Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 78 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    YAPAY İRİS AMELİYATLARINI ASLA TAVSİYE ETMİYORUM

Nedenleri;

İrisi sıkıntılı sol gözüme yaptırdığım yapay iris ameliyatı sonrası 24 gündür sol göz kürem kan içerisinde iris bile seçilmeyecek derecede halen daha geçmedi, doktorlarımla yaptığım görüşme sonucunda 3 hafta daha geçmezse ameliyat yapılacağı söylendi. Psikolojim berbat durumda işyerinde herkese dert anlatmaktan helak oldum, motivasyonum, keyfim sıfırlandı, vampir gibisin diyenmi, ıyyy ben bakamam gözüne diyenmi ararsın, insanlardan gözümü kaçırmaktan göz göze gelmemeye çalışmaktan helak oldum. Bu durumun sebebi de ameliyatı yapan yukarıdaki mesajlarda adını yazdığım malum doktorun ameliyat sonrası spor yapmamam gerektiğini bana söylememesi oldu, halbuki ben 3 senelik maaşımı kuruşuna dokunmadan bu operasyona harcamıştım, demekki bu doktor gözünde önemim parayı verene dekmiş.

Sağlam gözünüze ise asla yapay iris yaptırmayın (benim gibi her iki göz rengi aynı olsun diye veya ameliyatı yapan doktorun övdüğü gibi oooo göz rengini değiştirmek için bir çok hastamız yaptırıyor hiçbir zararı yok dese de) çünkü bu yapay iris kornea hücrelerini öldürüyor ve sizi zamanla göremez duruma getirerek kornea nakline dek götürüyor, göz tansiyonu yaparak ise yapay iris çıkarılmazsa körlüğe dek götürüyor, 3 hafta sonra diğer gözün durumu için gittiğimde bu gözdeki yapay irisinde çıkarılması gerektiği için bunada ameliyat günü alıcam, siz siz olun umut taciri bir kısım doktorların sözüne güvenip hem senelerin birikimi maddiyatınızdan hemde sağlığınızdan olmayın.

Umut ararken hem bir ev paramdan, bir gözümden diğer gözümün korneasından oldum maalesef, bu korneada beni ancak 10 sene götürecek sonunda yine kornea nakli ameliyatı olmam gerekecek maalesef, durduk yere bu sene 2 ameliyat daha olacağım, sağ göz için yaptırdığım yapay iris operasyonu, verdiğim para, çektiğim acı, sağlığım umutlarım gitti, yine iki göz arasında fark olacak, operasyonları yapan doktorla tekrar görüşme talebimde bu doktorca reddedildi, umarım sizlerde aynı hatalara düşmezsiniz.

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

3 senelik kazancın tek kuruşuna dokunulmadan yapılan birikim ile olunan ameliyattaki yapay iris ancak 3 sene dayandı, geçen marttan beri irisler arasında hiçbir renk uyumu kalmadı, sizleri hasta değil müşteri olarak gören tacir L.A isimli doktora sizde kanmayın, umut taciri bir dr beni hem sakat bıraktı hem tüm paramı aldı hem umudumu çaldı hem bozuk psikolojimi dibe itti hem insanlarla olan sosyal ilişkilerimi diyaloğumu bitirdi hem sağlam olan gözümün korneasını bozdu hemde tekrar kandırdı. Adeta yaşarken öldürdü. Kendisi bir gram vicdan azabı duymadan ve yasal yaptırıma uğramadan zevk sefasını sürüyor. Oyunu gayet güzel kurgulamışlar. Siz sakın ola KANMAYIN beni ibret alın.Gözümün durumu gece çekildi. Gündüz görüntüsü daha berbat onuda buraya ekleyecegim. Sizi insan olarak değil PARA olarak gören bu dr a KANMAYIN. Hayatınızın sağlığınızın önemi yok gözünde tek önemli olan paranız.Wg1qZ2 - Yapay İris Uygulamaları

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Bu L.A. isimli tacir sadece umutlarımı ve tüm birikimimi bitirmedi. Hayatımı ve psikolojimide bitirdi. Elimden aldığı sağlığımın yanında herşeyimdi. İki cihandada kendisine hakkımı helal etmiyorum. Rabbim şahidimdir.

