Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cemis57 Avatarı

Son Giriş
    10.05-2013
    Saat
    20:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    fehim9544;
    öncelikle geçmiş olsun...
    benim ameliyatımda 6 saat sürmüştü ve 5.5 sene oldu şu anda da gayet iyi durumdayım...
    ameliyattan sonrada hemen kalkmıştım bi sorun olmamıştı..
    umarım her şey yolunda gider bir an önce iyileşir oğlunuz

Üye
    aylin2481 Avatarı

Son Giriş
    27.10-2013
    Saat
    23:25
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zerda geçmiş olsun seni korkuttuğum için özür dilrim ben platinlerimi çıkardım çünkü kırılmışlardı senin böyle bir sorunu yok ve çıkarmana gerek yoksa üzülme

Üye
    alperencsm Avatarı

Son Giriş
    13.01-2014
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    mersin - bozyazı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrblar.. ben alperen . yurume engelliim we benimde ağır skolyozum war.. yaklasık 15 yasımda iken ilk ameliyetımı oldum tarsus omer sayar hast sinde.. rot takıldı. yanı platın oluyo galıba... gelişme çağımda olduğum için 4 ayda bir platinler ağrı yapıodu ve tekrar ayarlanması gerekıodu.. 7-8 defa ameliyat oldum.. bu ameliyatlar ömrümü tüketti.. ameliyattan sonra yaklaşık, 20 gun doktorum hiç oturmamamı emretti. dediğini yaptık tabi.. çok zor bi süreç... rotun gelişme çağım bitene kadar kalacağı soylenmişti.. fakat vucudum rotu kabul etmez hale geldi, sürekli sulu yaralar oluyordu. doktorum yapacak bi şey olmadığı çıkarılması gerektiğini soyledi...çıkarıldı şimdi.. doktorum 3 ay sonra kontrole gelmemi soylemişti ama ben 2 yıl oldu gitmedim. skolyozum yine başladı gibi.. şu an o ameliyat oldan öncekin egöre iyi sayılırım yinede.. ilerlemzde boyle kalırsa problem yok.... burada benimle aynı dertten muzdaripleri görünce yalnız olmadığımı hissettim.. bu skolyozun zor taraflarından biride üşütüp hastalandığında zaten zayıf olan ciğerle öksürmesi oluyor... sewgilerle... yazışmaya dewam edelim....

Üye
    kacako Avatarı

Son Giriş
    15.05-2009
    Saat
    19:27
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alperen Bey,
    Ameliyat olmanız gerekebilir. İsterseniz filmlerinizi
    Doç Dr Kamil Çağrı Köse
    Afyon Kocatepe Üniv Tıp Fak.
    Ortopedi ve Travmatoloji A.D. Afyon.
    adresine gönderebilirsiniz. bakıp size geri dönebiliriz. filmlerinizi de geri göndeririz. size sadece kargo masrafı düşer.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12