Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    asya1 Avatarı

Son Giriş
    11.08-2012
    Saat
    02:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ßende bu tür uygulamaların gerçek olacağına pek ihtimal vermiyordum,kendimde bu enerjinin olduğunu öğrenene kadar..9 ay oldu bunu fark edeli,öncelikle kendimde denedim, daha sonra oğlumda derken ağrısı olan yakınlarıma uyguladım,sonuç şaşırtıcı oldu,bioenerji tüm canlılarda olan yaşam enerjisiymiş, bu enerjinin fazla olduğu kişilerde bazı hastalıklarda uygulama yapabiliyorlar..

Üye
    arzum_arzum Avatarı

Gerçek Adı
    ARZU
    Son Giriş
    25.02-2013
    Saat
    10:15
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba. Umarım siz kızınız için herhangi bir cerrahi yönteme başvurmadan yetişebilmişimdir cevap vermekte. Bende kifoskolyozlu biri olarak yaşadıklarınızı az çok anlayabiliyorum. Bio enerji konusunda bende güzel şeyler duydum hatta arkadaşlarımdan biri gitti gördü ve kesinlikle tavsiye etti. Ki ben ameliyat olduğum halde daha iyi olabilir miyim diye yeni yöntemler arıyorum. Ama kesinlikle cerrahi yöntemlere başvurmadan. Omiriliğimden 3 kez ameliyat geçirdim. 2 ameliyatı nörolojide 3. sünü ise ortopedi den geçirdim. Şu an ki aklım olsa olur muydum ameliyat . Hiç sanmıyorum. Ameliyatım başarısız mı geçti. Kesinlikle hayır. % 80 başarı oranı ile hala biraz eğiklikle ucuz kurtulduğumu düşünüyorum. Neyse gelelim sadete. Çocuğunuz çok küçük. Benim de doğuştan bu sorunum varmış ama ailem yeterince ilgilenmediği için 26 yaşında bu ameliyatlara giriştim ve şu an 32 olarak yazıyorum size. Ailemin ilgisizliği beni üzerken aslında iyi bile yapmışlar diyorum şimdi. Eğer o zamanlar ameliyat olma yoluna gitseymişim kimbilir neler gelecekmiş başıma. Hastanede gördüklerimden dolayı böyle söylüyorum. Neyse asıl geleceğim yer kızınızın sorunu asıl nereden kaynaklanıyor. Skolyozu var tamam ama skolyozun kaynağı ne. Omiriliğin içinde mi sorun var ? Benim mesela omiriliğim ayrıkmış. Ben sadece dışarıdan eğriliğini ve kamburluğunu takıyorken asıl bel kısmında omirliğin içinde sorun varmış. Diastometamyeli tanısı kondu ve nörolojide iki ameliyat geçirdim 5 ay arayla. Neyse ameliyat olmasında sakınca yoktur raporu aldım nörolojiden ve ortopediye adımımı attım. 17 tane vida takıldı yani platin. Sorunum var mı kesinlikle hayır. Süperim ama bunu neye borçluyum. Spora. Önce yüzmeyle ayağa kalktım ve sonra masa tenisi, egzersizler derken şimdi pilatesle tanıştım. 3 aydır gidiyorum ve keşke ameliyat olmadan önce teknik olarak yüzseydim, pilates yapsaydım ve en sonunda ameliyat olmaya karar verseydim diye çok hayıflandığım oldu. Size tavsiyem cerrahi yöntemlere başvurmadan önce yapılabilecek herşeyi yapın ondan sonra ameliyat işlerine kalkışın. Hayatın her aşamasında spor yapmak gerek diyorum ama omiriliğinde sorun olanlara kesinlikle ve şiddetle yüzmeyi öneriyorum. Doğru sporun yenemeyeceği rahatsızlık , hastalık yok diyorum başka da bir şey demiyorum. Sormak istedikleriniz varsa mail atabilirsiniz.

Üye
    hasanyangel Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan Yangel
    Son Giriş
    24.05-2014
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arzu hanım çok geçmiş olsun. Özel mesaj attım size bakabilir misiniz?

