Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    anatolium Avatarı

Son Giriş
    25.11-2014
    Saat
    10:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba 33 yaşındayım ankilozan spondolit (Kifoskolyoz) ve skolyoz hastasıyım
    skolyoz bakıldığında çok belli değil .duruş pozisyonum ise öne doğru hafif ancak sırt omurgaların arası katılaşmış ve sırtımı duvara tam yaslayamıyorum ,başım la duvar arasında 15 cm kadar bir mesafe kalıyor. eğer gözünüzde canlandıysa
    bu tip ameliyatlar doktorun isteğine mi kalmış .yani herkes olamıyor mu ? engelli yüzdem %59, ancak eğrilik yüzdem kaç bilmiyorum

her ne olursa olsun bunu düzelttirmek istiyorum ameliyat korkum yok
    Kifoskolyoz bildiğim kadarıyla öne doğru kamburluk hastalıgı bendeki Kifoskolyoz ? öne doğru eğiliyorum

Kifoskolyoz ameliyatında gerçekten uzman olan bir profesör ismi verebilirmisiniz ve ssk bu ameliyatı karşılıyormu ? karşılamıyorsa ne kadar ? teşekkürler

Üye
    hanne Avatarı

Son Giriş
    17.07-2016
    Saat
    19:30
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mehaba skolyoz forumdan doktor isimlerine ulaşabilirsiniz ayrıca Türkiyede 45 derecenin üstü ameliyat ediliyor ben 112 derecede ameliyat oldum inş sağlığınıza kavuşursunuz sağlıkla kalın

Üye
    urekgls58 Avatarı

Gerçek Adı
    gulsen urek
    Son Giriş
    22.06-2011
    Saat
    18:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Meraba bende kifol skolyoz hastasıyım ama amaliyat olamıyorum zaten fazla belllide degil ama yinede rahatsız oluyorum,
    keske bir çözümü olsa hemen kosa koşa giderm. yinede bunun pesini bırakmıycam.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:01
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    966
    Verilen Beğeniler
    1.254

Tabii tercih meselesi ama, sağlık açısından ya da gündelik yaşam açısından zorunlu değilse, ameliyat olmamak daha iyi gibi geliyor bana...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    omurga sağlığı Avatarı

Son Giriş
    25.10-2011
    Saat
    20:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Maltepe Üniversitesi hastanesi omurga sağlığı merkezinde Op.Dr.M.Nurullah Ermiş bu konuda profesyonel bir doktordur. Şikayetleriniz doğrultusunda sizi en güzel şekilde bilgilendirilecek ve bu konuda size yardımcı olacak.

Üye
    sevim_028 Avatarı

Gerçek Adı
    sevim bodur
    Son Giriş
    26.05-2012
    Saat
    15:32
    Yaşadığı Yer
    giresun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Slm geçmiş olsun ben yeni üye oldum ameliyat oldunuz mu bilmiyorum ama bende skolyoz ameliyatı oldum iki isim verebilirim size bunlar alanında en iyi doktorlar azmi hamzaoğlu florence nightingalede çalışıyo profösör kendisi diğeri de yine azmi beyin öğrencisi ufuk talu çapa tıpta oda profosör oldu ben ikisine da ameliyat oldum memnunum

Üye
    zeynep_nur Avatarı

Gerçek Adı
    zeynep
    Son Giriş
    17.10-2013
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba Bende Skolyoz Hastasıyım Ve Yaklaşık 1,5 Ay Önce Prof.Dr.Ufuk Aydınlı ÖZel MEdicabil Hastanesinde beni Ameliyat Etti Şu An Gayet İyiyim Kesinlikle Sizlere Onu Öneriyorum Konusunda Bir Numaradır...