeti ve gece vardiyası görevi verilemez

İlgili maddeye göre size nöbet tutturamazlar, ayrıca hastaneden alacağınız ayakta ve ağır işler gerektiren işlerde çalışamaz ya da masabaşı işlerde çalışması uygundur ibareli bir rapor alarak kurum amirinize dilekçe ile vererek masabaşı işte çalıştırılmayı talep edebilirsiniz.

Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    37
    Verilen Beğeniler
    81
    Blog Mesajları
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benim aldıgım raporda agır işlerde çalıştırılamaz yazıyor sizde öyle bi rapor alırsanız iyi olur...