Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yabangulu89 Avatarı

Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    19:32
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    skolyoz olanlar bilirki skolyoz. ameliyatları çok rsiklidir... merak ettiğim skolyoz olupta felç kalan oldumu? veya öyle bir vaka duydunuzmu?

Üye
    Duslerinprensi Avatarı

Gerçek Adı
    Cem Çetin GÜNAÇAR
    Son Giriş
    20.12-2016
    Saat
    03:33
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

Allah korusun bu işler yapılırken çok dikkatli davranılır bende ağır bir skolyoz ameliyatı geçirdim hem düzeltildim hemde böyle bir şey yaşamadım zaten ameliyaatan çıkar çıkmaz narkozdan uyanırken doktor gelir ayaklarına bakar oynuyormu diye... ağır bir ameliyat ama rski olmasına rağmen çoğunlukla başarı oranı % 90 ların üzerinde girin ve ameliyatınız olun...

Üye
    hasan_yalgin Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan YALGIN
    Son Giriş
    16.09-2017
    Saat
    17:31
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben 2008 de ilk ameliyatı geçen ayda 2. ameliyatı oldum kırılan platin sebebiyle. 2 defa hastanede yattım hiç öyle birşey duymadım. tek duyduğum olumsuz şey vücudun platini kabul etmemesiydi ama şükür bende öyle bir sorun çıkmadı. büyük ve riskli ameliyat ilk ameliyatım tam 7 saat sürdü. riski elbette vardır ama işin profesörüne yaptırırsan inşallah sorun olmaz...

Üye
    sevimli kız Avatarı

Gerçek Adı
    sevim
    Son Giriş
    05.10-2010
    Saat
    16:30
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun hasan yalgın platin neden kırıldı ki platinler herhangi kısıtlama yapıyormu hareketlerinizde ve kime yaptırdınız ameliyatı?

Forum Moderatörü
    Jem Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:39
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    141

Arkadaşlar bir müşterim var, tatlımı tatlı bir kız 15 yaşlarında. geçtiğimiz senelerde skolyoz hastası olarak gelir giderdi. Şimdi ameliyat olmuş, eski görüntüden eser kalmamış. Kendisi geldiğinde ameliyatı hakkında birşeyler yazması için sitemizden bahsedeyim. Nerede oldu, hangi doktor yaptı bu ameliyatı...

Üye
    yabangulu89 Avatarı

Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    19:32
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ameliyatlarınız güzel geçmesine sevindim bende 10 sene önce ameliyat olmuştum.. benimkisi yanlış ameliyat olduğu için düzelme artı.. ama çok şükür yürüyorum sorun yok.. sadace merak ettim:

Üye
    caglayanonur Avatarı

Gerçek Adı
    ONUR
    Son Giriş
    12.04-2012
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende skolyoz ameliyatını 1995 de oldum. ama bende ilerleme devam etti. ilerleme devam ettiği için platinleri 11 ay sonra aldırmak zorunda kaldım. daha ne kadar ilerleyecek bilmiyorum. ilerleme devam edecekmi bilmiyorum. ilerlerse felç kalırmıyım bilmiyorum. tekrar ameliyat olursam risk ne kadar bilmiyorum. anlayacağınız kafam çok karışık. sağlık herşeyden çok önemli. allah herkesin yardımcısı olsun...

Üye
    eliff Avatarı

Son Giriş
    26.10-2010
    Saat
    13:39
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yabangulu89;

ben skolyoz ameliyatından sonra ayaklarımı hissetmedim.
    Doktorum melih güven ameliyatta hata yapmıs ve sinirlere dokunmus bacaklarımı hissetmiyorum 1,5 senin sonunda sacede ateller ile yürüyebiliyorum tedavim halen sürüyor
    ve hatasını kabul etmiyor hukuk yoluna başvurup hakkımı sonuna kada arayacağım ve beni boluda izzet baysal üniverstesinde ameliyat ettiği halde fizik tedavi merkezi olarak ist. çok ucra bir köşede ucra bir hastaneye yerleştirdi.
    Eğer boludaki fizik tedavi merkezinde kalsaydım belkide zaman kaybetmemiş olacaktım ve suan yürüyor olabilirdim
    bütün işlemlerimlerimle oynamış resmen kadırdı

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Elif yürüyemen için hiçbir sebeb yok, fizik tedaviye devam, sinir ameliyatları basit değil yeri geldiğinde sinirlerle mecbur oynanıyor.En basit omurilik ameliyatlarında bile 6 ay 1 sene yürüyemiyosunuz.doğru fizik tedaviyle hergün değişikliği farkedeceksiniz.Her kişinin ameliyatı farklıdır.