Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 22 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    meralsema Avatarı

Son Giriş
    25.03-2011
    Saat
    20:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar bende kifoz var .derecem 80. çok korkuyorum. henüz hazır değilim. Bu gerçekle yeni yüzleştim
    .Sizce korkmamı gerektirecek bi durum var mı? Hareketlerim engellenirmi ameliyattan sonra? Platinlere alışmak zor mu?
    Ameliyata hazırlanmak için psikolajim için bana söyleyecek sözünüz var mı?

cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

Üye
    Islık Avatarı

Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    13:41
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Korkma allaha sığın bol bol dua et rabbim büyüktür o senin yardımcın olsun.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    167

ameliyatiniza karar vermis gununu belirlediyseniz kendinize iyi olacaginizi bu ameliyati olmazin size iyilik getirecegini telkin edin
    basa gelen cekilir
    ameliyat hic sevimli bisi degil ama yasamin gerekliligi olabiliyor
    korkmayin tedirgin olmayin demek olmaz o kadar cok cesitli ameliyatlar olmama ragmen her seferinde huzursuz olurum
    allah kolaylik sifa versin

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:45
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    183
    Verilen Beğeniler
    82

http://www.engelliler.biz/forum/ayni...n-kim-var.html

bu baslıktan dıger arkadasların sureclerı hakkında fıkrınız olur..
    saglıgınıza kausmanızı dılıyorum..

Üye
    meralsema Avatarı

Son Giriş
    25.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allah'a dua ediyorum. ama beni cesaretlendirecek bir sözünüz yokmu?Kokrmaya devam edeyimmi

Üye
    prewses Avatarı

Gerçek Adı
    Fatoş
    Son Giriş
    30.10-2011
    Saat
    18:56
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

walla ben 8 defa oldum meralsema ameliyat olmak sıkıntı değil önemli olan iyileşmek düzelmek bence bunun için şükretmelisin 8 defa oldum ama 70 derece kaldı deselerki bir kez daha ameliyat ol yada bir 8 kez ameliyat ol düzeliceksin olurum bnce korkma mutlu ol düzelceksin hayallerine ulaşcaksn ben hayallerimi yaşayamadan bu hayattan gidicem. ama sen hayallerine ulaşcaksın benim hayal edip gidyemedim kırmızı elbiseyi sen giyiceksn mavi sarı farketmez yaşıcaksınnn ameliyat senin için yeni çok rahat bir kapı olcak geçmiş olsun

Üye
    meralsema Avatarı

Son Giriş
    25.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fatma teşekkür ederim.bana güç verdin.fakat sen neden 8 kere ameliyat oldun?ameliyatın sadece sklyozz mu?sanada çoookkk geçmiş olsun.Umarım dilediğin elbiseyi giyersin.

hale merhaba.öncelikle geçmiş olsun.Dr alanayın yanındaydım 2 hafta önce.İşinin ehli bir doktor ama sadece işine odaklanmış galiba.Banada ameliyat dedi ve bu rahasızlığımı daha önce söyleyen olmamıştı.Lazer falan yönteminden bahsetmedi.Eğer olsaydı eminim bana söylerdi.Çünkü ameliyat sözünün beni ne hale getirdiğini gördü.

Üye
    meralsema Avatarı

Son Giriş
    25.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alanay tv de yakın zamanda çıktı ama ben show diye sanıyorum ama emin değilim.Bende senin demen üzerine biraz araştırdım lazerle ameliyat konusunu.Ama bişey bulamadım.Sende bir duyum alırsan haber et.Ahmet alanay istanbulda florance nightingale
    hastanesinde.ama bugün başka bir profa gidecem.Böyle bir yöntem varmı diye onada sorayım.Sana haber ederim hale.görüşmek üzere

Üye
    meralsema Avatarı

Son Giriş
    25.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben doktor tercihi yapmadım sadece başka doktorlarda görsün istiyorum.İşin aslı Ahmet Bey işin uzmanı ama kaliteli yaşam adınada ameliyatı önerebilir.Ben böyle yaşamaya devam edersem ne olur onun araştırmasındayım.Özel yapıyorlar ameliyatı.Maliyet bayağı yüksek.Burada fiyat söyleyip yanlış yönlendirmek istemem.Ama bence doktorlara görünmende fayda var.Ben bu ameliyatı geçiren biriyle yüz yüze görüşmek işin aklaşık 15 saatimi yolda geçirdim.Yeni insanlarla görüşmek,iletişim kurmak ve başka doktorlardan fikir almanın iyi olacağı kanısındayım.

