Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
Toplam 59 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    herkese merhaba belki daha önce yazdıklarımı okuyan olmustur kızım da 40 derce skolyoz var kuzucum 2 bucuk senedir korse kullanıyodu ve daha 4 yasını bile bitirmedi bugun son kontrole gittik ve doktorumuz 2 temmuza ameliyat için gun verdi cok kaygılıydım halada kaygılıyım aslında ama doktorumuz saolsun beni biraz rahatlattı ameliyatın en fazla 2saat sürecegini söylemesi bile beni biraz rahatlattı.ameliyat sonrası bizi neler bekliyo lütfen anlatırmısınız.aslında daha fazla kaygılanırım korkusuyla yazmıycaktım ama cok merak ediyorum ve en iyi yaşayan bilir diye sizlere soruyorum lütfen yazımı okuyan herkes yavrum için dua etsin teşekkürler şimdiden

Üye
    Cumali Avatarı

Gerçek Adı
    Cumali
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    02:46
    Yaşadığı Yer
    ELAZIG
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

allah acıl sıfalar versın ınsalah kucuk prenses ıyı olucak ve ınsalah saglılkı olucak

Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

amin inşallah

Üye
    [Akdeniz] Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz
    Son Giriş
    22.06-2013
    Saat
    08:11
    Yaşadığı Yer
    Mersin/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allah şifa versin yavrunuza.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:55
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    188
    Verilen Beğeniler
    82

Arkadaşlar, tabii ki bu dileklerimiz çok güzel, ama sonrasına nelerin beklediği hakkında fikri olan arkadaşlarımız varsa, yardımcı olmak adına, deneyimlerinizi, bilgilerinizi bizimle paylaşabilir misiniz, lütfen?

Üye
    eceee Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    15:03
    Yaşadığı Yer
    :)
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gecmiş olsun inşallah biranönce sağlıgına kavuşur.

Üye
    [Akdeniz] Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz
    Son Giriş
    22.06-2013
    Saat
    08:11
    Yaşadığı Yer
    Mersin/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Maalesef ben hayatımda hiç olmadım o yuzden hç bilgim yok anestezi bile olmadım=[
    Ciddi lordozum var konu actım sanırım hep kolyoz vakasu çok oldugundan bilgisi olan yok.
    Oysa ben bir riski göze alıp ameliyat olmak istiyorum.Lakin yapmadılar.

Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

güzel dilekleriniz için teşekkürler tecrübelerinizi paylaşın lütfen

Yasaklı Üye
    romeo10 Avatarı

Gerçek Adı
    Doğukan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zeliha hanımmm öncelikleee şuanda bunları yazarken bileee inanın gözlerim doldu.şuanda siziinnn ne kadar zor bir durumda oldugunuzuu tahmin etmeye çalışıyorum.amaaa herşeyin allahtannn oldugunu ve bizlersee bunaaa saygı duymaktan başka caremizinn olmadıgını düşünuyorum.bütün kalbimleeee öncelikleee o güzelll prensesinizeee dualarımııı sizlereeedeeee yüce rabbimdenn sabırlarrr diliyorum.allah yardımcıınızzz olsunn.dualarımız sizinleee..

Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kızım 4 temmuzda ameliyat oldu cok şükür büyük bir sıkıntıyı atlattık inşallah. 12 platin takıldı hastaned 3 gece yattık ilk günler özellikle hastanedeki günlerimiz sıkıntılı geçti normal olarak ama eve gelince kızım daha cabuk toparlandı küçük oldugundanda rahatsızlıgını bilipte dogru düzgün yatmadı bile.doktorumuz şevki erdem hocadanda cok memnun kaldıkpazarteside dikişleri alaınacak estetik dikiş Allahtan iz kalmayacak inşallah diger amaliyatlarıda başarılı geçer herkase acil şifalar

