Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cazgir Avatarı

Son Giriş
    30.07-2008
    Saat
    23:11
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    meraba herkese. ben sikolyoz amelıyatı olacagım. rıskı %70 ın uzerınde, ama olmayı kabul ettım. su an beklemedeyım. acaba dogru bı karar mı verdım? beklemek delırtıyor. cazgırdım, sımdı bı de delılık eklendı:

Üye
    GAMZE LEE Avatarı

Son Giriş
    31.03-2009
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

EĞER SAĞLIK SORUNLARIN BAŞLADIYSA WE AZDA OLSA İYİ OLUCAĞINA DAİR UMUT WARSA OL TABİKİ.AMA İYİ BİR DOKTOR WE HASTANE SEÇ ÖNCE.BEN3.5 YIL ÖNCE OLDUM ŞİMDİ İYİYİM ALLAHA ŞÜKÜR

Üye
    tugba_torun Avatarı

Son Giriş
    03.06-2008
    Saat
    15:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaşlar bende kifoskloyoz hastasıyım 21 yaşındayım 2 sene önce çapada ameliyat oldum banada çol riksli herşye göze alın ve öellikle ya masada kalırsın yada sakat.herşeyi göze aldım ve cüneyt şar hoca ameliyat yapti yaklaşık 5 saat sürdü 28 vida 2 platin takıldı ve şuna çok iyiyim tabi zor yanlarıda var hayatım boyunca normal eğilemicem düz olarak eğilicem ama bunada şükür.Sizden isteğim korkmayın emin olun olmazsanız 10 15 sene sonra geç kalacaksın düşünün ve yarınınızı mahvetmeyin

Üye
    ekromez Avatarı

Son Giriş
    11.10-2008
    Saat
    14:59
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bence iyi yapmışsın daha erken ama ilerledikçe zor durumda kalabilirsin cok sıkıntı çekersin şimdiden amaliyat olmalısın bence