Üye
    queennight Avatarı

Gerçek Adı
    deniz
    Son Giriş
    22.07-2013
    Saat
    22:17
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Marelsema, şu anda karar verme aşamasındaysan henüz bir de Azmi Hamzaoğlu'na görün derim. Şu an hala Florence Nightingale de (İstanbul) sanırım.. Ben ameliyatımı ona olmuştum , ama eminim ki başka iyi doktorlar da vardır, ama fikir edinmek açısından danışmanı öneririm çünkü en iyi doktorlardan biridir. Ayrıca psikolojin açısından da bu süreçte bence ameliyat olan insanlarla konuşmalısın ki öğrendikçe birşeyleri korkun da azalır, tabi ki zor bir ameliyat ama 1-2 ayda toparlanılıyor, platinlere alışmak zor mu diye sormuşsun ilk mesajında, hiç zor değil çünkü platinleri hissetmiyorsun bile Şimdiden çok geçmiş olsun.

Üye
    meralsema Avatarı

Son Giriş
    25.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm queennight teşekkür ederim bana ses verdiğin için...sen kaç derece ile ameliyat oldun? kaç yaşındasın ve kaç yaşında ameliyat oldun.dediğin gibi ameliyat geçiren insanlarla konuşmak iyi geliyor ve bu nedenle sana tel nmaramı msj ile yollayacağım.beni çaldırırsan seni ararım ve beni bilgilendirirsen çooooookkkkk memnun olurum.tekrar geçmiş olsun.teşekkür ederim.

Üye
    berinay Avatarı

Son Giriş
    28.03-2012
    Saat
    22:10
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hale_ben;

Geçmiş olsun,bende iki kez ameliyat oldum ilk ameliyatımda kaza sonucu omurgamdaki kırıktan dolayı platin konuldu fakat iki yıl sonra bunları çıkarttırmak zorunda kaldım çünki platinleri ters koymuşlar onun içnde batma yapıyordu,ikinci ameliyatımın üzerinden 13 yıl geçti benimde gittiğim doktorlar bu haline şükret felç kalmadığın için şanslısın ve böyle yaşamaya alış dediler fakat yaş ileledikçe kifozdan kaynaklanan ağrılr gittikçe artıyor ve birçok sorun oluşuyor.. en son ünsal hocaya muayene oldum ameliyat olabileceğimi daha önceki doktorların bahsettiği sorunların söz konusu olmadığını ve içimin rahat olmasını söyledi ben kendisine inandım ve güvendim şubatın 16 sında doğan hastanesinde ameliyatımı yapacak inşaallah

Üye
    meralsema Avatarı

Son Giriş
    25.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Berinay geçmiş olsun,
    Ben daha araştırma aşamasındayım ve bu hastalığıyaşayan ve ameliyat olan herkesin söylediği aynı şey.DOĞRU ELLER AMELİYAT ETMELİ diyorlar.Sanırım Ünsal Beyde doğru doktor.Hakkında gerçekten çok iyi şeyler yazılıyor.İşin ehli.bende ameliyatımda seçeneklerim arasında Ünsal Domaniç ver.Lütfen bizi ameliyatınla ilgili gelişmeleri yaz.Seni merak edeceğim çünkü

Üye
    berinay Avatarı

Son Giriş
    28.03-2012
    Saat
    22:10
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

meralsema;

İnşaallah sende araştırmaların sonucunda sana güven verip rahatlıkla ameliyata gireceğin doktoru bulursun..İnşaallah ameliyattan sonraki sürecide yazacağım burada...Doğru doktoru bulmak çok önemli çünki benim ilk ameliyatım doğru eller tarafından doğru bir şekilde yapılsaydı ben şimdi tekrar bu ameliyatı olmak zorunda kalmayacaktım..

Üye
    tanem 44 Avatarı

Son Giriş
    10.12-2012
    Saat
    03:25
    Yaşadığı Yer
    malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    derecem 72 ve ben çölyak hastası olduğum için ilerlemiş kemik erimesi var buna nazaran daha hızlı ilerliyor kifoz doktorum ameliyat dedi fakat kızım küçük olduğu için olmuyorum açıkcası birazda korkuyorum acaba kifoz ameliyatı olanlar ne kadar bi süre sonra ayağa kalkabiliyor ve ağır kaldırabiliyor malum kızım küçük olduğu için kucak isticek buda beni uzak tutuyor ameliyattan
    lütfen biraz bilgilendirirmisiniz beni.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon