Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 59 mesajın 46-59 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Tabiki arkadasim vakit almak ne demek bu sayede haberleselim birbirimize güzel haberler verelim inşallah Allaha emanet olun.

Üye
    ali7106 Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    29.01-2014
    Saat
    18:06
    Yaşadığı Yer
    kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben 17 yaşındayım 4 ay önce ameliyat oldum bana 2 3 saat dediler ama 7 saat sürdü ameliyatım, ameliyat sonrası gerçekten çok zor oluyo ama en fazla 1 hafta ondan sonra Allah'ın izni ile rahatlıyo insan. şimdi çok rahatım çok şükürkü olmusum ama gerçekten zor bir ameliyat Allah kolaylık versin yavrunuza..

Üye
    cemurun0 Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    21.06-2015
    Saat
    20:43
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben 14 yaşındayım Marfan sendormu hastasıyım 7 ameliyat geçirdim 5 gözden 1 göğüsden 1 skolyozdan 50 derece skolyoz vardı bende.Ameliyatım 11 saat sürdü 59 tane platin takıldı.Ameliyat sonrasında çocuğunuz ayağa kalkmakta 3-4 gün zorluk çekebilir.Pansuman yapılırken acı çekebilir.Ama sorun etmeyin daha fazla konuşmak isterseniz https://www.facebook.com/cemurun0 ekleyebilirsiniz buraya giricek zamanım olmuyor

Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mrb dilek nasilsin hastane islemleri ile ilgili bir gelişme varmi ne zaman kontrole gideceksiniz

Mrb dilek bizim yarin yani çarşamba günü saat üçte kontrolumuz var sizde bir gelişme varmi

Üye
    DİLEK KEREM KAYA Avatarı

Son Giriş
    26.01-2016
    Saat
    12:37
    Yaşadığı Yer
    İSTANUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşım
    çok üzüldüm mesaj yazmışsın geç gördüm.siteye gelen mesajlar mail ime düşerdi ama bu sefer düşmemiş bende mesaj yazdığını fark etmedim.Neler oldu kızının kontrolleri nasıl sonuçlandı ameliyat olacak mı?Bize temmuzda gelirsiniz denmişti bizde biraz ağırdan aldık bugün yarın arayacağız,bekleyelim diyeceğini düşündüğümüz için ağırdan alıyoruz(umarım).bu arada hayırlı,sağlıklı bayramlar dilerim sana ve ailene.gelişmelerden haberdar et,bende haber vereceğim canım,mutlu günler bizle olsun

Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mrb dilek uzerinden cok uzun zaman gecti.bu zaman zarfında eşimin iş durumundan almanyaya geldik 5 yıl kadar burda kalacağız ve cok yogun bir tempoda oldugumuz icin aylardır ilk defa giriyorum.kızım zeynep 6.ayda ameliyat oldu.hamdolsun atlattik.bir yıl sonra tekrar görüşelim dedi.kİsmetse yazın tekrardan hocayla görüşecegiz.siz ne yaptınız oğlunun durumu nasil ameliyat oldu mu.Allaha emanet olun

Üye
    DİLEK KEREM KAYA Avatarı

Son Giriş
    26.01-2016
    Saat
    12:37
    Yaşadığı Yer
    İSTANUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadasım
    geçmiş olsun ameliyatı atlatmışsın,biz en son kontrole götürdük derecesi çok ilerlemediği için yaşı da küçük diye bekleme taraftarı doktor,her sene kontrole götüreceğiz,ne zaman gerekli görürse o zaman yapacak,sanırım bir beş senemiz var gibi,hayırlısı artık,senin işinde zor arkadaşım hem çocukların sağlık durumu hem sürekli ev yurt değiştirme Allah yardımcın olsun,aslında almanyada belki sağlıkla ilgili daha iyi olanaklar vardır veya bizim sorunumuzla ilgili daha gelişmiş teknikleride olabilir kızını ordada kontrolden geçirtebilirsin,iyi haberlerinin devamını bekliyorum sizde Allaha emanet olun