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

2007 deki kandırıldığım operasyonu Hatice K. ve Elvan Y. isimli aynı grubun doktorları yapmıştı. Son altın vuruşu (hem gözü öldürme, hem maddi, manevi bitiriş) ise Levent A. yaptı. L.A birde öğretmenler gününde öğretmenlere çakıp işte bu insanlar sizin eseriniz demiş. Al işte sende eserini tekrar gör. njLXzR - Yapay İris Uygulamaları

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Kişilerin hastalıkları ve göz yapıları farklıdır. Göz hastalıkları sizde farklı sonuçlar verebilir.
    İnternetten aldığınız bilgiler Genel bilgilerdir.
    Ameliyatların sonuçları kişilere göre farklılık gösterir. Hastalıklarınızı ve cerrahinin getireceği sonuçları ancak iyi ve eksiksiz bir muayene ile tecrübeli hekimlerden elde edebilirsiniz.
    İnternetteki kirliliği kendi hastalıklarınıza çare sanıp gereksiz ümitlenmeyiniz veya moralinizi bozmayınız.

.....................

Demiş sayfasında L.A. haklımı haklı, internetteki bilgiyi bizde gerçek sandık gittik L.A. ya halt ettik, gözümüzü mundar ettiler, maddi manevi çökertildik, umut tacirliği en büyük suçlardan biri olmalı.

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

NlADRk - Yapay İris Uygulamaları evet arkadaşlar 2012 de oldum malumunuz yapay iris ameliyatını o senenin asgari ücreti ile 4 sene 2 ay çalışır tek bir kuruş harcamazsanız sizde bu mükemmel sonuca ulaşırsınız. Levent Akçayın şaheseri karşınızda çekinmeyin hangi hastalığınıza ne teşhis koysa ameliyatını olun hayatınızın tüm birikimini kendisine verin bıçak altına yatın. (2012 de 35.000 TL almışlardı ameliyat için benden, bu para sadece 2012 asgari ücretine göre tek kuruş harcamadan 4 sene 2 ayda biriktirebileceğiniz ücret, mantıklı bakarsak o tarihte bu para verildiğine göre geçmişte birikmiş bir para olacak doğal olarak bunu geçmiş asgari ücrete orantılarsak 6 küsür sene tek kuruş harcamadan bu ameliyat için çalışmanız gerekiyor, varın vicdansızlığın boyutunu siz anlayın, benim hayatımı bitirdiler siz kanmayın en azından sizinkini bitiremesinler.)

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Baştan olabilecek bir yanlış anlaşılmayı gidermek adına bir açıklama yapmak istiyorum. Devlet memuruyum yapay iris ameliyatını olduğum 2012 deki ameliyatım için 3 senelik toplam maaşım alındı yazmıştım (2012 de aldığım memur maaşıma orantıladım). 2012 de 36 ay olmayacağına ve bu para geçmişe dönük biriktirildiğine göre bunu orantılarsak tek kuruş harcamadan neredeyse 5 senelik toplam maaşıma denk geliyor alınan para. Daha önce aynı kurum dr larınca yapılan ameliyattaki mağduriyetimde alınan ücrete değinmiyorum bile. Asgari ücrete orantıyı bir önceki mesajda yazdım. Son ameliyatı yapan L.A. nın yaptığı ameliyatın arkasında durmayarak görüşme talebimi kabul etmediğini daha önce yazmıştım. Prestij vekil/belediye başkanı adayı olmakla, heryere boy boy reklam vermekle, mağdur ettiğin hastadan aldığın parayı kar saymakla elde edilmez. İbret alın benim yaşadıklarımdan, sizi de umut tacirleri aynı tuzaklara düşürmesin, aynı hatalara sizde çekilmeyin, hem paranız hem sağlığınız hem psikolojiniz, sosyal ilişkileriniz gidiyor, bitiriliyor zira sonucunda, maddi manevi hayatınızı bitiriyorlar, sizi yaşayan ölüye çeviriyorlar, tek hırsları istedikleri sadece paranız gerisi önemsiz.