Üye
    ugurlutanem Avatarı

Son Giriş
    10.10-2014
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba;

kızım 3 yaşında ve kalp amleiyatları oldu genetik olarak bu şekilde doğdu şuanda skolyoz teşhisi konuldu ve bu çocuğumun bu kadar ameliyatları kaldırmaz endişesindeyim sizden bionerji için azerbaycanda olan kişiye nasıl ulaşabilirim 4 göz cvbınızı bekliyoreum

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    3

Merhaba,
    Bioenerjinin olumlu yada olumsuz hiç bir sonucunu görmedim.
    Bence kulaktan dolma bilgilerle küçücük kızınızı bilmediğiniz insanlara emanet etmeyin.
    Ama derseniz ki daha 3 yaşında ameliyat yerine bir umuttur gidelim görelim yapmadık demeyelim!
    Bu Azerbaycan Bioenerji sitesi
    Bioenerli =Şifa Enerjisi
    Ve siz Türkiyedesiniz sanırım.
    Diğer İllerde de mevcut ;
    Biyoenerji Uzmani | Erol KONUK

V
    e çok geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.

Üye
    ugurlutanem Avatarı

Son Giriş
    10.10-2014
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok teşekkür ederim dönüşleriniz için; kızım doğumsal kalp rahatsızlığı iledoğdu iki ameliyat geçirdi be bir sene sonra bir tane daha tam düzeltme ameliyatı olacak; iki gün önce masaj yaparken farkettim skolyozunu drlarda doğruladı 3 yaşındaki çocuk için napabilirim drlar 9 yaşa kadar bekleyeceğiz diyor ya o zamana kadar eğilir ise ben kızımı 4 üye nasıl ameliyat ettirebilirim doğumsal olarak genetik rahatsızları kalp ile birlikte bu hastalığı doğrudu şuan tedavisi nasıldır nası çocuğumu tyoplarım inanın bilmiyorum drlar ölür bile dedi iki gündür yedimi içtimi bilmiyorum ; bionerji yönetimi nsasıldır çare arıyorum eğilmesini nasıl durdurabilirim napim arkadaşlar

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    3

SpineCor diye bir ürün var bebeğinize sürekli bunu sarabilirsiniz.
    Bir de şiddetle yüzmeyi öneririm.Yüzme kursuna yazdırın.
    Doktor tavsiyesiyle skolyoz egzersizleri önerisi alın.
    Bebek için hangileri uygundur tam olarak bilemem ama skolyoz egzersizlerinin başında yüzme var.Bebeğiniz için iyi olacaktır diye düşünüyorum.
    Doktor kontrolüyle de sürekli egzersiz yaptırın.

Bu linkte de skolyoz hakkında bilgi var.
    http://www.engelliler.biz/forum/sagl...z-cerrahi.html

Ve burada da bilgiler mevcut.

http://www.engelliler.biz/forum/sagl...-mi-bagli.html

Allah yardımcınız olsun.

Üye
    iizmarit Avatarı

Gerçek Adı
    zeynep nur Aydos
    Son Giriş
    12.06-2015
    Saat
    07:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Eger böyle bi tedaviyle gecicek olsa doktorlar yillardir okuyup arastiriyor daha egzersizin bile kesin cozum olmayan hastaligi bu kadar kolay dokunmayla gecicek olsa insanlar neden senelerini harcasin oyle degil mi aman sakin hata yapmayin cocugun basi yanmasin daha cok yanlis dokunuslarla kandirmaca bunlar

Üye
    Orkbus Avatarı

Son Giriş
    07.07-2017
    Saat
    08:29
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhabalar banada diastometamyeli beraberinde gergin omurilik ve skolyoz teshisi konuldu doktorum ayrı ayrı ameliyat olmama gerek olmadigini ikisini birlikte yapacagini soyledi sizinki ayrı olmuş anladigim kadarıyla ne düşünüyorsunuz nasıl geçti ameliyatlar bana bilgi verebilirmisiniz..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

LinkBacks (?)

1. 25.05-2009, 00:06
  2. 16.05-2009, 22:58