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    21:54
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgılı arkadslar kıfoz amelıyatı olan cucukları doktorun tavsıyesı ıle fızık tedavı yaptırtın amelıyattan sonra azda olsa agrılı zorlu gunlerı olur bırde amelıyattan sonrakı asamalarda genelde psıkılojık olarak sınırlene fevlı davranma panık atak gıbı durumlar ortaya cıkabılır boyle bır durum sezdıgınızde mutlaka uzman bır psıkologa gıdınız bele takılan platın dedıgınız aletlerde platın degıl cıvıdır

Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet Fulya dediğiniz gibi psikolojik olarak cok etkileniyor cocuklar hiçte kolay birsey değil cunku.dilek arkadaşım saol inşallah oğlun içinde en iyisi olur.evet burdada kızımızı dr.a götüreceğiz yinede sevki hocayı bırakmak istemiyoruz.yazın hocayla tekrar görüşecegiz

Üye
    birtan Avatarı

Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    18:13
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba..
    Skolyoz muayenesi ve ameliyatı için devlet hastaneleri ve doktor tavsiye edecek olan arkadaşalar var mı?
    Ayrıca, ameliyat olan arkadaşları okudum nerede ve hangi doktora ameliyat oldunuz yazabilirmisiniz.

Yazıların tamamını şimdi okudum. Yaşam birileri veya bizler için epey zor. Hepimize geçmiş olsun,umarım en yakın zamanda sorunsuz bir sağlığa kavuşuruz.
    Dilek hanım., Zeliha hanım, çocukların tedavi süreçlerini dönem dönem paylaşırsanız çok memnun olurum. Sağlıcakla kalın.

Üye
    skolyozlubahar Avatarı

Gerçek Adı
    Bahar
    Son Giriş
    12.07-2015
    Saat
    13:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle geçmiş olsun. Bende 5 defa oldum 7 yaşındam 12 yaşıma kadar ameliyat oldum şimdi 15 yaşındayım. Ameliyat olduktan sonra 1gün yatar kalkar merak etmeyin yani benim birazz ağır geçti inşalllah kızınızın ameliyatı ağır geçmez.
    Konu skolyozlubahar tarafından değiştirilmiştir (06.02-2015 Saat 20:51 ).

Üye
    Ufukyılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    Ufuk
    Son Giriş
    11.09-2017
    Saat
    21:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende aynı şekilde konuları gördükçe yazasım geliyor çünkü bu konuları vakti zamanında çok araştırdım sizlerle bilgi paylaşımında bulunmak ve yardımcı olma düşüncesi beni mutlu ediyor. Skalyoz ameliyatı hastanın durumun göre karar verilir. İlerleme olasılığı yüksekse ameliyat şarttır. İyi bi doktor bulmanızı tavsiye ederim

Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mrb birtan biz ilk günden beri yani 2009 dan beri sevki hocanın hastasıyiz o zaman Kayseri'deydi. O günden beri kızım 5 kez ameliyat oldu. Zor mu dersen tabi zor çünkü evladını o şekilde görmek çok uzucu. Ama hamd oldun toparlanyor ve korkulacak bir şey olmadı şimdiye kadar senin durumun nasıl bilemiyorum tabii ama sevki hoca mükemmel Rabbim ömrünü uzun etsin inşallah

Üye
    nur67 Avatarı

Gerçek Adı
    nuray
    Son Giriş
    15.09-2017
    Saat
    09:27
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba oncelikle cok gecmis olsun dileklerimi iletiyorum acil sifalar diliyorum amaliyat sureci biraz zahmetli olabilir ben istanbul kemik hastaliklari hastanesinde amaliyat olan cok arkadas var hepside sukur iyi gecmis olsun tekrar tekrar

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234