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Pupiloplasti ameliyatı sonrası iki göz rengi arasında hafif ton farkı olur rahatsızlık duyulunca araştırma yapılır, allanıp pullanan yapay iris konulu yazıyı yazan tacir dr.ile iletişime geçilir, hastayı çalıştığı dünya göz hastanesine çağırır, tacir L.A yaptığı kontrol sonrası konuşmada yapılacak ameliyat ile iki göz arasında renk ve görüntü farkı kalmayacağının sözlü garantisini verir, bir ev parası karşılığındaki ameliyat için tüm maddi birikim ve yetmeyen kısmı içinde kredi kartlarının tüm limitleri zorlanır, sonuç hüsran, tacir dr ameliyat sonrası, mağdur hastanın görüşme taleplerini dahi reddeder, nasılsa istenen alınmıştır.

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

İnsanlar benle göz göze gelmekten kaçınıyor, gözlerime bakamıyor gözlerini kaçırıyorlar, vebalı muamelesi görüyorum, aynalara küstüm, az gören gözümü kör ettin, iki göz arasında renk görüntü uyumu kalmadı, sağlam olan tek gözümüde bozdu, senin operasyonun sonrası korneam ölüyor, birkaç sene sonra sağlam gözümdende ameliyat olmam gerekecek çünkü göremeyeceğim, tüm bunlara sebep olan kişi dünya göz hastanesinden Levent Akçay .

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Bana bunu yapanların helallik için dahi görüşmemeleri ne kadar vicdansız olduklarını ve tek pusulaların para meta olduğunu gösteriyor, duyguları vicdanları ölmüş maalesef, tek gerçekleri ne olursa olsun daha çok para kazanmak, sonuçlarını önemsemeden, benden bir ev parası gitti Allah gözlerini doyursun, bu dünyanın öte tarafında ne yapacaklar bakalım bu kul hakkı ile Allah Büyüktür.

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

İşte dünya göz hastanesi ve levent akçay ın bir ev parası karşılığında iki göz arasında hiç bir renk farkı olmayacak çok estetik olacak dedikleri iki göze yapılmış yapay iris ameliyatı sonucunu görüyorsunuz, parayı ödedikten sonra sizinle görüşmüyor doktor, hizmet kalitesi hasta memnuniyeti diye her yerde reklam yapılıyor yerseniz. JqqzOn - Yapay İris Uygulamaları

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Bir sözümde dünya göz grubuna ülkenin dört bir yanındaki panolara reklam vermekle oluk oluk para akıtmakla itibar elde edilmez, yaptığınız operasyonlar sonrası mağdur ettiğiniz hastalara gösterdiğiniz ilgi ile hasta memnuniyeti ile itibar elde edilir. İşi yarım bırakmakla vurdumduymazlıkla olmaz. Mızrak çuvala sığmıyor buyrun eseriniz ErgyaZ - Yapay İris Uygulamaları

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

l3OJRr - Yapay İris Uygulamaları levent akçay ın bir ev parasına yaptığı ve sonrasında arkasında durmadığı yapay iris ameliyatından sonraki gözün son durumunu sizde görünki sizde kanmayın, kandırılmayın.

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

İnsanın seneler sonra annesi ile göz göze bakamaması/gelememesi, iki tarafından birbirinden gözlerini kaçırması, yüz yüze bakamamaları nedir bilirmisiniz, dünyaz göz hastanesinde doktor levent akçay ın yaptığı yapay iris ameliyatı sonrası ben bu duruma geldim, doktor ameliyat sonrası görüşme taleplerimi de reddetti, benden ameliyat parası adı altında alınan bir ev parasın geçtim, gözüm de görme tamamen gitti onuda geçtim, görsellik açısından da eskisine rahmet okutuyor, ameliyat daha da kötü etti, insanların; gözüne ne oldu sorularından, acınası bakışlarından, tepkilerinden bunaldım.

VP9YWv - Yapay İris Uygulamaları

Üye
    Riera Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Levent AKÇAY eserlerinizle iftihar duyun!!!!!

OVvpQ0 - Yapay İris Uygulamaları

d8vA1L - Yapay İris Uygulamaları

İlk foto gözümün gece yatmadan önce çekilen son resmi.

İkinci foto ise bugün gündüz çektiğim resmi.

........................

Beyefendi gezi rehberi gibi sosyal medyadan Roma izlenimlerini paylaşıyor, sen önce yaptığın işin arkasında dur hatalarını telafi et mağdur ettiğin hastalarının sıkıntılarını gider, onlardan cukkaladığın paralar sonra da gezersin, önce işini yap.

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon