Sayfa 8 / 10 İlkİlk ... 45678910 SonSon
Toplam 138 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    BoSS2344 Avatarı

Son Giriş
    26.12-2009
    Saat
    19:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    öncelikle merhabalar...
    ben yaklasık 4-5 sene önce ANKARA GAZİ ÜNİV TIP FAK.de torakal meningosel tanısıyla ameliyat oldum.simdilerde ise buna skolyoz diyorlar.ilk sorum bu iki rahatsızlık aynı mı?

gecen yaz ben de AZMİ HAMZAOGLU'na muayene oldum. ameliyat olabilir dedi. sanıyorum egrilik derecesi 50 60 arasında bişeydi. yarıyarıya düzelir dedi.
    fakat bende ayrıca gögüste halk arasında güvercin gögüs denilen kemik sorunu da var. ona pek düzelmez gibisinden bişey dedi.
    ama ben şimdi bi sitede rastladım. izmir DOKUZ EYLÜL de ve MARMARA ÜNİV de bununda cözümü varmış.

bu konuda geniş bilgiye sahip olan abilerimden benim mesajıma cevap yazmalarını istiyorum bilgileri kesinse lütfen rica ediyorum.
    ayrıca kızı ameliyat olan abim sana bi sorum olacak senin kızın 2007 de olmus. azmi bey bize de %30 indirim demisti fakat ben bu yaz olmayı düsünüyorum fiyatta bi deişiklik olur mu? ve de kızınızın egriilik derecesi ne kadardı

cevap yazarsanız sevinirim.

simdiden tesekkürler...

Üye
    orange88 Avatarı

Son Giriş
    18.01-2010
    Saat
    19:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben 98 yılında dokuz eylül de skolyoz ameliyatı oldum şu anda gayet sağlıklıyım. sırtımda biraz çıkıklık var bu geçmiyor ama olmasaydım daha büyük sorunlar yaşayacaktım.

Üye
    murat30 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    16.07-2017
    Saat
    11:44
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

vakıf gurebada istanbulda bende 2 kere oldum iyi kesiyorlar tavsiye ederim

Üye
    orange88 Avatarı

Son Giriş
    18.01-2010
    Saat
    19:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dilekcan;

benim skolyozum doğuştandı bende 10 yaımda 1 kes ameleyat oldum. şu anda iyiym 21 yaşındayım tam bi düzlme olmadı biaz çıkıklık var ama o zamanki şartlarda en iyisi buydu. dokuz eylülde oldum

Üye
    AYŞE İSENLİK Avatarı

Son Giriş
    08.10-2010
    Saat
    19:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim annem de skolyoz hastası azmi beye götürdüm ama dediğiniz gibi çok para istiyo ameliyat için cüneyt bey para konusunda nasıl biliyo muusunuz

Üye
    AYŞE İSENLİK Avatarı

Son Giriş
    08.10-2010
    Saat
    19:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok gecmiş olsun kızınız nasıl şimdi böyle bi ameliyat için azmi hoca ne kadar ücret istedi gerci işin içine sağlık girince parayı göz görmüyor ama olmayınca da yapacak bişey yok benm de annem hasta azmi hocaya götürdüm istediği rakamı temin edemiyorum baska drlar arıyorum önerebileceginiz baska bi doktor var mı yardımcı olursanız çok sevinirim allah yardımcınız olsun çok gecmiş olsun

Üye
    agora3010 Avatarı

Son Giriş
    19.01-2013
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili Ayşe Hanım çok geçmiş olsun.bende skolyoz hastasıyım.2006 yılında Ankarada İbn-i Sina hastanesinde Prof.Dr. Tarık YAZAR hocaya ameliyat oldum.bütün doktorlar beni ameliyat etmeye korkarken,ölüm,felç kalma ve zeka özürlü kalma riskleri varken Tarık Hoca beni kurtardı.şuan daha iyiyim.size çok gönül rahatlığıyla hocamı önerebilirim.Türkiyede ve Avrupada ilk 10 un içindedir.30 gün arayla 2 ameliyat yaptı bana ve hiç öyle milyarlar falan istemedi.biz sadece medikalciye platin parasını ödedik.onunda zaten % 50 sini ssk karşılıyo.ayrıyetten para hiç ödemedik.tekrar söylüyorum çok gönül rahatlığıyla Tarık YAZAR'ı size öneriyorum.En azından ama en azından gidin bi muayene olun derim.İbn-i Sina hastanesini arayıp randevu alıyosunuz ve verdikleri tarih saatte gidip muayene oluyosunuz.Randevu numarasıda: 0312 508 31 21 dir.Tekrar büyük geçmiş olsun..

Üye
    melih kurnaz Avatarı

Gerçek Adı
    melih
    Son Giriş
    07.11-2010
    Saat
    20:01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben 15 yaşımda ameliyat oldum ameliyat olmadan önce boyum 1.55 di ameliyattan sonra 1.64 ve doktoruma dedim benim boyum böyle mi kalcak diye yok dedi platin olmayan yerden daha uzarsın dedi

ben ameliyat olalı 50 gün oluyor okula gidiyorum 1 aydır çok rahatım ama 2 sene sonra platinler görevini bırakıyomuş ve eski halime döncek mişim aniden eğile bilirmişim ben futbol oynamayı çok seviyorum ama yasak ben 15 yaşımdayım ve hiçbir şey yapamıyom sırtıma zarar gelcek diye ama 2 sene sonra rahat edersin diyorlar cidden öylemi??? CEVAPLARINIZI BKLİYORUM

Üye
    ilknuur Avatarı

Son Giriş
    14.01-2011
    Saat
    19:41
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

inşallah en iyi şekilde atlatır kızınız. benimde kardeşim ameliyat olcak aynı sorular bizdede var

biçok hasta ameliyat sonrası ağrılarından şikayetçi. sen doktorunun söylediklerine uyupta ona göre hareket edersen zamanla geçicektir bikaç kişi ameliyat sonrası boks yaptığını futbol oynadığını söylüyor çünkü bir müddet sonra o platinler omurgan oluyor. benimde kardeşim ameliyat olcak allah herkese acil şifalar versin.

Üye
    Nil* Avatarı

Gerçek Adı
    Nil
    Son Giriş
    15.03-2011
    Saat
    16:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selamum aleykum..

bende skolyoz hastasıyım ve 4 yıl önce operasyonla sırtıma platin koyuldu. ameliyatımı çok başarılı Cerrah olan Dr Nuri Erel gerçekleştirdi..
    Fakat anca 30 dereceye eğriliğine düşen omurgam düzelmedi..İkini ameliyat şansı istediğimi doktoruma bahsetmiştim fakat bunun çok risk taşıyan ameliyat olduğunu söyledi bende tereddütte kaldım.. %100 düzelceğini bilsem bu riske girerim fakat orası meçhuldü..

Sizce 2. ameliyatla kurtulabilir mi bu vaka

cevap bekliyorum ??

Üye
    hülya sevsay Avatarı

Son Giriş
    28.04-2011
    Saat
    17:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle geçmiş olsun kızınızın durumu şuan nasıl ? bende 2009 yılının mart ayında ameliyat oldum skolyoz ameliyatı aynı hastanede görev yapan prof.dr. Ahmet Alanay.fakat o zaman hacettepedeydi...ben orada oldum ameliyatımı. çok başarılı geçen 12.5 saatlik ameliyat süresi sonunda iyi oldum.ben kaza sonrası skolyoz hastası oldum..yaşım orta ve çok büyük riskleri vardı yaşımdan dolayı fakat doktoruma güvendim ve iyikide güvenmişim.Allah bana Ahmet Bey tarafından iyilik gönderdi..iyi haberlerinizi duymak isterim..maddi kısımına gelince o hastane bildiğiniz üzere fiyatı hatırı sayılır bi yerdi..umarım kızınız çok iyi olur...

Üye
    fayhan Avatarı

Son Giriş
    15.01-2016
    Saat
    14:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Acil şifalar dilerim. Doktor konusunda çok isabetli bir karar vermişsiniz. Ben 2005 yılında Azmi Hocaya ameliyat oldum. 4 vida ,2 rot bir kafesim var omurgamda. Azmi hocadan önce birçok doktora gidip muayene olmuştum. Hiçbirisi beni ameliyat etmemişti. Çok riskli çok riskli diye. Azmi hoca bindebir ile onbinde bir bıçak riski verdi. Ki apandist ameliyatlarında bile bıçak riski yüzdebirin üstündedir. İşini bu kadar iyi yapan, olaya bu kadar hakim bir hekim daha tanımıyorum. Tabi bunda ekibinin katkısıda yatsınamaz. Çok iyi bir ekiple çalışıyor.Kaldı ki ben bir üniversite hastanesinde görevliyim. Birçok hekim tanırım. Para konusuna gelince, yapılan ameliyat çok ciddi bir ameliyattır. Bedavaya yakın bir para ödeyip, ömür boyu birçok komplikasyonla karşı karşıya kalınacağına; belli bir parasal gideriyi göze almak gerekiyor. Sanıldığı gibi para da para diye tutturmuyor hoca. Birçok ameliyatıda ücretsiz yaptığını biliyorum. Ama florence nıghtgale 1.sınıf sağlık hizmeti veren çok kaliteli bir hastane. Hastane masrafları için Azmi hocanın yapabileceği çok şey yok. Yine ameliyat olmam gerekirse yine Azmi Hocayı tercih ederim. Huzurlarınızda sonsuz minnet duygumu ve teşekkürlerimi sunuyorum kendisine. Emin ellerdesiniz. Hiç endişelenmeyin.

Üye
    eset32 Avatarı

Gerçek Adı
    resul doğan
    Son Giriş
    06.04-2011
    Saat
    17:48
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vala kardeş bende skolyoz hastasıyım
    9 aydır uğraşıyorum bu hastalıkla vala cok pis bir hastalıkmış.
    kızın icin se bence korse taktır cünkü ben taktım şuanda iyileşmem az kaldı.

10 cm lik bir acı kaldı yüzersem tamamen gececekmiş

nil kardeşim vala senin kararın.cok zor bir karar.

Üye
    zeynep_nur Avatarı

Gerçek Adı
    zeynep
    Son Giriş
    17.10-2013
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Ben 14 yaşındayım ve salı günü skolyozdan ameliyat olucağım lütfen bana cevap yazar mısın 26.07.2011 tarihinde skolyozdan ameliyat olacağaım lütfen bana acil cevaplar yazar mısınız ? Şimdiden Çok Teşekkür EdeRim

Çok Korkuyorum bende böle mi olacağım ooofff offff gerçekten çok ürkütücü allah herkese acil şifalar versin (Amin)

Üye
    pro_license Avatarı

Gerçek Adı
    murat arslan
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    01:18
    Yaşadığı Yer
    BURSA BURSA BURSA !!!
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    27 yaşındayım .doğuştan kifozskolyozum. 2 kere ameliyat oldum, ama ameliyatlarda platin filan takılmadı. görünüş olarakta bişey değişmedi. açıkçası o ameliyatları neden olduğumuda bilemiyorum çünkü bende ne ağrı ne sızı nede metabolizmamda herangi bir bozukluk yoktu tek problem görünüşle ilgiliydi. onuda doktorum UFUK AYDINLı bey düzeltemedi , içimi açıp kurcaladı, malazgirt savasında alabileceğim türde 2 yara bırakıp beni gönderdi.

Sayfa 8 / 10 İlkİlk ... 45678910 SonSon

LinkBacks (?)

1. 08.08-2011, 03:43
  2. 07.08-2011, 19:52