Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 32 mesajın 31-32 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ömer19 Avatarı

Son Giriş
    02.05-2013
    Saat
    14:41
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşım OZURDEX bu ilaç 0,7 mg yavaş salınımlı bir madde gözün içine enjekte edılıyor. Ancak gözünde maküle ödemin varsa faydası oluyor ben her ıkı göz için ikişer doz uygulattım sure 6 ay bu zaaman diliminde gözdeki ödem kayboluyor.ilacın etkısı geçınce tekrar başlıyor.yan etkısı katarak Bende aynı zamnda tavuk karası ve buna baglı maküle ödem var ve ödem için çok öemli bir ilaç

OZURDEX ilacını alabilmeniz için 3.derece Devlet hst ve üniversite hastanelerinden kurul raporu almanız gerekıyor.bu süreç uzun ancak değdiğini düşünuyorum ÖDEM i olan arkadaşlar doktoruna danışsın Doktorunuz bu ilacın hastada kullanılabılmesi için rapor duzenlıyor bu roporları Sağlık bakanlığı Türkiye Tıbbi ilaç kurumuna gönderıp onay alması gerekıyor Ben bu ilacın 2 ay önccesıne kadar SGK karşılamıyordu çok ugraştım ve etkılı olduguna ınanıyorum şu anda sgk katkı payı ödeyerek alınıyor.Bu ilacın katkı payından muaf olması için dilekçe verdım sgk kurulda ele alınacak umarım katkı payı ödemeden bu ilaca ulaşabılırız.B ilacın eczane fıyatı 2.320 cıvarında bununla ilgili arkadaşlarımız varsa sağlık bakanlığı. SGK ve Başbakanlık BİMER merkezıne dilekçe yazsınlar ki gündemde tutalım herkese geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versin

Üye
    bylort Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    21.07-2013
    Saat
    12:17
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hocam iyi günler ben bu yazınızı okudum da aynı durum bnim babamın başında da var biz bu tedavi oldugunuz doktora nasıl ulasabiliriz bizi bilğilendirirseniz sevinizz şimdiden çok tesekür ederimm... SİMETRİ ARKADAS

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123