Üye
    syildirim1412 Avatarı

Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hiç endişelenmeyin inşallah rahat olacak. dokdorunuz iki saat demiş ameliyat için. doğrudur ama çocugunuzun amaeliyata hazırlanması amaeliat sonrası kendine gelmesi gibi nedenlerle bu süre uzayacaktır ama hiç endişelemeyin. ameliyat sonrası elbette biraz sıkıntı olacak ama inşalah bunlar tatlı sııı8ntılar olacak. amaliyatın ilk bir iki gecesi çocuğunuzun ağrısı olacak ki bu son derece normaldir. tabiki biraz sizde dikkat edeceksiniz çocuktur kendini koruyamaz ilk bir ay falan dikketli olun sonrasi allahın izniyle çok güzel olacak.

slm zeliha hanım.öncelikle geçmiş olsun. allah acil şifalar versin. öncelikle ameliyattan korkmayın. dokdorunuz ameliyatın iki saat süreceğini söylemiş dığrudur ama çocugunuzun ameliyata hazırlanması ve ameliyat sonrası ayılması gibi nedenlerle bu süre uzaycaktır bu durum sizi kesinlikle endişelendirmesin. ameliyat sonrası biraz sıkıntı olacak ama inanın tatlı sıkıntılar bunlar. bri iki gün sizde çocugunuzda birazcık sıkıntı çekeceksiniz ama inanın çok ağır değilk bu sıkıntılar. sııntı dediğimde çocugunuzun ameliyat yeri ağrıları. ağrılar gittikçe hafifleyecek. bir ay gibi biraz daha dikkateli olun cocuktur kandini koruyamz. inşalah allahın izniyle sonrası güzel olacak.

Üye
    DİLEK KEREM KAYA Avatarı

Son Giriş
    26.01-2016
    Saat
    12:37
    Yaşadığı Yer
    İSTANUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba zeliha hanım

Benimde 4 yasındakı oglum 30 derece skolyoz ve Şevki Erdem beye randevu aldık kısmetse oglumda ameliyat olacak.Bana yasadıgınız surecı yazarsanız kendimi daha hazırlıklı hissedicem sizde bilirsinizki bu dönem çok sancılı geciyor sürekli teoriler üretiyorum,yardımınız için şimdiden teşekkür edrim.

Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb arkafasim cok gec cevap yazmis olacagim kusura bakmayin ama msjinizi gorur gormez yaziyorum.oncelikle cok hecmis olsun sizi cok iyi anliyorum.en onemli olan doktordu sizde cok sukurki sevki hocayla irtibata gecmissiniz.biz 2009dan beri onun hastasiyiz.oglunuzun derecesi cok yuksek degilmis ne guzel.bizimki 40 dereceydi ilk duydugumuzda cok kaygilandik devamli arastirdik netten..oncelikle soyleyim cok kurcalayip kafanizi karistirmayin doktorunuza guvenin herseyi ondan ogrenin.. dereceniz bizden dusuk olgu icinbelki size gerekmez kizim 4 kere ameliyat oldu.15 tatilde yine olacak.Allah yardimciniz olsun uzun bir surec olabilir ama insallah guzel bir sekilde bitecek sevki beyle randevunuz nasil gecti.guzel haberlerinizi bekliyorum

Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

güzel haberlerinizi almak bizleride mutlu etti zeliha hanım.

dilerim, dilek erdem kaya kardeşlerimizde bizlere mutlu haberler iletir. dualarımız sizlerle

Üye
    DİLEK KEREM KAYA Avatarı

Son Giriş
    26.01-2016
    Saat
    12:37
    Yaşadığı Yer
    İSTANUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba zeliha hanım
    öncelikle cevap yazabilmenize çoook sevindim dünyada en çok konuşmak istediğim kişi sizsiniz .Size sormak istediğim milyonlarca soru var sizin vaktinizi almak ve o zamanları size tekrar yaşatmak istemesem de adım adım bana ameliyat sürecini anlatırsanız minnettar kalırım.Şevki bey bu sene bitmeden muhtemelen kasım sonu gibi oğlumu ameliyat edecek ve ben çok tedirginim.Kendisi çok iyi biri ama kapıda bir sürü insan onu beklerken kafamdaki her soruyu soramıyorum.Kızınızın derecesi 40 aslında çok yüksek değil neden 4 ameliyat oldu merak ettim.Vida açma ameliyatlarımı bunlar acaba.İnşallah bu süreci iyi bir şekilde tamamlarsınız.

Sayfa 1 / 4 1234 SonSon