Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    abdulkadir58 Avatarı

Son Giriş
    04.03-2015
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    oncelıkle herkeze merhaba ben 18 yasındayım sıvasta oturuyorum bundan 5-6 yıl once doktora gıttıgımde 80 derece kıfozum oldugunu soyledıler doktorum gündüz tezeren idi ancak kucuk oldugum ıcın tedırgındım amelıyat olmadım..18 yasıma geldıgımde tekrar muayene oldum rontgenler mrlar derken 80 derecede kaldıgını soyledıler amelıyat olmam gerekıyormus ancak sıvasta pek guvenemedım ve vazgectım okudugum konuların cogunda ankara hacettepe ve ıstanbuldakı doktorlar gecıyordu bana ankara veya ıstanbulda onerebılecegınız doktorlar varsa bı yardımcı olurmusnuz ? Bu Arada DevLet hastaneleri olursa cok memnun olurum

Üye
    hatice__ Avatarı

Son Giriş
    17.05-2014
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    Düzce
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

devlet hastanesi istiyorsan benim araştırdığım kadarıyla Sakarya araştırma hast.de Kamil çağrı köse var. ameliyatları ücretsiz vs. yaptığını okudum... Onunla görüş derim. ben kendisine msj attım durumumu anlattım geri döndü sağ olsun bayramdan sonra gidip muayene olacağım...Allah şifalar versin

Üye
    abdulkadir58 Avatarı

Son Giriş
    04.03-2015
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    cok tesekkur ederım kendısıyle ırtıbata gececem ıns sızlerede allah sıfa versın..