Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zirvede0306 Avatarı

Son Giriş
    16.11-2008
    Saat
    20:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benimde13 yaşında skolyoz kızım var. kasımın ilk günü hacattepe ahmet alana'ya ameliyat oldu.
    fakat önceden belli bile olmayan skolyoz derecesi -bel 46 kalça 43- amaliyat sonrasında belirgin bir şekilde yürürken şekil bozukluğu oluştu.
    hoca flimlerinde sorun olmadığını söylüyor. muhtemelen acısından yapabilir diyor. bizim gibi sıkntısı olan oldu mu?
    şekil, kalça sola gövde sağa duruyor. yani sağa yatık yürüyor

bilglendirirseniz seviniriz
    selamlar

Üye
    kucuk serce Avatarı

Gerçek Adı
    deniz
    Son Giriş
    23.11-2015
    Saat
    10:00
    Yaşadığı Yer
    niğde
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle geçmiş olsun diyorum... Doktorunuzunda dediği gibi acılarıyla olabilir. Ama başka doktorada giderseniz ve olanları anlatırsanız; belki daha çok yardımcı olurlar. En azından içinizde rahatlamış olur. Hem Allah korusun önemli bişe varsa bununda önceden önüne geçmiş olursunuz... SAYGILAR

Üye
    NAZ03 Avatarı

Gerçek Adı
    nazike
    Son Giriş
    23.02-2013
    Saat
    15:11
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba ben 30 yaşındayım. benim de altta55 ve üstte 55 derece skolyozum vardı ama dengedeydi. ameliyatımı aynı doktor yaptı. şu an ben de de böyle bir sorun var. benim skolyoz olduğumu söylemediğim sürece arkadaşlarım anlamıyorlardı. şimdi ruhsal olarak çökmüş durumdayım.kızınız şimdi nasıl. lütfen beni bilgilendirin