TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456
Toplam 83 mesajın 76-83 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    3pZpzA - Yapay İris Uygulamaları Sizde bu Levent Akçay denen zata kanmayın, sizide hem bir ev paranızı alıp, hemde benim gibi ucubeye çevirip hayatınızı karartmasın.

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

2E3lvO - Yapay İris Uygulamaları

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Ben veya normal bir insan bu Levent Akçay denen şahsın yerinde olsa, bir insanın hayatını sırf para için, bile bile kararttığından dolayı vicdan azabından uykuları kaçar, hayat düzeni bozulur, pişman olur, affedilmeye, telafi etmeye çalışır, bu kişi cidden insanlığını yitirmiş.

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Umut tacirliği yaparak benden bir ev parası alıp, sonrasında beni ucubeye çeviren ve adım adım körlüğe gitmeme, sırf para hırsı için sebep olan, cüzdanını öne alarak vicdanını öldürmüş, insanlığını yitirmiş, yeminine ihanet etmiş, hipokratın kemiklerini sızlatan bu Levent akçay isimli şahsın 2018 yılında Allahından bulmasını, yılın son mübarek Cuması olan bugün Rabbimden dilerim, bu yönde duamıda Cuma namazında eda edeceğim inşallah.

Tüm deva arayan hasta arkadaşlara da 2018 yılında şifalar dilerim.

Hayırlı Yıllar, Hayırlı Cumalar.

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Levent AKÇAY bir ev parasına, aşağıda gördüğünüz şekilde hiçbir şekilde birbirinden renk ve ton olarak ayrılmayan, kendi sözüne göre ömür boyu garantili yapay iris operasyonu yapıyor, o kadar güveniyor ki yaptığı işe sonrasında randevu dahi vermiyor, üstüne az gören gözünüzü tamamen kör ederek o gözünüzün sıkıntısını yok ediyor ve üstüne nasılsa ölünce gerekli olmayacak diye sağlam gözünüzünde göz hücrelerini yavaş yavaş öldüren ve sizi körlüğe götürecek yapay irisi ileride bir sağlık problemi yaratmayacak diyerek size operasyon öncesinde psikolojik telkin yaparak takıyor, böyle dr cidden aranmakla bulunmaz!

JQr4jq - Yapay İris Uygulamaları

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Sağlam gözümün görüşü de düşmeye devam ediyor. Bu tacirin sırf paranızı almak için sizi sakat bırakmasına müsaade etmeyin, sizde bunun oyununa gelmeyin, ben yandım, siz yanmayın, ibret alın.

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

https://eksisozluk.com/dunya-goz-has...5591282?a=nice sizde bu Levent Akçay denen adamın yaparız ederiz süper olur laflarına kanıp hem sağlığınızdan hem psikolojinizden hem paranızdan olmayın! Kendisi bizi kandırarak haksız şekilde kazandığı uçuk paralarla sefasını sürüyor. İnsanda önce vicdan olmalı!

Üye
    Önder46 Avatarı

Son Giriş
    15.10-2020
    Saat
    03:31
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çok geçmiş olsun ben de konjenital katarakt ameliyatlısıyım sene 85 lerde 4 yaşları civarlarında iken teknolojinin katarakt ameliyatında çok ileri olmadığı bir dönemde mecburen ameliyat kararı verilmiş ve iki gözümdeki irisler hasar görmüş durumda biri dikişli diğeri ise yumurta şeklinde ve ortada değil diğeri de ortada değil ve daralıp genişleme özelliklerini %90 oranında yitirmiş durumdalar size yapay iris uygulanmış fakat yapay iris uygulanıp da gözü daha kötüye giden duymadım bu uygulanan yapay iris sizin kendi kusurlu olan irisin izin üzerine geçirme şeklinde mi uygulandı neden daha kötüye gitmiş ohal'de uygulanan yapay irisi tekrar çıkarttırma önerilmedi mi? Bende bu işlemler için beklemekteyim çünkü yapay iris teknolojisi gelişmeye devam etmekte ( ortama göre tıpkı bizim orijinal iris lerimiz gibi daralıp genişleyen irisler üretilmeye çalışılıyor Levent bey ile 3 sene önce iris've diğer problemlerim için görüşmeye gitmiştim yırtık olan irisi ortaya çekip dikiş atmayı önermişti fakat bunun ışık saçılma larıma çok fazla faydası olmayacağını söylemişti aslında dürüst bulmuştum bu söyleminden dolayı çünkü diyebilirdi ki ışık saçılmaları bu yapılacak işlemden sonra kayb olur şeklinde beyanda bulunabilirdi ben de gelip kendi memleketime yakın Gaziantep'te bir hocamıza yırtık olan irisi Levent Bey'in yapacağı şekilde dikiş atması şeklinde anlaşmaya vardık ve Levent Bey'in yapacağı işlemi burada bedavaya yaptırdım gerçekten de ışık saçılması na hiç bir faydası olmadı saygı ve sevgilerimle burada durumu değerlendirelim not Levent bey altunizade'de 7000 TL civarı tek göz için söylemişti Gaziantep devlet üniversitesinde 400 TL verdim

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456