Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 81 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    PURHAPS Avatarı

Gerçek Adı
    PINAR
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    VENÜS
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Cumhuriyet döneminde Kastamonu Valisi bir toplantıya gelir ve toplantı da bulunan bir öğretmen valinin geldiğ ini geç farkedip ayağa kalkar. Bunu gören vali öğretmene hakaret edip , soruşturma açar. Bu olaylar esnasında ATATÜRK tesadüfen olayı öğrenir ve şöyle der''' derhal valiyi görevden alın, bizim yapacak çok işimiz var ve ogretmeniyle uğraşan valiyle ilerleme olmaz''' ne yazık ki kimse senin yaptığın işe özveri ne kapasitene bakmıyor, sırtın kalın mi, hangi sendikalasın, namaz kılıyor musun cinsin cibilliyetin Mezhebin ve yalakalik kapasitene bakılıyor. ...

Yasaklı Üye
    berkemeteatasoy Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT DOĞAN
    Son Giriş
    06.07-2017
    Saat
    15:40
    Yaşadığı Yer
    MARDİN-MİDYAT
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    6

çok doğru maalesef hep o vali gibiler dolu..

Üye
    Arıkan Avatarı

Gerçek Adı
    ARIKAN
    Son Giriş
    19.12-2016
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Hocam alo 170 e şikayet edersen sonuc kocaman bir hiç sadece ve sadece savcılık kanalıyla hareket edersen ceza alırlar baska hiç bir kurum kılını kıpırdatmaz

Üye
    hakanoncul Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Öncül
    Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    11:03
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Şikayet dilekçesini verebileceğimiz savcı kalmadı ki artık herşeyin boş olduğunu anladım 45 yıl gibi kısa bir zaman geçti ama olsun trilyon alan fakat HR maçta yenilen teknik adamlar gibi önümüzdeki maçlara bakalım

Üye
    Hayat yaşamaya değer Avatarı

Gerçek Adı
    Hayat
    Son Giriş
    05.01-2017
    Saat
    20:26
    Yaşadığı Yer
    ABD
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben özel sektörde çalışıyorum allah patronumdan ve calışma arkadaşlarımdan razı olsun birkere yüzüme birşey söyledıklerini ne duydum ne gördum Mermurluk konusuna gelırsek bana öyle birşekılde davranacak engelim ortapetik değil ama elim ayağım allaha şükür tutuyor dışarda yakalayıp kafayı kodum mu oturturdum herhalde hakkınızı yasal yoldan arayın ama baktınız olmuyor kaba kuvvet de biryerde cözum bence .

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:12
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    1

mobingi süreci henüz başlamadı ama referans kararlar mevcut

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:12
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    1

Özel sektördeki davam sonuçlandı kamu da rakamlar ve prosedür farklı oluyor dolaysıyla orada ctihat taraması yapmak gerekir ama kesin olan bir şey varki Yargıtay mOBBİNG de BEYAN ESASLI karar veriyor artık

Üye
    xkatip74 Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT KAVUKLU
    Son Giriş
    29.07-2016
    Saat
    15:53
    Yaşadığı Yer
    BARTIN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aynen sen gibi kardeşim ben de kamuda adaletin dağıtıldığı adliyede çalışan bir memurum bana kurumun başında bulunan amir isim ve ünvan vermeyeceğim sen ne iş yaparsın, senin ne engelin var diye müdürün gazına gelerek makamında çok ağır laflar söyledi, hatta yer değişikliği yaptılar, ben ortopedik engelim olduğunu sol ayağımda iki platin bulunduğunu ve iki cm kısalık olduğunu kendilerine anlattım, müdür bana engelli olmadığımı özürlü olduğumu , bu durumu kullandığımı ve engelliler gününde bir daha bana izin kullandırmayacağını söyledi, ben kendilerini Allah'a havale ediyorum, insanlık ölmüş duyan yok...

Üye
    erola Avatarı

Son Giriş
    09.07-2017
    Saat
    07:08
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

bende ekpssye gireceğim atanırsam bana da yaparlar diye çekinmiyor değilim

Üye
    MeçhulAdam Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ABD - Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ne yapılacağını söylerdim lakin insanlığım el vermedi.Tecavüzcünün,hırsızın,katilin serbest kaldığını bir ülkede yaşıyoruz.Onlara bile gereken ceza verilmiyorsa bunlar devede kulak kalır düz mantık.Allah yardımcımız olsun.

Üye
    Arıkan Avatarı

Gerçek Adı
    ARIKAN
    Son Giriş
    19.12-2016
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Savcılık a vermediğin sürece bir şey olmaz tek yer savcılık

Üye
    MeçhulAdam Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ABD - Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ha birde ulan biz özel sektörde engellilerin anasını ağlatıyorlar diyorduk birde bunların kamu versiyonu varmış meğer onu da bu konuyla yeni öğrenmiş oldum.EKPSS'ye girecek biri olarak bana ağır ithamlarda bulunan birisi olursa

@Jungle
    dediği gibi belime silahı koyar ( ki 2 adet ruhsatlı silahım mevcut ) bende onları engelli yapar durumu eşitlerim.Çek emaneti ... adaleti diye bir laf vardır.Ha bu durumda haklıyken haksız olursun belki ama olsun.Çekerim bir takım elbise takarım bir kravat iyi hal yasası,saygın tutum indirimi iyi de bir avukatla elimi kollumu sallaya sallaya çıkarım.Tecavüzcü serbest kalıyorsa beni hayli hayli serbest bırakmaları gerekir.Belli olmaz ama öyle.Akşam akşam sinirlerim bozuldu gene.

@xkatip74
    Birde adliye de oluyor bu siz düşünün.Silahı alacaksın iki kalbe bir kafaya sıkacaksın olmayacak böyle insanların yaşamaya hakkı olmamalı bence.Ayıptır ayıp...

Üye
    gul38 Avatarı

Gerçek Adı
    gül
    Son Giriş
    13.06-2017
    Saat
    15:31
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    7

Arkadaşlar bu laflarla birini gaza getirip yanlışa sevk etmeyin ne demek kaba kuvvet. O zaman bize topal diyenide vuralım, otoparkımızı işgal edeni, kaldırımlardaki rampaların önüne park edenleri, yani bize dokunanları kurşuna dizelim. Yanlış düşünüyorsunuz. Biz ne zorluklarla mücadele ettik bu günlere gelene kadar. Siz şiddet uygulayacaksınız bu kezde ne diyecekler, engelliyi atadık düzen bozucu davrandı diyecekler. Yaz mobing dilekçeni açıkve net ver üst yöneticiye, baktın sonuç çıkmadı yaz bimere. Şiddet bize zarar, haklıyken haksız olursun.

Üye
    MeçhulAdam Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ABD - Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Haklısınız,kusura bakmayın insanın sinirleri bozulunca gözü hiç bir şey görmüyor bazen.Herkes hakkını aramalı.Gidebildiğiniz yere kadar gidin.Susmayın en azından deneyin gene olmazsa Allah'a havale edin ama deneyin,denemeden boş verip direk Allah'ından bulsun demeyin.Bugün size yapılan bu haksızlık yarın başkasına yapılır.Ezdirmeyin kendinizi.Ben mi kurtaracağım bu dünyayı.Şikayet etsem ne olacak.Bunları derseniz zaten baştan kaybedersiniz.Sesinizi çıkarın.Kendinizi düşünmüyorsanız gelecek nesilleri düşünün.Zaten bu ülke boş verdiği için,bana dokunmayan yılan bin yaşasın dediği için,biz mi kurtaracağız bu dünyayı dediği için,savaş açsak ne olur kaybederiz dediği için bugün bu haldedir.Tamam üstte dediğim gibi tecavüzcüsü,katili,hırsızı serbest kalıyor lakin bu az önce dediğim boş vermezliklerimiz yüzünden kaynaklanıyor.Ben dünyayı gezmedim,belki sen gezdin sen söyle Allah aşkına avrupada kötü şeyleri destekleyene rastladın mı? Biz radar var diye selektör yaparız o adamlar yapmaz,biz yere çöp atarız herkes at ne olacak der,onlar yere çöp atanı şikayet eder.Elin gavuru iyi davranışları desteklerken bizim halkımız kötü şeyleri destekler.İşte tamda bu yüzden sizi ezenlerin yakasını kolay kolay bırakmayın,uğraşın.Ha ben itilip kakılmaktan küfür ve hakaret yemekten falan hoşlanıyorum diyorsanız o ayrı konu.Ama hoşlanmıyorsanız elinizden geleni yapın bunu bir zorunluluk olarak görün,düşünün.Olmazsa olmasın kader eğilme boşver ama yeter ki gerekeni yap.İran'ın ABD'yı tehdit etmesi gibi.Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Bugün sana yapılan yarın başkasına,çoluğuna,çocuğuna,yakınlarına herkese yapılır.Ama sesinizi çıkarır uyanık ve bilinçli davranırsanız bunların olmasını engelleyemeseniz bile azalmasında etkili olabilirsiniz.İnsanlığın ölmediği gösterin tüm dünyaya!

Üye
    algea Avatarı

Gerçek Adı
    Levent
    Son Giriş
    06.01-2017
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Mobing denen olay kabus gibi birşeydir. Banada neler yaptılar ve kendimi hiç savunamadım. Şu an malulen emeklilik işlemlerim sürüyor eğer olumlu sonuç alabilirsem biraz ruhum huzur bulacak hatırladıkça kendimi kaybediyorum

Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon